ליום שלישי............

mcgiven

New member
מוזיקה לבני 9 עד 18 חודשים

מחפשת אימהות הרוצות להצטרף לקבוצה קטנה המוקדשת לחשיפה למוזיקה, לבני 9 עד 18 חודשים. המחיר בערך מאה שקל לחודש, עבור חמישה מפגשים חודשיים עם מטפלת שהיא מוזיקאית ופסיכולוגית של ילדים. חוויה מאוד מיוחדת ומעשירה. המפגשים במרכז תל אביב. הכתובת שלי [email protected]

פלגיה

New member
במאה שקל לחודש

אני קונה בכל פעם שני דיסקים וחושפת את ילדי למוזיקה האיכותית באזני.

mcgiven

New member
למה להשוות אגסים לבננות?

פלגיה, לדיסקים שאת קונה אין שום נגיעה לנושא. הם לא משרתים את אותה מטרה ולא משיגים אותם יעדים. זה כמו להגיד שלא תוציאי אלף דולר על נסיעה לאירופה אלא תקני עשרה די.וי.די של נשיונל ג'יאוגרפיק, עם טיולים לכל העולם. החוויה שאני מחפשת לה שותפים הינה דרך אינטראקטיבית, וחשיפה מוחלטת של כל החושים, למוזיקה - ומתוך מטרה להעשיר אמוציונאלית ואינטלקטואלית את התינוק. בכל מקרה, אני ממש פונה אך ורק להורים המחפשים חוויות חושיות מלאות לתינוקות - וממש לא להורים שרוצים שהתינוק שלהם "ישמע מוזיקה". אלו יכולים גם להדליק רדיו ולחסוך את המאה שקל לחלוטין... המון בהצלחה ומצטערת אם לא הבהרתי את עצמי מראש

פלגיה

New member
הדוגמה לא מתאימה

הדוגמה המתאימה היא האם לקחת ילד בן שנתים לדיסנילנד כשהוא יכול להנות משתי בובות של מיקימאוס. לא שדיסנילנד לא טוב - הוא עודף של חוויה עבור הגיל. כל אמא ששרה לתינוק שלה (אפילו בזיוף) ורוקדת איתו, או יושבת על הספה ומדקלמת לו "סבתא בישלה דיסה" יוצרת "דרך אינטראקטיבית וחשיפה מוחלטת של כל החושים למוזיקה מתוך מטרה להעשיר אמוציונלית ואינטלקטואלית את התינוק". גם אם היא לא יודעת את זה - זה מה שהיא עושה. בגיל חמש חוגי מוזיקה, האזנה, טרום כלי, הכל - זה נהדר. תינוקות בני שנה וחצי לא צריכים חוגים. יכול להיות שההורים שלהם צריכים, אבל זאת לא סיבה לבעלי החוגים הרוצים לגזור קופון לנגן על רגשי האשמה שכל אמא שלא עושה את זה היא אמא לא טובה. (ותשובתי בכלל לא מופנית אליך, רק אל קהל הלקוחות הפוטנציאלי)

tiger mom

New member
אהבתי את התשובה

צודקת לגמרי. הבת שלי בחוג ריקודי צביקה פיק (כי לאמא שלה יש טעם מטופש במוזיקה) מגיל צעיר. כל יום אמא שלה לוקח אותה לגן, והיא עושה לי קאמבק אחה"צ.

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifלאנני.גדול...../images/Emo8.gif

איך היא לא מתפדחת,הייתי קוברת את עצמי,במצבה..............

hila218

New member
הרבה עצות אין לי אולי...

להשיג טיסת לילה ככה היא תהיה עייפה ותישן. ואולי לקחת מינשא וככה היא לא תהיה מבוהלת ותהיה קרובה אלייך. פייר זה רק מחשבות כי אין לי עשיין ניסיון בכך. העיקר שתהנו בחול.

בק 2003

New member
מנסה לעזור

אנחנו טסנו עם בת 5 חודשים אז מנסה לעזור כי ההתנהלות עם הילד כבר קצת שונה. מושב - אם לא תקני לה כרטיס היא תצטרך לשבת עליך או אם יהיה מקום פנוי בטיסה היא תוכל לשבת שם. כדי שיהיה לה מושב משלה צריך לקנות כרטיס במחיר מלא. אוכל - למיטב ידיעתי יש מנות ילדים מיוחדות עבורם בכל מיני שילובים. איך להעביר את הזמן - הכי חשוב- לטוס בטיסת לילה. ככה היא תישן (בתקווה) כל או רוב הטיסה. טיסת יום תהייה מאד קשה לדעתי. בנוסף כמובן לקחת כמה צעצועים/משחקים שהיא אוהבת ואם יש לך DVD נייד או שאת יכולה להשאיל אחד כזה - קחי איתך, זה יעסיק אותה פרק זמן נכבד. ויש כאן בפורום הורים שטסו עם ילדים בגיל הזה. תני להם קריאה. הם בוודאי יוכלו לעזור לך.

../images/Emo207.gif צימר, שאלת ../images/Emo163.gif

אנחנו נוסעים בסוף השבוע לצימר עם הקטן (בן 7 חודשים) מה עושים עם המים לבקבוקים? בבית אנחנו עם מים מורתחים לאחר שעברו סינון בבריתה. לוקחים מים שהכנו מראש לכל הסוף שבוע? לוקחים מים מינרלים ללא הרתחה? תמי

חמודבה

New member
כשאני נסעתי

לסופ"ש לקחתי מים מינרליים וכף חשמלית והרתחתי בחדר.

לוריתה, זו באמת בעיה ../images/Emo13.gif

כי אם את לא קונה לה מושב זה אומר שהיא תשב עלייך 12 שעות, וגם לא תוגש לה ארוחה וכו'. הפתרון הקל (והיקר)- לקנות לה מושב. הפתרון הקשה- לטוס איתה על הברכיים, להביא לה בקבוק, כריכים, פירות, חטיפים, משחקים , ספרים, צבעים וניירות. לשבת בצפיפות איתה, ושיהיה לא נוח לפתוח את המגש שלא לדבר על לישון... וכל הזמן הזה לזכור שאחרי הכל זה רק 12 שעות וזה באמת לא סיפור כזה גדול

למעלה