הודעה חשובה

../images/Emo142.gifאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההה

עברתי בלשון!!!!!!!!!!!! אהההה
85 בתחביר, 90 בתורת ההגה! אני לא מאמינה . הייתי בטוחה שאני אקבל ציון ממש גרוע.. כמו במושגים שקיבלתי 55 <
>.. אבל עברתי
. <וזה עוד אחרי שישבתי עם פתקים במבחן> חה. טלי- תקנאי
אבלללללללללללללל, המורה החליפה מקומות. ואני יושבת מולה. ליד שירה <
> לורוצה.
אז כע הילה, זו סיבה מספיק טובה למה החיים בזבל.

DR TheKing

New member
../images/Emo87.gifכל כך התגעגעתי.... ../images/Emo24.gif

לא הייתי כאן שבוע, למען האמת התחלתי להתגעגע רק היום, או רק עכשיו כשנכנסתי לקרוא קצת ממה שהיה כאן השבוע ושמתי לב שאני ממש רוצה לכתוב גם
אז כתבתי
ו...כולם סיפרו איך היה להם היום... אז גם אני רוצה
היה שיעור הסטוריה והמורה הוציאה אותי מהשיעור (כי אני מופרעת
) שרי החליטה שזה באשמתה וגם היא צריכה לצאת אבל הכרחתי אותה להישאר לסכם כדי שיהיו לי סיכומים (
). כל הכיתה השניה ערכה לי לחברה במשך השעה שהייתי בחוץ... בשיעור לשון (או שזה היה מתמטיקה
שרי תגיד...) אני איבדתי את שיפאותי ושרי הגיבה, אז סגדנו ביחד (4 אנשים) ליומן של שרי. ושלחנו מכתבים בלי תוכן (אה כן זה היה לשון
) לאנשים אומללים... בשיעור מתמטיקה היה חביב... אחרי זה במחשבים העיפו אותי שוב, אבל מישהי החליטה שזה אשמתה אז היא גם יצאה ואחרי 2 דקות נכנסה, שרי יצאה בעקבותי והמורה שאלה אותה למה היא יוצאת והיא אמרה לה שהשיעור משעמם (ועוד אומרים שלי יש יציאות...) אחרי זה ראש האולפנא, בלה בלה בלה, סיום היום
איזה כיף
אבל הודיעו לי היום הודעה משמחת... לאח שלי היה גידול ברגל והיום גילו שזה גידול שפיר (לא סרטן...) כל המשפחה שלי ממש שמחה
בקיצר, תזכרו תמיד: אין יאוש בעולם כלל
!
!| מי קיבל 98 בלשון על כל תורת ההגה
למי זה נכנס למגן
יאי
היה לי חסך כתיבה בפורום, אני משלימה את זה בכתיבת מגילות שבמילא אף אחד לא יקרא.... חיים יפים

mikicomp

New member
../images/Emo108.gifנעמה... לא בסדר.. אני אתן לך

עונש ביום מן הימים.. למה לא סיפרת להם שבשיעור ראש האולפנה חיברנו המשך לסיפור הלא מצונזר של חארי ואמילי? למה לא סיפרת שלאמילי נולדו בת ובן? למה לא סיפרת שהתאמנו על שפת הפורום? אז אני כבר סיפרתי, אבל אם את לא מספרת- אל תכתבי בכלל!!! שכחת שאת אמורה להקדיש את כל כולך לסימס? אם לא, אני אזכיר לך.. חוץ מזה... ראית ששיניתי חתימה? וגם כתבתי bother... וגם כתבתי על מיצי..
. אין לי כוח להוסיף עוד איקונים ... אני בביביסיטר ועיפה ואין לי כוח לחרוש עוד למבחן בנביא..

mikicomp

New member
../images/Emo108.gif ותגידי לחיליק ../images/Emo60.gif רפואה

שלימה
ושאני החלטתי לא להרוג אותו
בגלל הסימס לאור הנסיבות

DR TheKing

New member
../images/Emo87.gifהו, באמת תודה לך חביבתי../images/Emo70.gif

ולא כתבתי את כל שאר הדברים בגלל שזה פול
עשינו היום הרבה...

למעלה