עבדו עליכן אתמול?

shelley11d

New member
../images/Emo32.gifעבדו עליכן אתמול?../images/Emo6.gif

בעלולי ואני ישבנו בסלון, הוא על המחשב ואני על העיתון כשדני רופ פרץ לשידור עם החדשה המרעישה שלו (מטאור, חלקיקי זהב זעירים...). אני לא התרגשתי במיוחד אך בעלולי מיד זינק ממקום יושבו, חטף את גיגית הכביסה (וכמעט שבר את האגרטלים שקנינו מתנות שהיו מונחים בתוכה) ועמד לצאת החוצה כשפתאום נזכרתי - "רגע, היום האחד באפריל, לא?" ואיזו אישה אהיה אם לא אזכיר לו את המקרה המשעשע הזה בכל הזדמנות ("יפה שחשבת על חשבון הבנק שלנו אתמול כשחטפת את הגיגית...")?

סלטונה

New member
ראיתי את דני רופ ותיארתי לעצמי שזה

אחד באפריל. אמרתי ליושבים לצידי מעניין איך אף אחד לא מנסה להרים את החלקיקים המוזהבים והשווים מהדשא. כולם היו עם הכלים מול הרקיע אבל אם היה באמת זהב כולם היו יושבים על הדשא לתפוס כמה שיותר.

סנונית 1

New member
עלי עלי עבדו ועוד משהו מהעבר

אתמול האחיין שלי מתקשר אליי, אני באמצע קניית מתנות לחג ובקול רועד אומר לי סנונית לצורך העניין בואי מהר אלינו הביתה, אמא הלכה לסידורים ואני לבד בבית בואי מהר. לא ידעתי איך ובאיזו מהירות אני ארוץ אליו שאלתי אותו אתה פוחד? הוא אמר לי כן בואי מהר, עזבתי הכל בחנות ופתאום הוא צחק את הצחוק המתוק שלו "עבדתי עלייך". והסיפור: כשבעלי רצה להציע לי נישואים כמה רומנטי הוא הודיע לי שזה יהיה בתחילת אפריל אמרתי לו רק לא ב-1 באפריל כדי שכל החיים לא יגיד לי עבדתי עלייך
בסוף הוא הציע נישואים ב-1 באפריל בשעה חצות וכמה דקות שיחשב ל-2 באפריל.

למעלה