בהצלחה לנבחרת ישראל

foofoo77

New member
תראי , אני לא רואה שום דבר

משפיל , מעליב וכו' כשנאי מכינה קפה ללקוחות שמגיעים אליי לפגישות ואני יושבת לרוב בכסא המנהל . זה חלק מהתנהלות של נימוס בארגונים מסויימים , אני לא מבקשת בדרך כלל מכאלו שכפופים לי להביא לי לשתות או להכין קפה . אבל אם אני כבר מכינה אין לי בעיה להכין לא לאורחים ולא לכאלו שעובדים איתי . לגבי זבל ... אני לא מוכנה בשום פנים ואופן , מספיק שאני מכינה קפה

קלקין10

New member
במה את עובדת???

פעם את מספרת שאת עושה שליחויות של אוכל, אח"כ מספרת שאת מנהלת ענקית, אח"כ שאת מוכרת דברים ואח"כ מלצרית, את סגורה על עצמך??

foofoo77

New member
מאוד סגורה על עצמי

ואתה? אני מנהלת בתחום המלונאות , כרגע אני בין עבודות ולכן עובדת עם ההורים שלי במסעדה שלהם ... לא חשבת על זה אהה?

קלקין10

New member
נמצאת הרבה בין עבודות

אם אני לא טועה רק לפני חודשיים כתבת שאת בעבודה חדשה.שיהיה בהצלחה.

tokit

New member
רגע.. זה לא מקום עבודה חדש דנדש

שלגביו כתבת רק לפני כמה ימים שזה סוף סוף התפקיד עליו חלמת ושיש לך הרגשה מעולה לגביו?? כי אם כן, אז ההתחלה תמיד קשה ויכול להיות שזה ישתפר בהמשך.. ולגבי מיצוי היכולות - ברוב המקרים, ללא השכלה רשמית, קשה להתקבל לתפקידים נחשקים. מה לעשות?? השוק מוצף והחיים קשים. יש כאלה שמצליחים, אבל הרוב לא. אז או שתנצלי את היכולת השכלית שלך ותלכי איתה לאוניברסיטה, או שתסתפקי במה שיש לשוק להציע. לפחות מותר לך לשבת, מה שלקופאיות אסור..

tokit

New member
אז בסופר פארם הו עומדות.. לא??

זה היה לא מזמן ב-YNET..

dudusch

New member
אפשר להאיר משהו?

במקום לראות במקום את החרא, את האפל, נסי לראות איך את יכולה להיתרם ממנו. אולי אנשים מולם את עובדת? אולי קשרים שתוכלי לבנות לעתיד? אולי העבודה הבאה שלך נמצאת בקרב אלו שמגיעים למשרד? אז את מזכירה. סווו? את לא הראשונה ובטח לא האחרונה שעושה את העבודה הזו. במקום להיכנס למקום חדש בתחושה ובהכרזות "עבודת חלומותיי" וכו' אני מציע לך להיכנס בשקט, לראות איך הבריכה, כמה אנשים משתינים במים וכמה מהם מהמקפצה, ואז לבחור האם נאה הבריכה בעינייך או שאת רוצה בריכה אחרת. בלי הכרזות, בלי עצבים או אכזבות... יש לך מלעונות בעבודה? יופי. בכל מקום צריך שיהיו כאלה, אחרת איך תרגישי שאת מעליהן? אף אחד לא חייב אותך להיות חברה שלהן, לצאת איתן להפסקות פיפי או סיגריה. בטוח שיש שם גם את אלו שאיתן תמצאי שפה משותפת. בהצלחה וחפשי את הדברים הטובים...

shelly1975

New member
א. קטן עליי המלעונות העקומות...

לא זה מה ש"מפחיד" אותי. ב. בקשר לגישה לג'וב שלי, פה אתה צודק. ג. מילא להיות מזכירה אבל גם מקום שאין אפשרויות קידום ופיתוח וגם כשזה להיות רק מזכירה בלי "ריפוד" עיסוקי זה מבאס ת'תחת. אני אוהבת לעסוק במגוון דברים, אחריות על כל מיני פרוייקטים , יענו מנהלת משרד בפועל ולא רק בטייטל. טוב, נראה, time will tell אולי פשוט שבעתי ממשרת מזכירות... אולי משהו השתנה בי לקראת גיל 30 שלי, בעניין הזה, שגורם לי לרצות דברים אחרים שלא רציתי קודם או לראות דברים שלא ראיתי קודם. צרכינו משתנים עם הגיל... מה גם שאני לא חושבת שאני מזכירה כזו טובה, שלא לדבר על זה שאני שכחנית
ולכן אילולא משרתי בתקשורת היתה כה מרופדת מגוונת ודינמית, והייתה רק מזכירות לא יודעת אם הייתי שורדת 5 שנים שם...

foofoo77

New member
מאיפה זה מתחיל?

מזה שאנשים חושבים שאמא קנתה את הכביש רק בשבילם . מזה שאנשים נוהגים כמו שבא להם .... ומהחוצפה של האנשים .

חוץ מזה

שלא חסר גברים שרואים בחורה שנוהגת
...לא משנה איך היא תנהג יהיה להם מה להגיד, חושבים תמיד שהם נוהגים יותר טוב

foofoo77

New member
וכל האלה שמסבירים לי איך לנהוג

איך עושים רברס ... את עוברת ( מה אין לי מראות ? אין לי עיניים ?).... נמאס.

../images/Emo123.gif

גם לי איזה חכמולוג הציע את עזרתו כשראה אותי חונה רוורס "לא תודה, אני לא צריכה עזרה!!"

חוצפה... זה נכון...

אבל רמת הנהיגה בארץ היא יחסית ברמה נמוכה... כמעט כולם בעלי רישיון ונוהגים... מרחקים קצרים יחסית... תנאי נהיגה נוחים... מה שגורם לכך שלא יודעים להגיב למצבי קיצון... אבל הסיבה הכי רצינית, כפי שאמרת, היא החוצפה הישראלית שעולה לכביש ולא רואה איש מלבדה...

s h i r k u s h

New member
מפחיד לנסוע עם הנהגים האיומים...

מחפשים תמיד להוכיח שהם צודקים, עזבו שבדרך הם יפגעו באלף אנשים... העיקר שלא נפגעת.

למעלה