מכבי ניצחה את טורונטו!

the styles way

New member
../images/Emo45.gif די להגיד הקבוצה של המדינה

כי הקבוצה של המדינה היא הנבחרת היא מייצגת רק את מי שמחליט שהיא מייצגת אותו כי שהפועל שברה את כל אירופה והגיעה לרבע גמר אופא הרגשת שהיא מייצגת אותך???לא...וזה מה שציפיתי מכבי לא יותר מקבוצה רגילה בליגה הישראלית ולא נדבר על זה שאני בחיים לא הייתי קורא לקבוצה ש90% ממנה לא ישראלים הקבוצה של המדינה

favor

New member
../images/Emo5.gif (אתה רואה עופר, תגובות כאלו)

יותר נכון: רק מכבי קיימת, כל השאר לא.

mitelka1

New member
חסרי אופי ונגררים?

כן,בסדר. אני אוהד בני השרון,אבל מה, שמכבי משחקת באירופה,אני רוצה שהיא תצליח (כנל הפועל ירושלים ושאר ירקות).כי אני מרגיש שהם מייצגים אותי באירופה. בדיוק באותה מידה שאני אוהד מכבי הרצליה בכדורגל\ אבל באירופה אני רוצה שמכבי חיפה/פ"ת/ת"א תצליח/יצליחו,כי נחש מה,באירופה,הן מייצגות את המדינה. אז כנראה זה הופך אותי לחסר אופי ולאיזה איש סוג ב'.

Triple C

New member
כמו שאמרתי ליואב למעלה

מכבי ניצחה קבוצה מהNBA שזה הישג בפני עצמו לא משנה מה הרמה של הקבוצה ותאמין לי שכל שחקן מהפועל ירשולים (או איזה קבוצה שאתה אוהד) היה מת לשחק בקבוצת NBA גם עם זאת טורונטו

רק שתדע

ה NBA זה לא ליגה רק של תותחים..זו ליגה של ארה''ב... זה לא משנה אם אתה מהNBA.. הרמה לא נקבעת לפי הליגה כי אם כן מכבי ת''א כבר היו עוברים לNBA (עובדה שהם ניצחו קבוצה משם)

Kuroi Tenshi

New member
Oshik.

Fuck, do I miss ya. nooch
I've been a Maccabi fan ever since I was a child, and do believe I was a fan when Galil Elion won the championship, in 1993. Am I "hasar ofi and nigrar"? Good on Maccabi to have won. Hasn't made my day, but if they came to LA in the next week-or-so, I'd wet my pants for Maccabi vs Lakers, even if the Lakers beat them to a bloody pulp. Nooch.​

עידן MC1

New member
למה ספוילריים בכותרת?

אוףףףף, לא רציתי לדעת את התוצאה, רציתי להיות במתח.

אני לא מבין מה הקטע עם הספוילר

בשביל מה ספוילר? כשהיו משחקים של ישראל בכדורגל ישר רשמו תוצאה בלי שום ספוילר (ככה אני חושב), אז למה כאן כן צריך? תקנו אותי אם הזהירו או משהו במשחקים של ישראל.

Raven Effect

New member
כי

השידור מתחיל רק עכשיו. והרבה אנשים רוצים לראות את המשחק בלי לדעת תוצאה(בדיוק כמו ספויילר בהיאבקות)

iRoNBaLLz

New member
אז מה?

ניצחו (ובקושי) את אחת הקבוצות החלשות באנ בי איי שבשבילה זה היה כולה משחקון מסכן של טרום עונה וגם הייתה שאננות מסוימת של השחקנים. וחלאס להגיד "מכבי תל אביב הקבוצה של המדינה" כמו שאמרו פה - מכבי ת"א היא הקבוצה של אוהדי מכבי ת"א ולא של המדינה אז חלאס עם ההכללה הזאת. ולהבא למשחק של ת"א מול אורלנדו תכתוב כותרת שאומרת " תוצאת המשחק ... בלה בלה " ולא לגלות את התוצאות לאנשים שמעדיפים לראות את המשחק בשידור המוקלט שמתקיים כמה שעות אחרי המשחק עצמו.

raw is eyal

New member
תשמעו

תאמת רחמים הרס גם לי את המשחק אבל חפיף רחמים יצא מזה משהו הרבה יותר טוב קרעת אותי מצחוק עם האיום שלך אבל תדע שאיתי לא מתעסקים. ואני לא יתחיל לספר לך פה מה קרה לאלה שהתחילו איתי , אז יאללה שתוק. רחמים זה אדיר אחי קרעת אותי מצחוק ותאמת לקרוא את זה היה עדיף מאשר לראות את המשחק

שאלה

איך קובעים תוצאה בכדורגל? האם השחקנים מדברים על זה לפני המשחק או לוחשים אחד לשני תוך כדי?

Stinger Splash

New member
אני אקח לדוגמא את הדפיקה מק.אליעזר

שבית שאן מכרו את המשחק מול בית"ר...(זה גם היה ב97 לא?) הכל היה וורק, הכל היה מתוכנן, הפועל נדפקו.

the styles way

New member
כי את טייב לא נשכח ולא נסלח

רשימת האחראים לוורק הזה: איטן טייב אייל צור יוסי אבוקסיס (כן אותו אחד שעכשיו שחקן בקבוצה) יורם ארבל (מה הקשר אין לי מושג..אבל אם אפשר להאשים אז בכייף) דדש- כי הוא יותר מאפיונר מגאידמק והלוזונים ביחד חח יש עוד המון שאותם תוכלו למצוא בדיסק שהוציאו לכבוד האירוע "הבחרים של טייב)

למעלה