חוצני

מדHIMה

New member
מישו מצביע להם ב EMA ?

אם לא ואם מישו לא יודע על זה (לא ניראה לי שלא יודעים) אז תצביעו !!! (אל תיתנו לטויקו לנצח-הודעה זו לא מכווונת לאוהבי טוקיו הוטל פשוט אישית אני לא אוהבת אותם) 1 2 3 (זה אותו הדבר פשוט שפות שונות)

ImNOTokay1

New member
הצבעתי../images/Emo45.gif+שאלה.

אם לא היו בעבר מועמדים ליותר קטגוריות?

אין לי יותר פחד ממחטיםםםםםםם!!!!! =)../images/Emo108.gif כי

טה טה טה טה טלה טטטטטטטטטה חחח עשיתי ספטום ^_________^ כלכך לא רציתי היה לי לחץ חברתי והיה לי קשה לנשום שעשו לי את זה וזה לא כואב!

GUILTY

New member
תתחדשי חחח גם לי היה פחד ממחטים עד שהחזקתי

לקרן את היד ועשיתי סיידליפ חח אוף נראה לי אני יחזיר אותו

MCR ROXXX

New member
../images/Emo129.gifהסירטון הכי מגעיל בעולם../images/Emo129.gif

אתמול הלכתי למסיבת יומהולדת קיצרר אחד מהחברים של ידיד שלי עושה לנו בואו תראו יש סירטון שמסתובב ברשת שנקרא "2 girls 1 cup" והוא ממש קשה לצפייה! ולא הרבה הצליחו לצפות בו עד הסוף ואני וחברה שלי עושות כזה טוב
אז הוא אירגן את כולם ישבנו מול המחשב וחברה שלי מזה בהיסטריה
ואני כזה תרגעי את הפאקציות
אפשר לחשוב הוא סתם מפחיד אותך קיצר הסירטון התחיל כולנו במתח מה אנחנו הולכים לראות [[בהתחלה חשבתי שזה מהסירטונים המטומטמים שפתאום קופץ לך מכשפה/מפלצת שצורחת
]] חח הסירטון התחיל ופתאום ראינו את זה ומזה ידידה שלי צרחה וכול השאר היתפוצצו מצחוק [[גמני האמת חח]] זה היה ממש מגעיל...ברצינות אחד הדברים הכי מגעילים שראיתי בחיים שלי! אבל זה היה משעשע...במשך איזה שעה כולם רק דיברו על הסירטון הזה
קיצר הוא הראה לנו שביו טוב יש מלאאא סירטונים של אנשים שצילמו את החברים שלהם/משפחה שלהם צופים בזה ואת התגובות וראינו חלק חחח והוא החליט לעשות לנו את זה
הנה מלא סירטונים של תגובות של אנשים: http://youtube.com/results?search_query=2+girls+1+cup&search=Search [[תראו חלק זה ממש קורע]] והנה הסירטון המדובר [[ברצינות...זה ממש קשה לצפייה ומגעיל אני בקושי החזקתי מעמד 5 שניות]] www.2girls1cup.com

SoDamnClever

New member
איו.

זה כל כך..
אוי ובסירטונים של התגובות יש אחד שפאקינג מתחיל לאכול. ג'יז..

קרניjack

New member
זה לא מגעיל זה פשוט גס וביזארי ../images/Emo18.gif

ובכלל מועד לצפייה מעל גיל 18. יש הרבה פטישים חולניים בתחום הסקס, והסאדו, וביסרטון הזה הן פשוט עשו את זה עד הסוף. כן, יש גם דברים כאלה בעולם.

Disenchanted1

New member
אייכס ../images/Emo5.gif

למרות שציפיתי למשהו יותר מגעיל.. אבל זה נורא... בעעעע. אבל החזקתי מעמד.

Could Be ME

New member
../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif

אני לא מאמינה שראיתי את זה!!!!!!!! איכאיכאיכאיכאיכככככככככככככ!!!
אני כל כך קרובה להקיא!! אייייייייייכ!!! זה דוחה! אל תיכנסו לזה! תחיו, יש לכם עוד הזדמנות!! -אני-

למעלה