מצונן של יום שבת!

8ortal8

New member
חחחח נעה../images/Emo24.gif

כן היא הייתה מצחיקה.. פשוט אמרתי לה לא להפסיק לצלם
חחח ודווקא התמונה שהיא ביקשה ממנה להסתכל יצאה נוראית חח.. טלי נראתה שם מעוותת לגמרי חחח
היא זזה מוקדם מדי!.. חבל... וכן, יש עוד.. אני אעלה מחר אבל חח אין לי כוח עכשיו..

מתנה לי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר נו כבר
תתעוררו
ותכתבו כבר פ-א-ק-י-נ-ג חוויות

היה לי חלום הכי הזוי אבל הכי כיףף

על טלי
באתי להקרנת סרט כלשו שלה..ואז פגשתי אותה ואמרתי כזה"טלי טלי שלום" והיא כזה אפילו לא מסתכלת אומרת"שלוםםם" כזה ב"מה כולם רוצים ממני" ואז אמרתי"זוכרת אותי?" ורק אז היא הסתכלה ואמרה "כןן את שחר נכון? באת להצגה שלי"
ואז דיברנו על זה שהיא צריכה להיכנס לפורום ולקומונה....ולזה שהיא נכנסה לקומונה ולא היה שם אפחד(?) ... ואז איכשו הגענו לבית כלשו והכנסתי אותה לפורום וכתבנו שם תגובות.. והיה כל כך כיףף.. ואז חלמתי על דברים אחרים כבר-לא על טלי..חחחחחח איזה חלום הזוי

בלושש 15

New member
אני כבר ציפיתי שאני יקום היום בבוקר

וכל החוויות מההצגה ומהפגישה עם טלי יציפו את הפורום..

../images/Emo27.gifתודה!!!../images/Emo37.gif

צילמו את כל המיתמודדות למסך הזהב??? אם יש לכם עוד תמונות תראו לי בבקשה בבקשה כי לא ראיתי באותו יום גיא פינס!!! תודה מראש...

למעלה