-די לקיפוח !

../images/Emo32.gif-די לקיפוח !

זה הזמן להשמיע את זעקת ההמון ,זעקת המיעוט , זה שנכפה עליו לחיות כמו הרוב המתנשא ! 16 אחוז מיושבי כדור הארץ , המיעוט הגדול ביותר בעולם הם שמאליים -והם מקופחים !עד מתי נקופח ? בארץ אין חנות אחת למוצרי לאנשים כמונו ,ואנחנו זקוקים נואשות למושיע. לשמאליים שבינינו - ניסיתם פעם לפתוח קופסת שימורים בלי להחתך ? רוב הסיכויים שלא , משום שהפותחנים הם לימניים בלבד ! רבים המפורסמים שהם שמאליים : פוליטיקאים( ביבי , קלינטון) ,ספורטאים (רביבו , נמני , דורון שפר) ,וגם מוזיקאים (יזהר אשדות , ג´ניפר לופז). אני רוצה לשים קץ לקיפוח שנמשך שנים ! קרלוס

../images/Emo32.gifנוסף- לחובבי סרטים

בטח שמתם לב שהשחקן שמגלם את פרופסור סנייפ ב"הארי פוטר" דומה שני טיפות ויסקי ל...איתי אנגל ! וגם שמתם לב שאחת הדמויות ב"שר הטבעות " מגולם ע"י....אחמד יאסין

חילול הקודש!

פרופסור סנייפ ב"הארי פוטר" זה השחקן הבריטי הכה משובח אלן ריקמן. את איתי אנגל תשאיר בקנדהאר.

אממ.. ../images/Emo13.gif

קרלוס..סחתיין על ההשוואה, גם לי יצא לראות את הסרט המדובר אבל עם אדם די מוזר אני חייב לציין
משום מה אותו אדם לא טרח להזכיר באוזניי את החשד שלו שאיתי אנגל הסתנן לסרט...בכל פעם שראיתי אותו מדווח מאפגינסטן ציפיתי שיאמר "מי החפרפרת ?" חיכיתי לאיזה לוחם אפגני שיחבל ברכב הרעוע בו הם נסעו...אשליות...

למעלה