מה אתם מתכוונים לעשות בחופשש??

danina the 1

New member
../images/Emo32.gifמה אתם מתכוונים לעשות בחופשש??

ספרו לכולנו מה אתם מתכוונים לעשות בחופש..... {זה בשביל להפעיל קצת יותר את הפורום....} אמממ בכל מקרה אני מתכוונת כנראה לעבוד בקייטנות של המתנס ואז לטוס {בעזרת ה'} עם ההורים שלי לחו"ל..... מה התוכניות שלכם

shilgiah

New member
אאמממ התוכניות שלי..

אני חייבת למצוא עבודה אבל אני בספק אם יקבלו אותי..אני עדיין לא בת 16! אני מתכננת לצאת עם חברים וחברות, לקנות בגדים, נעלים וכל מיני דברים כאלו, לצאת עם המשפחה שלי.. לא יודעת..נראה מה יהיה..אבל הדבר הראשון זה למצוא עבודהההה יש לי שאלה.. מה זה אפלטון? חחח אני לא ממש הצלחתי להבין.. ועוד שאלה=> אתם מאמינים בידידות בין גבר לאישה? (שיגעו אותי בנושא הזה..חחחח)

משה 102

New member
המטרות שלי בחופש:

ללמוד אנגלית (כדי להתקדם ב-5 יחידות). ללמוד תיאוריה (בספטמבר אני אוכל לעשות את המבחן של התיאוריה). לעשות קצת ריצות (בשביל הבריאות וההנאה). אני כבר יכול לומר לכן מה אני רוצה לעשות בחופש הבא: לעבוד בתור מלצר בבית החייל באולמי השלום. פעם כשהייתי שם באירוע, שאלתי את האחראי שם אם אני אוכל השנה (גיל 16) לעבוד שם. הוא אמר לי שאפשר מגיל 17 לעבוד שם בתור מלצר, אז אילו התכנונים שלי לשנה הבאה בחופש...

חניניתה

New member
אניייייייי

אתמול חזרתי מקמפינג עם חברים אילת עם חברים עבודה קמפינג עם חברים לכינרת

אליתוש

New member
חופש מדהייייייייייייים!

היה לי ויהיה לי חופש ממש כיפייייייי..... היה לי כבר טיול עם 3 ימים מקסימים שעזרנו לאנשים מסכנים... היה לי בייביסיטר 4 ימים על 4 ילדים מקסימים וקיבלתי 700!!! ויהיה לי שייט תענוגות במשך שבוע=] ויהיו עוד הרבה... אז תהנו לכם גם כן!!!

danina the 1

New member
חח החיים הטובים אה?!

אני, בניגוד אליך, כל היום בקיטנה.... עם החניכים הכי חמודים שיש!!

shilgiah

New member
700 שקל?!?! איזה כיף לךךךךך

אאיי מה הייתי עושה עם 700 שקל..!! חחח הלוואי!! תהני לך!

danina the 1

New member
תהני!!

אני ירוויח לי איזה 1500 שקל בקיטנות :) ייאיי איזה כיף לי :)

אליתוש

New member
לא חובה להרוס לי את המצברוח....

חח סתם, אני מאושרת גם עם זה שנחה לי בתיבת דואר מעטפה עם 7 שטרות של מאה=] ווואו איזה כיף... חח וכבר היום יצאתי לשופינג ומצאתי דברים מדהימים=]

למעלה