סיכום שבועי

O דילב O

New member
../images/Emo27.gifסיכום שבועי../images/Emo37.gif

שיר השבוע? תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? ספר\עיתון\כתבה כלשהי? חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? מה קניתם השבוע? אדם השבוע? ציטוט\סקופ\משפט השבוע? שבת שלום : ]

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifi'm not a perfect person

שיר השבוע? פיי. מלא. עברי לידר , בית הבובות וסינרגיה. תמונת השבוע? http://img86.imageshack.us/img86/3294/hbuierjf1.png http://img442.imageshack.us/img442/1085/jtrwpp5.png http://img442.imageshack.us/img442/3949/jhetjetxe2.png http://img86.imageshack.us/img86/9088/jywrqo2.png סרט\סדרה\תוכנית? תשוקת הנצים , האי , אמא יקרה לי , מחפשים אהבה. סרט: המסור 1.2.3
ספר\עיתון\כתבה? ספר: ילדה טובה . עיתון: ראש 1 ועיתוני שישי. חוויה שעברתם השבוע? הייתי מלא בקריון. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? היום אני יראה את בסת דודה שלי
ואז אני הולכת לישון אצל סבתא שלי. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בית ספר . מה קניתם השבוע? לקים , כל מיני פצירות, חולצות ומכנס. אדם השבוע? כולם ( = ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "בחיים הכל עובר מטעויות , למד והשתפר" .

מסכמתת [ ;

שיר השבוע? כל הדיסק החדש של בית הבובות, כל השירים של ליאור עם אלון או בלי
אמונה-כפיר אפשטייןן -- טוב שלא חשתי עליו, והיו עוד הרבה,,תתמודדו. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?
סרט\סדרה\תוכנית TV? סרט-גול,, תשוקת הנצים,המירוץ למילון6,פרויקט מסלול3, ספר\עיתון\כתבה כלשהי? נממ..אין. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? שיחות עם תותי,זאת ה-חוויה תאמינו
ות"א-יפו. ליאור :\\
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? אשמור זאת לעצמי [ : משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? ביצפר \\: מה קניתם השבוע? לא זוכרת, אדם השבוע? תותי,גלל חח , אממ וזהו . ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "אין בעולם אהבההה כמו אהבה של אמאאא נופיי" D: נופר:"האאאאאאאאאא זה גיל ההווממוו?!?!" , אני: "כןן אבל שש" נופר:" אפשר להגיד לו איצ אוקי טו בי גיי?" D:

MaStuLa76

New member
שיערו הבלונדיניXDהמתנדף ברוח,בריח של שמפו

פינוק DDDDDDD; שיר השבוע? עוד חוזר הניגון - ברי סחרוף. מספיק בנאדם - מוניקה סקס . תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV?פטיטוD;,ההורים שלי חייזרים. ספר\עיתון\כתבה כלשהי?סגנון. חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)?עם חן בבית שלה ^^ משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?הרבה [: לא מפרטת . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע?קשור לזה ^ מה קניתם השבוע?תחתוניםD; אדם השבוע?רעות-שלימדה אותי כ"כ הרבה. שי
- שאתמול עשה לי לא רק את השבוע אלא גם את החודשD; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "חן החדר שלך הפך למטבח?? אולי עכשיו יהיה לך את האופציה לאכול כל היוםD;" -- דנית:ניראה לי שאני מעצבנת. שי:את לא . דנית:כן שי:לאאאאאא דנית:כןןןןןןןןן שי:לאאאאאאאאא דנית:כןןןןןןןןן שי:לאאאאאאאאאאאא אני לדנית : "הוא לא מרגיש קצת מטומטם ?"D; -- "חכי רצח!" -- וככה עונים בייבוש לאנשים באייס D; פלופ הזנותית [:‏ (‏PM‎ ‏10:22)‏ : אין שירה את משתינה Shira_Kabesa :)‎ (‏PM‎ ‏10:22)‏ : השתנתי. -- דניתייי [[:‏ (‏PM‎ ‏09:30)‏ : איך היה עצל הדוד שמעון? -- נצעק מתחת לבית של שי "גברייייייייייייייייייייי צא אם אתה גבר!" -- "הוא יקרא שמע ישראל על המיטה " "יתפלל שהסקס יהיה טוב" -- "אלוקים נתן לנשים חור והם פתחו ממנו עסק"

במותו ציווה לנו את השלום

שיר השבוע? מרד הדמעות|אלפי אנשים-אביב גפן. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? סרט\סדרה\תוכנית TV? עניין של זמן[O___________O כןכן.~<:] אמא יקרה לי. נמלטים,בנות גילמור. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? מישהו לרוץ איתו. [אבא עדיין לא בא עם עיתון אז אין כתבה] חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? עצרת רבין מוצאי שבת, הופעה של אביב שישי שעבר<: אמג!איזה הופעה.הכי טובה בעולם. נמ,אור עקיבא,נתניה,אתמול המשחק הכי מלחיץ שישD: היה סהכ שבוע אחלה<: משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? לא יודעת מה שיבוא יבוא. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? נראה לי השביתה נגמרתX_X מה קניתם השבוע? סקיני ורוד, סיכות של הלו קיטי,שרוכים של ג'ק. אדם השבוע? נעמה,ניק,הומו שלי,ואבא. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "מזה שיר לא עושים את זה ככה בכלל!הידקת הפוך מה את בסדר.. מזה?זה מה ששירלי אמרה אבל. *מהדקת נכון* אוי אבל אנחנו לא בטוחות. אל תתפסי אותנו במילה. *מהדקת חזרה* שיר מה עשית לקיר? לא היה צריך להדק בכלל היית צריכה להדביק עם סלוטייפ.D: "

../images/Emo210.gif מסכמת :) .

שיר השבוע? High School Musical 2 - I Gotta Go My Own Way High School Musical 2 - You Are The Music In Me אבי סינואני- עד לב שמים אלון דה לוקו-מי זה שעושה תמסיבה ועוד שירים של ליאור & אלון או בלי אלון D: תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? אין ^^ סרט\סדרה\תוכנית TV? כמו תמיד - אם חורגת רק אתה קוראים לזה אהבה שיכורה מאהבה תשוקת הנצים ויוה פלטינה - התחלה חדשה לוסיה שלי ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש 1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? ראיתי את עדי אכנזי ואחיות שלי אפילו בקשו ממנה חתימות DD= ושיחות עם אמא נופי D: שאלו בהחלט חוויות
משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בית ספר S= מה קניתם השבוע? ממתקים פרכיות אורז קרקרים ועוד דברים כדי להתחיל דיאטה :) אדם השבוע? אמא נופי [נופר] D: ומריה :) ציטוט\סקופ\משפט השבוע? חחחח ווואי מללא של נופר

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אמא נופי חחחחחחחח וחן אמא תותיDD ;; יייייאללהה העלת לי חיוך חחחחחחחחחחחחח אוהבת אותך :)))

נוופריי

New member
בעינייך את כל התמונה אני רואה , המציאות בה

חשקתי ...\= שיר השבוע? מאמינים בני מאמינים :] מטייל באגדה-ניבין וינייב אהבה אסורה-תמיר גל וניבין :) מקום מפלט-שי גבסו סופי כשראיתי אותכם יחד נולדתי ליסבול יניב נסימי ועוד אחד חנן דהן וליאת בנאי -רעל באהבה קובי ששושן ואז חדד-בחלום רואה דמותך! ה-שיר :) תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?> סרט\סדרה\תוכנית TV? אממ אמא יקרה לי , ... עם דלז וקצת בסלון , עובדה 2008 אתמול המשחק של מכבי , היה משחחחחק טוב מאוד [;; הגל כן נופר קוראת ספרים ספר\עיתון\כתבה כלשהי? שקט!!!1 חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? כןן ,היו :] אצלל דלז חחחחחח אוווי היה מצחייק אש!! משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שתמשיך השביתה הלוואי הלוואי >< אני נואשת .\= משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שלא תפסיק השביתה: [[ מה קניתם השבוע? נאמ DD= חסכתי . חח סתם לא קניתי אהה עגילים לאף [; אדם השבוע? תותי שלי [; ודדדדדדדדדלז ג'ומאי :] ציטוט\סקופ\משפט השבוע? אני :אההההה זה גיל ההומו? הוא היא:תודה [; אני:אוחצ'ות תריייייייייייימו אנילחן:חן אני אגיד לו איצ אוקיי טו בי גיי D ;; חן: לאאאאאאאא מטומטמתDD;; ההומו:אני סקסיית אני חייבת להרזות אני:לא אמרתם שזה בן!?!? תחליטו הוא היא הוא היאאאאאא היא.?מה ישלוו? לה?:SS DDD- וכל מיני שיחות למינהם . לא היו הרבה:) היה שבוע רע =

lililulu

New member
אני

שיר השבוע? אמונה - כפיר אפשטיין, אוכלת מהצד - השוונג של הפיתה תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? D; סרט\סדרה\תוכנית TV? השיר שלנו, בית"ר ירושלים - מכבי חיפהD= ספר\עיתון\כתבה כלשהי? המוסף לשבת על הילד מזיכרון עם ה"אונס" בפרדם חנה חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום ראשון היה נחמד ביותר ובסוף לא היה כלום בלילה שלא נשארתי, שני כלום, שלישי הבת מצווה היה אחד המצחיקים עם אחות שליD:, רביעי גם נחמד, חמישי כלום והיום העייפות הרגה אותי נראה לי אני לא זזה מהבית, מחר טרמינל אולי נלך נראה מי בא... משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? שימשיכו את השביתה...וכל השבוע בטח נעבוד על יום שישי...אה ובטח בשלישי יש משחק משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? שתיגמר השביתה מה קניתם השבוע? אממ...כלום נראה לי...אבל הבאנו עם אבא את המדליות של משחק...הם יצאו מה זה מכוערות>< אדם השבוע? הוא...מה יהיה איתי?...אני יוצאת כזאת כלבה. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? "לפיפי שלי יש ריח של וניל" D: ------ "יש לי טחור בלב" D; ------ "עד לפני כמה שבועות חשבתי שנצרת עלית ויוקנעם עלית זה בגלל שיש שם מפעלים של עלית" (שירהXDD) "אבל ביוקנעם יש מפעל של אוסם" D=

MaStuLa76

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחDDDD;

../images/Emo39.gifעונה

שיר השבוע? בשבילי-הדר עוזרי תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?---- סרט\סדרה\תוכנית TV?תשוקת הניצים רק אתה אממ חורגתת ועודד... ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ראש 1 מעריב חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע?שהגיים בויזז יחזרוו משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אממ אין מה קניתם השבוע?נעלייםם אדם השבוע? אושריי ציטוט\סקופ\משפט השבוע?שתבין מה הפסדת...אני יבין שלא הייתה שווה את זה...!!

../images/Emo135.gifמסכמת . [:

שיר השבוע? המ , כל מה ששמעתי השבוע . D; תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? מה שבטוח לא התמונה שראיתי לפני כמה ימים . \; סרט\סדרה\תוכנית TV? מחפשים אהבה . פאטיטו . האם אתה חכם יותר מתלמיד כיתה ו' . שלום אנד גוד איבנינד . וכו' וכו' . [; ספר\עיתון\כתבה כלשהי? כתבות על - רן לוי וההיא . מיה דגן . צופית גרנט . חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום ראשון - יומולדת לחברה . יום שלישי - בר מיצווה . ואמ , לא זוכרת . [: משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? נראה כבר . P = משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? אין דבר כזה . P = מה קניתם השבוע? חולצה + מכנס . ברד . D; אדם השבוע? נאמ , החיילים מהבר מיצווה . D; ציטוט\סקופ\משפט השבוע? לא זוכרת , אבל היה .

../images/Emo108.gifמסכמת...

שיר השבוע? כל השירים של אשלי טיסדייל.. תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? -->>
סרט\סדרה\תוכנית TV? רק אתה , התחלה חדשה , הסערה , אם רק תסתובב , החיים היפים של זאק וקודי. ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ויוה פלוס חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? אמממ..אין.. משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? כלום. משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? יום שלישיי=[ מה קניתם השבוע? גומיות לשיער. אדם השבוע? באטיסטה,רנדי אורטון,אוראל ואחותי. ציטוט\סקופ\משפט השבוע? ---

../images/Emo15.gifעונה - קצת באיחור (;

שיר השבוע? הראל מויאל-כבר לא , הראל מויאל-לבדי, דודו אהרון-היחידה שלי תמונת השבוע *לצרף את התמונה*? דניאאאאלוש היפה שלי במדים 3> סרט\סדרה\תוכנית TV? פיספוסים, האי, יצפאן ספר\עיתון\כתבה כלשהי? ננמנמנמ אין חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? נמנמנמנ , D = משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? ^^ משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? בוחן במתמטיקה \: מה קניתם השבוע? נמנמנ , לא זוכרת O ; אדם השבוע? יון תומרקין החתיך 3> ציטוט\סקופ\משפט השבוע? --

מביאה אותה בסיכום:)

שיר השבוע? כבר לא - הראל מויאל תמונת השבוע *לצרף את התמונה*?
סרט\סדרה\תוכנית TV? אחי , איפה האוטו שלי ? ספר\עיתון\כתבה כלשהי?
חוויה שעברתם השבוע (אם בכלל.)? יום שבת : שבת חתן לבן דודה שלי , הוא קרא כל כך יפה ,, היה מרגש . משהו שאתם מחכים לו שיקרה השבוע? יום שלישי הבר מצווה
יומולדת לחברה שלי . משהו שאתם לא מחכים לו שיקרה השבוע? לחזור ללימודים
מה קניתם השבוע?
אדם השבוע? בן דודה שלי
ציטוט\סקופ\משפט השבוע?שבוע טוב .

למעלה