חוצני

פאניק וג"ש הם בין הטובים../images/Emo47.gif../images/Emo205.gif

גם פוב, אבל אני פחות שומעת אותם עכשיו. אמממ, עליי- אוונסנס, טוקיו הוטל, כל הנייטוויש, ווית'ין טמפטיישן, [כל האפלים למיניהם [=גותים]+ שיש להם סולנית], ~כל הלהקות הישראליות -ששרות בעברית~ וזהו נראה לי

ואני לא מתכוונת שונאת, אני מתכוונת ללא אוהבת.

ואני גם לא אוהבת את כל האינדי [חוץ מהAM מיוז ובלוק פארטי]: כמו הבייבישאמבלס, דה ויו, וכו'.

NoA 101

New member
../images/Emo45.gifבקשר ללהקות הגוטיות עם הסולניות../images/Emo203.gif

ImNOTokay1

New member
נייטוויש,ווית'ין טאמפטיישן,אוונסנס ../images/Emo31.gif../images/Emo69.gif

להקות מעולות לדעתי
ולי באופן אישי אין בעיה עם סולנית בלהקת רוק

MyApocalypse

New member
ווית'ין רוק? ../images/Emo12.gif מי הודיע על זה? ../images/Emo3.gif../images/Emo97.gif

נראלי שהעלבת כאן מעריצי ווית'ין חחחח ולא, אני לא מעריץ ווית'ין, אז אין צורך לנחם אותי

ImNOTokay1

New member
ווית'ין להקת גות'-מטאל. אני יודעת את זה../images/Emo3.gif

פשוט אמרתי שלי באופן אישי בניגוד לכמה כאן [לרוב נראלי
] אין בעיה עם סולניות ברוק.
לא התכוונתי ללהקות האלה ספציפית.

EnchantedS

New member
מה רע בסולניות? מה רע בקול יפה לשם שינוי?

הרבה שירים בדיסק החדש של נייטוויש מעולים לדעתי, בלי קשר.

אוקי, דעה שלך,

אבל FYI, נייטוויש לא גות', הם סימפוניק מטאל, יש הבדל וזה >< לעומת זאת ווית'ין הם -כן- מטאל גותי, לאחרונה רוק גותי [דה הארט אוף אבריטינג
] ויש הבדלים בין כולם עד כמה שזה נשמע לך לא נכון, יש הבדל וזה. למרות שנאי שונאת את אוונסנס, כי זה לא אוונסנס, זה איימי לי. אבל נייטוויש וווית'ין מעולים. ניסתם להאזין להם? הייתי אומרת -- לא.

מאיפה את יודעת אם ניסיתי להאזין להם או לא?../images/Emo6.gif

טחחח, ניסיתי ועוד איך ניסיתי. ואנילא מבינה למה זה כזה שוק, אבל אני לא אוהבת אותם, הם לא הסגנון שלי. [הסגנון שלי- אימו, סקרימו, הארדקור, מטאלקור, ומטאל] S:

כן אבל גם נייטויש זה מטאל ם:

תגידירי מטאל. טראש? דת'? מלודיק דת'? משהו? כי ניטוויש הם סימפוניק וווית'ין הם גותי'ק מטאל, ואת מחשיבה אותם ככאילו את שומעת אותם כי אמרת "מטאל" ++ אבל עזבי, בקטנה.

כשאני אומרת "מטאל"../images/Emo205.gif

אני מתכוונת לבצפר, אז איי ליי דיינג, ארק אנמי [ואני יודעת שהיא סולנית, אבל בקושי מרגישים><], מרדרדולס, וכו'.

למעלה