חוצני

Suicide Silence

New member
../images/Emo101.gifאיף משעמם לי.

בי"ס מזדיין.
בכל מקרה, אני מניחה שפוב הן בין השנואות. ואבריל. ויומיאטסיקס. ומטאליקהההה#%%^%*&) הו כלכך מטאליקה. בכל מקרה, אני מניחה שגם פ!אטד לא משהו. בכללבכלל, כאילו. וגם.. המ...לא יודעת, לאחרונה יש לי פחות בעיות עם סיסטם, ככה שזה עוד איכשהו בסדר. ואני חוזרת לאהוב המוווווןן להקות שאהבתי פעם [כדוגמת הסקספיסטולס, ופאפהרוץ'] אז אני גם חוזרת לשנוא להקות ישנות, כמו דהדארקנס, או.. או.. לא יודעת, המ, מטאליקה. למרות שאותם אף פעם לא הפסקתי לשנוא 3> אה, אני גם ממש לא אוהבת את גוד שארלוט. אבל ממש לא. וזה כנ"ל לינקין פארק. לא יודעת למה, אבל זה משום מה בא לי תמיד ביחד ט_ט. בכל מקרה, המממ, אהע! טוקיו הוטל. איך שכחתי?
וגם +44. כי הם חיקוי עלוב של האימפריה.
[הו בלינק ;; הו טום ;; הו התקופה שהייתי יפה ;; המ כן]. ו.. ו.. לינזי לוהן כונפה, וגוון סטפני בתור, אה, "גוון סטפני" זה חרא. אבל אני אוהבת את נו דאוט. D: ונראה לי מספיק.

הההאימפריה../images/Emo47.gif

אבל למה לשנוא את +44?
עזבי שהם נשמעים די אותו דבר אבל יש להם אחלה שירים משל עצמם.. אוקיי אין על בלינק. אבל גם +44 חמודים

לא סובלת את טוקיו הוטל

[איך אני יודעת שהשרשור הזה יתמלא בשנאה לפוב ופאניק
-תתביישו..- אבל גוד שארלוט? ללללממההההה?!] --קארין, באתי לשאול למה פיט מפחיד אותך, אבל אז נזכרתי שכל החברות שלי פוחדות ממנו בגלל התמונות עירום שהוא דפק

MyUsedRomance

New member
תמונות עירום?../images/Emo12.gif../images/Emo135.gif

אני לא רוצה לדעת
הוא כזה חש גם
וגוד שרלוט, פשוט לא אוהבת אותם, כל שיר שלהם אולי קליט בהתחלה אבל אחרי זה מאוס, חרוש ומצוץ
גם הקול שלו מעצבן אותי

כה נו שהוא צילם את עצמו בפלאפון לא הכי לבוש

ופירסמו את זה ולא הכי צינזרו כן הוא חש רצח אבל הוא כותב ליריקות מדהימות גם אני לא מתה על הקול של ג'ואל מגוד שארלוט [או על ג'ואל עצמו o_o] אבל מע..הם עושים אחלה מוזיקהXD

MyUsedRomance

New member
איכס, עכשיו הוא גם סוטה../images/Emo5.gif../images/Emo135.gif

אבל הלירקות שלו, בלי להעליב, קצת סתמיות , והוא כזה פוזר
וגוד שרלוט, כל שיר ששמעתי שלהם אולי קצת חיבבתי אותו בהתחלה אבל אחרי זה פשוט עלה לי על העצבים, כמו דה ריבר או קיפ יור הנדס אאוט מיי גירל

Misery Business

New member
אני קצת ראיתי את זה..וזה קצת לא נעים..../images/Emo5.gif

זה מחליא
חברה שלי הזונע שלחה לי

כן כן..וואי לא יודעת מה איתכן..אני כ"כ

צחקתייייייייייXDDDDDDDDDD חחחחחחחחחחחחחחח מה אתה מטומטם?!XDD

BehindMyEyes

New member
../images/Emo23.gif אני חושבת שהייתי ככה ../images/Emo12.gif

ואז נראה לי שצחקתי או שבחנתי
, גם ככה לא רואים, לא זוכרת, גם כן הייתי צריכה לסבול בתמונות את הצבע האדום שלו בשיער
מה הוא חשב לעצמו ??

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo194.gif את באמת רוצה לדעת מה הוא חשב

לעצמו בזמן שהוא צילם את עצמו עירום?

milanoy

New member
the river של גוד שרלוט

הוא הכי נורמלי מכל השירים שלהם והיום ראיתי את הקליפ החדש של אבריל "HOT" ופשוט הזדעזעתי גאד זה מפחיד כמה שהיא השתנתה

2DarK AnGeL2

New member
../images/Emo194.gif XD חברה שלי שלחה לי את האתר

ואמרה לי שלמטה יש תמונה ושאני ירד לראות.. אז התחלתי לרדת ובשנייה האחרונה קלטתי שזה בטח זה (כי דיברנו על זה כמה דקות לפני) וסגרתי מהר והתעצבנתי עליה חח ופעם אחת סתם חיפשתי איזה תמונה שלו ובטעות מצאתי את זה>< אבל זה היה ממש בקטן ככה שלא ראיתי הרבה, וטוב שכך.

milanoy

New member
כןן נכון בקליפ

this is ain't a scene, it's an arms race בע אני שונאת את פיט זה נראה כיאילו הוא מעתיק את הלוק של פראנקי

למעלה