יו ראיתם ת'תיבת מסרים החדשה?

Azula

New member
ככה צריך.

ככה נוקמים,עכשיו תנקמו בו בחזרה. סתם,מה אני כבר יכול להגיד,מצטער בשבילך אבל דברים כאלה קורים =\

Azula

New member
Emo Alert!

Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert! Emo Alert!

Azula

New member
הוא יחזור

ויכנס באמ אמא שלך אם תמשיך עם הפוזות האלה,אם היית גר קרוב אליי ולא הייתי רואה אותך רק בבי"ס היית אוכל מכות.

Azula

New member
מדבר מהפה,איך אתה?

הילד הזה יותר מדי חש,תאמין לי אם אתה היית צריך לעבור איתו שבוע היית מחרבן לו ליד הדלת של הבית.

Orayesh

New member
שמע בן זה מתחת לרמתי לענות לך

אז אני פשוט אתן לך להביך את עצמך מול כל הפורום ואנסה להנות מזה. אני ממליץ לך להפסיק, זה לא מוסיף לך כבוד. יום טוב!

Azula

New member
איזה נעל.

עכשיו לא יום עכשיו ערב. ושמע לי ילד חכם ומוכשר שכמוך,ביום שילד כמוך יביך אותי אני אנקה לענבר את הנעליים עם הלשון שלי. ואגב,אני לא צריך ממך כבוד אז שב בשקט ותבכה על כמה שאתה בודד ואוהב את רינגו בתחת שלך ותחזור לחור שיצאת ממנו.

למעלה