חוצני

SoDamnClever

New member
../images/Emo41.gif אני מוכרת את TC ../images/Emo41.gif

ידיד שלי קנה לי ליומולדת, אבל הבעיה שכבר יש לי אותו. אז.. אני מוכרת את הישן. הדיסק עצמו במצב מעולה, אבל השיניים של הקופסא [נו האלה שמחזיקות את הדיסק במקום] קצת הרבה שבורות. חוצמזה הכל טוב. ב 20 ש"ח. מישהי מעוניינת?
מי שכן שתשלח מסר D: [אני עושה סדר בחדר ויש דברים שחבל לזרוק, כמו דיסק במצב טוב ופוסטר במצב מעולה.. אז.. כן]

SoDamnClever

New member
../images/Emo41.gif אני מוכרת את TC ../images/Emo41.gif

ידיד שלי קנה לי ליומולדת, אבל הבעיה שכבר יש לי אותו. אז.. אני מוכרת את הישן. הדיסק עצמו במצב מעולה, אבל השיניים של הקופסא [נו האלה שמחזיקות את הדיסק במקום] קצת הרבה שבורות. חוצמזה הכל טוב. ב 20 ש"ח. מישהי מעוניינת?
מי שכן שתשלח מסר D: [אני עושה סדר בחדר ויש דברים שחבל לזרוק, כמו דיסק במצב טוב ופוסטר במצב מעולה.. אז.. כן]

עכשיו את מודיעה לי?

סתם D: אבל למי שאין, זה שווה. תקנו
רואים שאת מסדרת ת'חדרXD, וזה מזכיר לי שיש לי אחד שדורש את זה גם S:

SoDamnClever

New member
חחח, החדר שלי במצב ממש נורא..

אני מסדרת אותו יסודי, מה שאומר גם לנקות אבק + להתחיל להיפטר מדברים כי כבר אין לי מקום לכלום... וכולה שבועיים לא סידרתי אותו XD איזו בלאגניסטית אני..

מכירה את זה..

ומתערבת שאת לא יותר באלגניסטית ממני D: אוווווופ! אני באמת צריכה לסדר תחדר שלי. ואת הארון, והספריה.. אין לי כוח בשיט>>:

Fall Out Liel

New member
גם לי יש אבל אני לא יודעת לעצב אותו..../images/Emo168.gif

מתחשק לך להסביר לי?

וואו ../images/Emo12.gif

נראה לי יש פה אנשים שחולים קצת ,אין אפילו תגובה אחת O: בכול מקרה ,מישהו עיצב את זה בפורום אוונסנס ,מדהים!
*זכויות שמורות ליוצר/ת*

פאק ><

תפוז הדפוק עשה בעמוד הראשי רק את ההודה הראשית ,תפוזונה ואני חשבתי שלא הגיבו ,ס'דפוקה ... אל תתיחסו ל "נראה לי יש פה אנשים שחולים קצת ,אין אפילו תגובה אחת O:" |חבולמאודמאוד|

../images/Emo216.gifחחחחחחחחח

כן. זה מטעה
זה אצל כולם ככה... בשביל לראות תגובות תלחצי על העיגול הכתום של ההודעה הראשית..חח

טוב, אולי די עם התגובות האלה של ../images/Emo223.gif

הפורום נדפק, תפוזבל, תפוז השתגע וכל אלה?
זה ידוע שתפוז מחורפן, כרגע עלה לו האלכוהול והסמים יותר מדי למוח, מה לעשות.
זה יסתדר. אבל תפסיקו להציף בהודעות סתמיות. ואם אתם רוצים לראות את התגובות, תלחצו על הנקודה שליד האוף, וזה מראה את ההודעה עצמה, והתגובות מופיעות. לא בעיה. ><

למעלה