חוצני

למה דת'

דת' זה מטאל ממש ממש ממש ממש איטי, יותר מווית'ין.. נניח אפיקה או אליס הם דת'

X_______X

ביצפר זה ט'ראש-דת' ביצפר זה הדבר הכי רועש בעולם וצ'ילדרן זה מלודיק דת' ואפיקה הם יותר גות' לא?

קרניjack

New member
וואו, מזה אין לכם טעם../images/Emo6.gif

כן, כן, טעם וריח ואין מה לברבר, אבל אני אומרת שבעוד שנתיים וחצי, או בכלל עם הזמן, כשתשמעוד ותיפתחו לעוד סיגנונות מוזיקה חדשים (בתקווה שכן), גם זה יתפוס לכם את האוזן.

אין לנו טעם??../images/Emo205.gif

ממתי אסור לאהוב להקה? וזה לא קשור לזה שאני או בנות אחרות לא נפתחות לסגנונות אחרים, עובדה שאני אישית שומעת המון סגנונות- מפופ עד למטאל, אבל דווקא את הסגנון הגות' מטאל של הלהקות האלה אני לא אוהבת בנוסף לזה שאני לרוב לא שומעת להקות עם סולניות. אני יודעת שאת כן אוהבת את הסגנון הזה וזאת הסיבה שאמרת את מה שאמרת אבל באותה מידה אני יכולה להגיב לך תגובה דומה לזאת שלך על להקה אחרת שאני אוהבת ואת לא. אני מקווה שהסברתי את עצמי נכון:]

קרניjack

New member
לאו דווקא הגבתי אלייך

ובטח שמותר לא לאהוב להקה. אני לא אוהבת את כל הדברים שחצי מהאנשים ממליצים עליהם פה.

../images/Emo216.gifגם אני לא אהבתי את קולדפליי..חח

אבל לא יודעת. בזמן האחרון אני שומעת שירים שלהם. הסינגלים, השירים המוכרים וזה.. ואני מוצאת את עצמי ממש אוהבת אותם

mili2828

New member
../images/Emo45.gifאההא פוב../images/Emo99.gif../images/Emo210.gif

דווקא יש לקלדפליי כמה שירים טובים... אלי לא הרבה אבל יש

תודה לאל. אני לא היחידה שלא אוהבת הימ../images/Emo55.gif

אם אני אומרת את זה למישהו אז מגיבים לי ב "מההההה?! הם מעולים! והסולן כזה חתיך יאוו"

../images/Emo216.gifיש לי המון!!..בד"כ אנשים חולקים עליי../images/Emo123.gif

אז ככה: ארקטיק מאנקיז. כ"כ כ"כ שנואים עליי. ואני באמת ניסיתי לשמוע אותם, חוץ מBRAINSTORM שבקלות נדבקים אליו, בקלות הוא נמאס. אני זוכרת שכולם היללו את האלבום החדש, אז ידיד שלי השמיע לי, את כולו. ואז הוא שאל אם אהבתי. ופשוט עניתי שלא
בלוק פארטי. כיכי. כי ככה. אוונסנס. תופעה, פשוט תופעה. יש להם כמה שירים טובים. אבל תכלס. מה כולם מתלהבים?.חחח להקות כגון BLINK 182, שכולם, אבל כולם אהבו פעם. תודה שאין כאלה!(חוץ מ+44, אם הם מחזיקים מעמד
) *אחשוב על עוד בהמשך*

../images/Emo216.gifאההה. וגם WHITE STRIPES

יש להם כולה 2 שירים שאהבתי,שהם כמובן Seven Nation Army ו- Icky Thump

MyUsedRomance

New member
וויט סטריפס?! ארקטיק?!../images/Emo12.gif

גם אני לא כל מבינה את האוונסנס הזה
ובלוק פארטי

Stinki Winki

New member
וואו... את..

אני!
חוץ משני שירים של קורן הם ממש מחורבנים לדעתי, ויש לי בבית דיסק שלהם (של אחי), ושמעתי את כולו... חוץ מ"פריק און אה ליש" אין להם משהו מעניין... ואני אוהבת גם את אבולושיין. וגמני שונאת את ארקטיק מאנקיז
הם נוראיים! ואנלא מתחברת בכלל לבלינק, ובלוק פארטי פשוט מוזרים... חוץ מזה אין לי כלום נגד אוונסנס (חוץ מזה שאחרי 3 שמיעות הם נמאסים), ואני מעריכה אה הווייט סטרייפס כי הם שני אנשים שמצליחים לעשות מוזיקה מצליחה... זה בהחלט הישג.

../images/Emo216.gifלא הבנתי. וויט סטרייפס הם אח ואחות

או זוג גרושים?!!?חח וכן. הם מצליחים בזכות עצמם. הם כולה 2 אנשים. נחמד להם..חח

Stinki Winki

New member
חחח אח ואחות!!

לא שהאחות יודעת לעשות עוד משהו חוץ ממקצב אחד... האח הוא בעל הכישרון כאן, תכלס.

למעלה