סוף העולם

ליקה5

New member
ת'אמת

נכון שאני רוצה להתאהב...וסקס טנטרי...ופרטנר מדהים אבל הכי הייתי רוצה לפני....לחבק את הילדים

tbontb

New member
../images/Emo127.gif

גם אני מרגישה ככה וניסיתי להסביר את זה אתמול לחברה בלי ילדים והיה לי ממש קשה

שיר לסוף העולם

בכל מקרה שלא יקרה ( יש לי תכניות למחר) תמיד אפשר להתנחם בזה אבל, כנראה, כרגיל מישהו חשב שעגלה בלי מנוע באה מהשטן ותביא את סוף העולם השטוח שלנו דרך אגב, גם בתחילת העידן האטומי היו כאלו שהאמינו, שיצירה של ביקוע אטומי תיצור תגובת שרשרת שתשמיד את העולם(ואני עדיין לא בטוח שהן לגמרי טעו) אז ככה הייתי רוצה לבלות את הסוף

J oker

New member
אני חייב להבין משהו

אני מפספס פה משהו ?? מה הקטע של סוף העולם שאני קורא כבר בכמה מקומות ??

עוד שיר לסוף העולם

כל אחד צריך בסוף למות כל אחד צריך בסוף למות ואני יודע זה ענין של זמן כך סיפר לי אלברט הקברן אני בעמותה לחקר התמותה לפעמים חיינו הם סיוט מלחמות תשוקה ואלימות ואני נוסע בנתיבי הזמן כל אחד צריך בסוף למות אני בעמותה לחקר התמותה הקברן מת מזמן הם שתלו אותו הפוך עם הרגלים אלוהים תן לי זמן אהההה כל מידע נוסף ימיט אסון כל מידע נוסף ימיט אסון אין מי שיודע לעצור ת'זמן כך אמר לי סשה השען אני בעמותה לחקר התמותה השען מת מזמן כל המחוגים פסקו פתאום ללכת אלוהים תן לי זמן אהההה הם שתלו אותו הפוך עם הרגלים כל השעונים הפסיקו לעבוד נפגש אי שם בפריסקו על המים אהההה (משינה: העמותה לחקר התמותה)

אתה ביקשת

א. לאכול בלי הכרה (כולל שוקולד שהציעו לי אתמול
) ב. לשכב עם אישה ג. לשכב עם שני גברים ביחד ד. שעתיים בסופרלנד ה. לגמור בקבוק קלוואה - בלי להתבאס מהאנג-אובר ו. לדעת מה הבוס שלי חושב עלי (חוץ מחרמנות) יש עוד כמה..... שמור במערכת

אני לא יודעת

לאיזה סופרלנד התכוונת...אבל הלונהפארק שאני מדברת עליו, הרבה יותר טוב...
ואני מציעה לשמור את האוכל לאחרי..מבטיחה לך שתהיי ממש רעבה ולא תקיאי..

למעלה