ליום שלישי............

meravido

New member
../images/Emo46.gifאני רותחת מעצבים - ארוך

יותם שלי חוגג יומולדת ב-6.7. מכיוון שיש עוד 5 ילדים בקבוצה שלו שחוגגים במהלך חודש יולי, קבעתי עם האחראית קבוצה שלו כבר מלפני חצי שנה מועד לעריכת יומולדת בגן באותו תאריך כדי שבסוף שנה לא תהיה לי בעיה. אתמול חילקו לנו חוזר לגבי ארועים לקראת סוף שנה שאחד מהם יוצא ב- 6.7 בשעה 10:30 - פעילות הורה-ילד. מכיוון שאתמול היה היום החופשי שלה, באתי הבוקר ושאלתי אותה: "תגידי, לא קבענו לפני חצי שנה תאריך יומולדת ליותם?" אז היא הלכה לבדוק בלוח שנה ויצאה עם חיוך נבוך: "כן. נכון. רוצה לעשות לו ביום שישי הקרוב?" אמרתי לה: "לא. ואני לא קבעתי איתך לפני חצי שנה כדי שתזיזי לי את היומולדת ליום שישי הקרוב". אמרתי לה שתמצא פתרון ושתודיע לי. אח"כ פגשתי את מנהלת המעון וסיפרת לה ואמרתי לה שאני מצפה שימצאו פתרון. הגברת מתקשרת אלי ואומרת לי שהפתרון היחיד שמצאו זה שהיומולדת תערך על הבוקר (היינו ב-08:00) ואח"כ הפעילות. אמרתי לה שלא מקובל עלי הפתרון הזה מכמה סיבות: א. אני רוצה שיקבל את מלוא תשומת הלב שמגיעה לו ויהיה מלך ליום אחד כמו שמגיע לו להיות עם להיות "אבא שבת" וכל הכיף הנוסף. ושירגיש בהבדל שרק ההורים שלו נמצאים בחגיגה ולא כל ההורים של כולם. ב. ביום שישי מעטים ההורים שמביאים את ילדיהם עד שמונה בבוקר (וזה עוד יוצא כשהאחים הגדולים בחופש הגדול אז בכלל כולם קמים בשאנטי שלהם) על אחת כמה וכמה אם יש פעילות בשעה מאוחרת יותר באותו יום ואז הם יגיעו כבר לפעילות עצמה. והיא מתחילה לומר לי שצריך למצוא פתרון ולהיות גמישים וכל החרטטושה הזו שמעניינת לי את קצה האצבע הקטנה בכף רגלי השמאלית. אמרתי לה שמבחינתי שיזיזו את הפעילות המהוללת הזו לתאריך אחר ויש עוד מספיק זמן עד אז למצוא תאריך אחר ושלא ימצאו פתרון על חשבון הילד שלי. הן עשו את הטעות ועליהן חלה החובה למצוא פתרון כזה שלא יפגע לא בילד ולא בי. בקיצור, אני בסעיף שחבל"ז. אסופה של מפגרות. רבאק רשום לך בלוח שנה - לא יכלת לבדוק לפני שאת קובעת דברים?! אוווווווווףףףףףףףף איך אני בקריזה! זהו. מצטערת על ההשתפכות

חמודבה

New member
קבלי ../images/Emo24.gif

עדיין לא התמודדתי עם הדברים האלה (נועה קטנה מידי) אבל זה בהחלט נשמע מרגיז. אין אפשרות להזיז את היומולדת לתאריך אחר (לא של הפעילות ולא של יום שישי הקרוב שאת לא יכולה)?

meravido

New member
אז זהו שלא

כמו שציינתי יש עוד 5 ימי הולדת באותו חודש וזה בלי חודש אוג' שגם חוגגים ביולי כי המעון סגרו באוג'.

efratga

New member
אכן מעצבן

ככה זה במדינה שלנו - כמה שיותר מנסים לתכנן מראש - באים ומתעלמים. כשהנהוג הוא לחלטר (כמו שאמרת - "תעשי לו יומולדת השבוע") . זכותך להתעקש אבל מכיוון שבעצם אין לך יכולת השפעה, את תלויה בחסדי מנהלות המעון .אם הן הוגנות הן יתחשבו בך כי הרי תאמת איתן מראש, אבל כמובן הסכוי לכך אפסי. חבל על העצבים שלך. ממילא מה שנשאר מהארועים בגיל הזה אלו רק התמונות.

ליאתפ29

New member
תגידו יש אפשרות להזמין

ולשלוח מטויס אר אס בארץ לכתובת בארץ?

happy00

New member
אני קיבלתי בזמנו משלוח מטויס אר אס

כמתנת לידה ממקום העבודה שלי (לפני שנתיים). שליח הגיע אלי הביתה.

Tula1

New member
גם אנחנו , ממקום העבודה של בעלי

הגיע שליח של "פדקס".

shubina

New member
עצובה ולא יודעת למה...

יש לי מצבי רוח מפה עד לעזה... ביטחון עצמי בקרשים. מבולבלת ולא אחראית במיוחד לאחרונה מתעצבנת על בעלי ממש על שטויות כבר חשבתי שאני בהריון (משום מה גם בחילות וסחרחורות הצטרפו לחגיגה לפני יומיים) אבל למרות שסיימתי מחזור עשיתי בדיקה וכמובן ש...לא! בעלי צחק עלי שבדקתי (כי רק סיימתי מחזור ואני על גלולות) ו-כמובן שאני כעסתי כי הוא צחק... אני בוכה מכל שיר שיש ברדיו למה???

jojo04

New member
SHUBINA קבלי ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אלי את פשוט עייפה. זה קורה לי לפעמים. תנסי לנוח, לעשות דברים שעושים לך טוב. אולי תנסו לצאת לחופשון קטן, או סוף שבוע או משהו בסגנון.

לוליLuli

New member
shubina קודם כל......

חיבוק.תמיד מעודד וכייף.... ו.... תדאגי שמישהו יהיה עם הפיצי.... או נצלי זמן שהוא יישן... כנסי לעשות מקלחת טובה ומרגיעה.... כנסי לישון .... ו..קחי אח"כ לעצמך אחהצ או ערב ,ונסי לחשוב מה מציק לך / מטריד אותך / מדאיג....מכל כיוון או אדם יכול להיות שבתת מודע משהו מציק לך בפנים וזה מתפרץ החוצה בחוסר שקט. ואולי את סתם עייפה... ואולי זקוקה לחופשה ... לערב בננות עם חברה... אולי את זקוקה לשינוי במשהו או לחידוש או להתערננות או אולי את מתגעגעת למישהו.. בכל מקרה שולחת חיבוק ומקווה שיחזור לך המצב רוח הטוב מהר ואת מוזמנת מכל הלב לטיפול מפנק ומרגיע אצלי(אם תרצי שלחי לי מסר ואני אתן לך עוד פרטים),מבטיחה גם להיות אוזן קשבת....ולעודד.....

shubina

New member
תודה בננות

רק לקרוא את החיזוקים שלכן מעודד אותי. היום התנדבתי לעשות את הנסיעות של העסק כדי להתרחק קצת מהמחשבות, ומבהלך הנסיעה דיברתי עם חברים שהתגעגעתי אליהם וזה גם עשה לי טוב... מקווה שרק משתפר!

papun1

New member
את לא לבד

גם לי זה קורה לפעמים ואז אני פשוט משאירה את הילדה אצל אימא שלי לכמה שעות טובות וחוזרת הביתה לנוח או לטיול קטן בקניון, קונה לי משהו...או סתם בבית לבד נמרחת על הספה רואה טלויזיה...ובת כמה את אם אפשר לשאול? הורמונלית הגוף משתנה עם הגיל... או שאולי את בכלל מבייצת? כשאני מבייצת אני עצבנית ועייפה וגם יש לי כאבים. ויש ימים כאלה אין מה לעשות. ותקפידי לשתות המון מים כשאת מרגישה סחרחורות. מחזיקה לך אצבעות. קטן עלינו
.

buba300

New member
תראו מה קיבלתי במייל../images/Emo5.gif

שמתם לב לאחרונה שאתם קונים חלב התאריכים של התוקף הפכו להיות הרבה יותר ארוכים מהרגיל, כלומר התוקף הוארך בהרבה.. זה בגלל שתנובה המציאה שיטה חדשה. למחזר חלב! בכל רשת שיווק גדולה עושים אחת לכמה זמן בדיקה על המדפים, וחלב שפג תוקף נשלח חזרה לתנובה (זה הנוהל הרגיל בכל מקום להחזיר מוצר פג תוקף לייצרן). מה שאנחנו כצרכנים לא יודעים זה שתנובה לוקחת את החלב פג התוקף הזה ומעבירה אותו תהליך פיסטור ואורזת אותו מחדש מחזירה לרשתות שיווק!!! כן כן, מה שאתם שותים זה חלב עם הרבה חומרים מפסטרים בפנים שלמעשה הופכים את החלב למים בלי כל ערך תזונתי. איך אפשר לדעת שהחלב שקניתם לא עבר פיסטור? תנובה מדפיסה על הקרטונים למטה בחלק התחתון מספרים. הסיפרה 1: אומרת שהחלב הוא חלב רגיל שלא עבר פיסטור או עבר רק פעם אחת שזה סביר. הסיפרה 2: אומרת שהחלב כבר פוסטר פעמים. וכן הלאה... עד לסיפרה 5 בערך... שכמובן שאם החלב פוסטר 5 פעמים רוב הסיכויים שאתם שותים סתם מים לבנים ולא חלב בריא וטוב. אז מעכשיו תשימו לב לכך ולפני שאתם קונים חלב תנובה בקרטון תהפכו את הקרטון ותיראו איזה מספר מוטבע עליו. לנו בתור צרכנים המספרים לא אומרים כלום ובכלל אנו בקושי מסתכלים עליהם, אבל במפעל תנובה ככה הם מסמנים את כמויות הפיסטור. זו הביקורת שלהם, שלמעשה לא הייתה צריכה להתקיים מראש!!!! כי אסור לפסטר חלב יותר מפעם אחת גג!!!!! מידע זה הודלף וכרגע עדין לא ידוע לכלל הציבור.

יש אתר שנקרא "לא רלוונטי"

לפני שמעבירים מכתב שרשרת כדאי להכנס אליו ולבדוק ואז ממליצים אם להעביר את המכתב או לא במקרה זה לא להעביר! תקראו... http://info.org.il/irrelevant/

POOH*

New member
לא רלוונטי....

תבדקו באתר - יש אתר שנקרא לא רלוונטי שהוא בודק מכתבי שרשרת כאלה את נכונותם.. והמכתב הזה נמצא כלא נכון.. POOH

elga06

New member
כל המדינה קיבלה ויש מייל מרגיע מתנובה במקביל

לכבוד עובדי תנובה שלום לכולם‎, לצערנו, ‏מתגלגל ביומיים האחרונים ברשת האינטרנט מכתב שכתב אדם אנונימי, ‏ובו השמצות חסרות בסיס בנוגע לחלב תנובה המייל "‏מגלה" ‏שתנובה ‏המציאה ‏שיטה ‏חדשה - ‏למחזר ‏חלב! ‏על פי המייל - "‏תנובה מקבלת חזרה מרשתות השיווק חלב פג תוקף, ‏ומעבירה ‏אותו ‏תהליך ‏פיסטור נוסף ואורזת ‏אותו ‏מחדש ‏מחזירה ‏לרשתות ‏שיווק!!! ‏כן ‏כן, ‏מה ‏שאתם ‏שותים ‏זה ‏חלב ‏עם ‏הרבה ‏חומרים ‏מפסטרים ‏בפנים ‏שלמעשה ‏הופכים ‏את ‏החלב ‏למים ‏בלי ‏כל ‏ערך ‏תזונתי. ‏איך ‏אפשר ‏לדעת ‏שהחלב ‏שקניתם ‏לא ‏התהליך ? ‏תנובה ‏מדפיסה ‏על ‏הקרטונים ‏למטה ‏בחלק ‏התחתון ‏מספרים. ‏הסיפרה 1: ‏אומרת ‏שהחלב ‏הוא ‏חלב ‏רגיל ‏שלא ‏עבר ‏פיסטור ‏או ‏עבר ‏רק ‏פעם ‏אחת ‏שזה ‏סביר. ‏הסיפרה 2: ‏אומרת ‏שהחלב ‏כבר ‏פוסטר ‏פעמים. ‏וכן הלאה. כמובן שכל התהליך המתואר לעיל הינו כזב ובדיה, ‏פרי המצאתו של שולח המייל ואין כל קשר בינו לבין המציאות. העובדות הנכונות הן - § כל ‏חלב שחוזר מרשתות השיווק מושמד, ‏וזאת בהתאם לחוק § המספרים בתחתית אריזות הקרטון מסמנים את ראשי ההדפסה אצל ספק הקרטונים לצורך עקיבות בבעיות הדפסה וכו )‏ואגב קיימים גם ע"‏ג כל קרטוני החלב של כל היצרנים בשוק( § אין דבר כזה "‏חומרים מפסטרים", ‏וכמובן שתהליך פסטור אינו הופך חלב למים אלא דואג לאיכותו של המוצר ומבוצע על כל מוצרי החלב באשר הם. אנא העבירו תוכן המייל הזה לכל גורם שפונה אליכם ומפיץ את המייל השקרי. בברכה‎, שירה באום מנהלת יחידה עסקית‎, חטיבת השיווק והעסקים תשלובת החלב

למעלה