לשבת

LIAH1

New member
אין מה להשוות בכלל את איך

שהערוצים עובדים שם - לעומת איך שעובד פה
הפרומואים האלה שאנחנו רואים מקוטעים - זה כמובן יציאה לפרסומות זה כבר מראה בבירור שיש שם מדד רייטינג לטלנובלות פה בארץ אין את זה. נקודה. עד שהערוץ הזה לא יהיה מסחרי - לא יהיה לדעת הקהל יותר מידי משקל...

LIAH1

New member
אני איבדתי את האופטימיות...

אני תמיד מצפה לגרוע ביותר ואם יש משהו חיובי - אז אני אומרת וואלה הללויה
אין מה לעשות... מצב הטלנובלות הארץ מאוד לא משווק ומאוד לא מושקע, ובגלל זה המצביישן בקרשים

../images/Emo45.gif../images/Emo67.gif

נראה לי כבר אני איהיה בגישה שלך כי כרגע הם רק מדרדרים.. כי אם הם מביאים משו חדש הם דופקים אותו במשבצת הכי לא טובה שיש..
)

כן כן כן פירסומות../images/Emo60.gif

ככה אני לא אפסיד חלקים מהפרקים.. כי אין לי כוח לשבת מול הטיוי 40 דקות בלי לקום.. ככה אני אקום בפרסומות
ויאללה שיהיו מסחריים אם ככה.. צריך ערוץ מתחרה
פניתי בעבר ליס.. אולי יעזור לפנות אליהם עוד פעם

לאאאאאאאאאאא../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo71.gif

אל תעשו את זה!!! אל תביאו את הדבר הזה במקום ECDD!!!!!!!!!!! הסערה התאימה בול ומלא אנשים רוצים שהיא תגיע, אז למה את זה??? די אני ממש כועסת עליהם... למה לשנות את המשבצת שכל כך הרבה אנשים אהבו?? אני בעד להתארגן ולעשות מחאה נגד זה. אף אחד לא רוצה את זה במקום ECDD
נ.ב. זה הזָר או הזֵר?

../images/Emo88.gif

ובמיוחד במשבצת כזו אהובה
כאילו מה הבעיה היה לשים את זה כבר ב8
(או במקום אחד הש.חים שתקעו
)

בדיוק!../images/Emo46.gif../images/Emo71.gif

זאת המשבצת הכי טובה שלהם, ואנשים פה אוהבים את הטלנובלות של טלמונדו אז למה לא לשים את זה שם? אפשר להמשיך עם המקסיקניות ב-8
אנשים, אם זה גם בעיניכם לא מוצא חן תגיבו ותראו שגם אתם רוצים את הסערה!! תאמינו לי, ממישהי שרואה את זה עכשיו ונהנית כל יום מחדש, זה שווה את זה!!!!!!

../images/Emo45.gif../images/Emo26.gif

שלא לדבר על כך שאם הם מעוניינים בטלנובלה לאורך זמן היא מתאימה בול
(216 פרקים אני חושבת יכולים יופי לתת להם נחת מבחינת שידור נובלה..)

CrazyDancer

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo46.gif

רוצים את הסערה במקום ECDD
מלא היו רוצים לראות את זה [בטוחה שיש עוד כמוני בפרשו מהערוץ הספרדי מחוסר הבנה
]
אני אומרת שהמשבצת של 21:40 צריכה להשאר עם טלמונדו

LIAH1

New member
חה... ../images/Emo6.gif

את יודעת כמה אנשים מחכים לאלבוראדה?! מה אתם מדברים... אנחנו לא סובלים מקסיקני ואנחנו פה בינתיים 4-5 גולשים אבל אני חותמת לך(!) שבשרשורים אנחנו ניראה יפה מאוד - איזה רייטינג הולך להיות לטלנובלה הזו - פי כמה וכמה מהארבע וחצי גולשים שאנחנו בשרשורי גוף התשוקה... קראיי... אתם לא הגיוניים פה לדעתי... אתם מדברים מתוך דעה אישית בלבד - וכלל לא קולקטיבית. לטלנובלות מקסיקניות (כן, לצערי, אבל מה אני אעשה?!) יש רייטינג לא רע... מה לעשות?!

Senior Baron

New member
אני אישית בעד אלבורדה../images/Emo3.gif

אבל אני לא אתערב, יעשו בי לינץ'

Senior Baron

New member
../images/Emo6.gif

זה בסדר, אני מכיר גם את קולונגה כבר חח אני לא מחליט כלום, אמלא את רצונכם ואם יקשיבו ואני בספק, בכייף

LIAH1

New member
../images/Emo3.gif

לגלות לך סוד?! אם במקום מאצ'ו יביאו שוב משהו שלא יעניין אותי ב
אז אפילו אני(!) אנסה להמשיך עם משבצת 21:40 חחחחח אני גם ככה רגילה כבר

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif

טוב... זה כי אתה כבר מכיר אותי טוב...
אז מה... לא לנסות בכלל או לתת צ'אנס מיסטר ברון?!

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

ווא ווא חחחחחחחחחח הבנתי ת'רמז לגבי העסק הזה

למעלה