כנסו!

../images/Emo26.gifכנסו!../images/Emo36.gif

היום בערב כפי שידוע לכם יש בעשר ב- vh1 את עלייתו ונפילתו של הגראנג מיד אחרי זה יש את האנפלאגד של נירונה1. ורק שתדעו!.... יום שבת ב- vh1: בשעה 23:00 יש עוד פעם שידור חוזר של התוכנית הנ"ל ומיד אחרי זה הלהיטים הגדולים של נירוונה!. והכי חשוב!.....תוכנית חדשה!: ביום ראשון ב- vh1: בשעה 21:00 הדרך לתהילה - חייו הסודים של קורט קוביין!. ואחרי זה עוד פעם הלהיטים הגדולים של נירונה!.... טוב וזה הכל לביינתים!. תהנו!.

נריה פי

New member
../images/Emo26.gifכנסו!../images/Emo36.gif

היום בערב כפי שידוע לכם יש בעשר ב-vh1... סתם סתם...
תודה על הידיעה!

nataly cobain

New member
אנשים!!!

להיטים גדולים כוללים גם קליפים?! אגב, יצאו לי מים מהאוזן!!!!!!!!.....מהדוש אתמול!!!....ואני שמחה... *משתגעת*...זקוקה ל
....שלכם נטלי...

nataly cobain

New member
לללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאא

אאאאאאאאיייייייכככככככככככככככככססססססססססססססססססס......... לא שיצא לי מים מהאוזן, אלא ש...האוזן שלי היתה סתומה ולא שמעתי כלום, עד שפתאום שמעתי שיר של נירוונה'לה...(חחחחחחחחחחחח)... וזה יצא... אני לא ילדה מגעילה עד כדאי כך!!!!!!!!!!!

Runaway Train

New member
מה הקשר למגעילה?

לי היה מוגלה שהיה לי דלקת אוזניים מצידי שהאוזן תדמם מה לעזאזל אכפת לנו שנתקע לך מים באוזן????? פה זה לא פורום קטנטנות לא לכל אידיוט אכפת מה אחד בפורום עשה היום.

Hairspray Queen

New member
אה הא....

אי יא יא... נטלי............. לי נראה שהמוח שלך יצא היחד עם המים....

Friends G i r l

New member
קליפים בכלל לא....

שמים תמונה של פליפה קולמבו וברקע שירים של נירוונה... מה נראה לך?! ומה הפאקינג קשר לזה שיצאו לך מים מהאוזן?! מישהי באמת שכחה לקחת את הכדורים שלה בבוקר...

Friends G i r l

New member
או שיט!! ../images/Emo93.gif

כתבתי בניק של אחותי לא להיבהל אני שונאת אבריל לאבין!

תודה על העידכון :)

והתוכנית על עלייתו ונפילתו של הגראנג' נדמה לי שכבר ראיתי את זה פעם .... וואו כמה נירוונה יש השבוע :)) צריך להכין את הוידיאו ...

DUDE5

New member
פורום מפגר...

מה אתם רוצים מהחיים שלה. בכלל אני מתמלא גועל כל פעם שאני קופץ לפה לשניה, והפעם הייתי חייב להגיב. אתם חבורה של ילדים מטומטמים. כנראה גם בגלל שמי שהקימה את הפורום הזה היא בת איזה 13 והרמה בהתאם. זהו האמת, אין לי יותר מדי מה להוסיף. קורט מתהפך בקיברו. סתם, לקורט לא ממש איכפת... דרך אגב זה לא כולם.. אבל הרוב..

FlamMAble

New member
הי! הי! להירגע כאן.

אם הפורום הזה כל כך לא לרמה שלך והוא כלכך לילדים מפגרים אתה מוזמן לצאת מפה! אף אחד לא מכריח אותך להיכנס לפה, בטח שלא חברי הפורום. אני בטוחה שאתה הרבה מעל גיל 13 כי אתה כלכך מזלזל בפורום ובי, אבל הנה עובדה: למרות שאתה כל כך זקן וחכם הרמה של ההודעה שלך הרבה יותר נמוכה מהרמה של הפורום!

DUDE5

New member
אין לי שום דבר נגד ילדים בני 13

ואני לא הרבה יותר גדול מהם. יש לי בעיה נגד ילדים מפגרים שחושבים שזה שהם אוהבים להקה אחת טובה (ולרוב הם מכירים רק את הלהקה הזאת) עושה אותם יותר טובים מהילדים בפורום קטנטנות, יש לי בעיה עם ילדים שכל מלה שניה שיוצאת להם מהפה היא קורטני כלבה. זה לא שאני רוצה שתכתבו פה כאילו זה פורום פוסטמודרניזם או משהו, אבל תכתבו כמו בני אדם. מישהי פה אומרת כל הזמן "פה זה לא פורום קטנטנות.."- תאמיני לי שזה לא רחוק מפורום קטנטנות.. וסתם שאלה- למה הגיל המקסימלי פה הוא 15? אני חושב שאני יודע למה.. היו פה כמה "זקנים" אבל הברחתם אותם דיי מהר. ואת צודקת, אני לא חייב להיות פה. שלום.

Runaway Train

New member
סליחה!

אמרתי את זה פעם אחת! ולא כולם בפורום ככה, רק יש פה שתיים שלוש ילדות מעצבנות שאני לא יודעת מאיפה הם באו אבל הם חדשות ,אין ביכולתנו להעיף אותם אני יודעת שהם ממש מעצבנות ומתעסקות בתפל אבל נו.. לכל פורום יש ת'חרא שלו.

nataly cobain

New member
הי!

זה לא יפה!!!........אתם רעים נעלבתי... אולי באמת כדאי לעזור את הפורום, כי אתם קשים, לא יודעים לצחוק בכלל, כל החיים שלכם זה רק לרדת על חיי המסכנים!!!.... ודרך אגב, זה באמת לא פורום קטנטנות, אחרת לא הייתי נכנסת לפה!.. ולא להשוות בין בני אדם לחרא.... כמו שאומרים : שלם גדול מסכום חלקיו!!! וזהו...אני הולכת כניראה...מצדי תעשו מסיבה!!!!! בבבבביייייייייי

למעלה