בגריל לשבת

docomea

New member
לתוכנית טלוויזיה חדשה בערוץ 2 דרושות משפחות

מחפשים משפחות חד הוריות לתוכנית טלוויזיה חדשה! האם חשבתם איך היה לחיות לפני מאה שנה? האם חשבתם שאתם יכולים לשרוד בתנאים כמו לפני מאה שנה? לחיות ללא חשמל, לחלוב את הפרות, לחרוש את האדמה, ולעזוב את כל שנת 2010 מאחור... בואו לחיות כמו לפני מאה שנה. אם אתם המשפחה הנכונה, אנחנו מחפשים אתכם! [email protected] 054-7997779 03-6457120 שלומית, עופר, עינבר

עליזה 63

New member
פעילת השמאל טלי פחימה הודיעה: התאסלמתי

בטקס במסגד באום אל-פחם, עברה פעילת השמאל הרדיקלי הליך מזורז להמרת דתה. השייח' שליווה אותה סיפר לוואלה! חדשות: "היא השתכנעה שהאיסלם הוא הדרך שלה"

זה מה שהיה עוד חסר לנו../images/Emo6.gif

עוד הייתה מקבלת "פרס" קצבת ילדים השם ישמור ברך שפטרנו

Jen74

New member
ועל זה נאמר...

ברוך שפטרנו מעונשה של זו. אנחנו לא צריכים אויבים מסביבנו, יש יותר מדי כאלו בתוכנו.

Jen74

New member
ואם כבר יש לי חוזה שכירות שחתמתי עליו?

ואם עומדים להעיף אותי מהדירה הנוכחית או שחוזה השכירות מסתיים תיכף ואני חייבת למצוא דירה במיידי? גם אז להצטרף לחרם הצרכנים? זה יעזור לי למצוא דירה בשכירות בזמן הקרוב? נכון, שכר הדירה הוא גבוה בצורה מאוד לא מוצדקת וזה לא דבר חדש, זה היה ככה תמיד, אבל זאת השיטה הקפיטליסטית הדורסנית שמועכת ורומסת את החלשים עד אבק דק.

עליזה - הודעות כאלו להבא - נא לשרשר

להודעת
שקיימת בפורום (גם אם היא ישנה) או לפתוח הודעת
ואז לכתוב תחתיה את ההודעה תודה

אני לא הייתי מופתעת במיוחד ומרחמת עליה

אם כל זה שכל הכבוד לאומץ שלה,,כנראה כועסת על עצמה ועל כל העולם, דמוקרטיה,עולם חופשי ואיש איש באומנתו יחיה אבל,,אני בזה לה, הוריה בטוח איבדו בת.

למעלה