ללא כותרת יצירתית

גלווווווש ../images/Emo23.gif

איזה חמודה...תווודה :) עליי תפור להיות עוזרת, ועלייך צפור להיות מדהימה
תתפרי אותי#@$@@!!!!!!!!!!11111111111111111 חחחחחח סתם (זה הקטע שבו אני מתחילה להיות הזוייה וזה וזה וזה)
וגם

Xx Haley xX

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo23.gifעוד שלב בחיים :)

לא יודעת מה לומר טובXD אני בסטלהה..XDDD

שמיזע

New member
תמר ?זה חשוב לי שתקראי את ההודעה הזאת.

אבל רק באתי פה בשביל לכתוב לך משהו. אני זוכרת אותך מהיום הראשון שלי בקומונה ואז בפורום.. בהתחלה לא כ'כ הכרנו ואז לקחתי את המסן שלך או את לקחת את המסן שלי , נשבעת לך שאני לא זוכרת זה היה לפני קרוב לשנה. והתחלנו לדבר ולדבר וגילינו,לפחות אני גיליתי שאת אחת הבנות הכי חמודות שיצא לי להכיר ושיש לנו מלא מלא דברים במשותף,אפילו פסיכולוגיתO: ואז היו ת'תקופות שנפגשנו במפגשי טוקיו הוטל וגם בהופעה שחזרת בתחילת ההופעה והייתי כולי מבואסת מזה ואחר כך שדיברנו בטלפון אחרי ההופעה והייתי כ'כ עצובה בשבילך, אבל לפחות זכיתי לראות אותך..שוב..ואחר כך היה עוד מפגש שנפגשנו וכרגיל היה כיף.(:) בכל מקרה , מלא דברים עברו מאז.. אפילו הספקתי לשנוא את טוקיו הוטל,למרות שהפורום הזה יש בו אנשים כ'כ מקסימים,באמת.ועברה עליי תקופה ארוכה ומדהימה עם כל אחד ואחד מכם. ואני בטוחה שהרבה חדשים הצטרפו ולא הרבה מכירים אותי אבל לא נורא. כי אני במלא כבר לא פה הרבה זמן... בכל אופן תמר,את אחת הבנות המדהימות שיצא לי להכיר.ואני ממש שמחה שיצא לי להכיר אחת כמוך!. ואפילו אחרי שעזבתי פה אנחנו ממשיכות לדסקס במסן והרבה הרבה בSMSים , אני מתגעגעת לSMSים ): טוב,אם היה לי עכשיו את הזמן לכתוב את כל החוויות והצחוקים שהעברנו הייתי כותבת פה לפחות שעה, אבל לצערי אין לי זמן .. וגם אמרת לי שפרשת אז אני לא בטוחה שבכלל תקראי את מה שכתבתי. אז , בכל מקרה היה לי ממש ממש חשוב להבהיר פה בפורום שאין בנאדם כמוך וומן ואני אוהבת אותך ואני באמת מתכוונת לכל מילה שהוצאתי מהפה שלי. ואת יכולה לסמוך עליי כמו שאני סומכת עלייך ואת יודעת שאני סומכת עלייך, כל הדברים שסיפרתי לך חחח. ותמשיכי לדבר איתי על אריק כי כל דבר שעושה אותך מאושרת עושה גם אותי. ותשמרי על קשר אני אוהבת אותך
. ולכל בנות או בני פורום זה,ממה שהספקתי להיות פה והספקתי די הרבה. מאז עוד הקומונה.. העברתי פה תקופה מדהימה.וכל אחד ואחד פה פשוט מדהים. ואני תמיד במסנג'ר. אני כבר לא פה כי אני כבר לא שומעת טוקיו הוטל בכלל!אבל לא קצת. אז לא מצאתי לנכון להישאר פה. אבל אני תמיד תמיד במסן לדבר על דברים אחרים. ואם אני לא כותבת פה תקופה די ארוכה זה לא אומר שאני באה לראות מה שלומכן, כי אני כן באה. אוהבת מלא מלא, קרן

../images/Emo191.gif אמג. קאארני, אני א-ו-ה-ב-ת אותך !

אין, אין ייצור יותר מדהים ממך עלי האדמות! אני אוהבת אותך כל כך 3> כמה שאני אוהבת לדבר איתך ככה בפאנן על כל הדברים ועל אריק [אגב אני חייבת לספר לך משו, את תמותי מצחוק XD] ועל הכל, אין. אני מאוהבת בך קשות
אגב, זה שפרשתי זה לא אומר שאני לא נכנסת יותר, פשוט פחות. והרבה. זהו, ויש מי לאק- עוד יומיים בחינות S= אוהבתתכן סקסיוט שלי. c ya, i really do wanna be ya XD

למעלה