הסקר השבועי!!!

../images/Emo26.gifהסקר השבועי!!!../images/Emo36.gif

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה? 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? הסקר חסות מכון הליווי והסקרים של מואיז - הסוקרות של הבוקר הן הזונות של הלילה

BenisaaC

New member
תשובות

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? - כמו כל משבר אחר בפורום, הם פשוט ילכו בסוף... 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? - ארטיק 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה? - רק לאכול עוגה... 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? - הייתי מוכן גם בחינם 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? - דווקא בזמן האחרון דיי חסר מזל, התפוצץ הרדיאטור ואיך שהורדנו את האוטו מהגרר נכנסה בו משאית ושברה את הפנס האחורי (כמובן שהוא קנה לי פנס חדש באותו רגע) 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? - באופן מפתיע הם דיי משעשעים אותי 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? - הוא לומד... מסכן... 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? - אני בחור רגיל שכזה... 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? - רובה עם מחסנית שלא נגמרת. ואז הייתי רואה שזה ממש מגניב אז הייתי מבקש עוד אחד

מואיז צמח...

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום?
אני קצת פסימית , כי נראה לי שבקרוב האיכות של הפורום הזה תפגע , והחוליגנים האלה יגיעו לכאן. ואני באמת מסוגלת להתמודד עם כל הקללות למינהן, אבל הטעויות כתיב של יבגני, צורם . 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון?
גלידה של פסק זמן. יווווואאאאאוווווו כמה שהדבר הזה טעים . 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה?
האפשרות הראשונה . 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים?
למה לא , היה לי שם ממש כיף. רב הזמן זה היה בים או מאחורי העצים במחששה ... 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל?
תותח, ללא ספק . 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא?
לא. אני לא הוזכרתי בהם . 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה?
רייקו נסע לשבוע התרגעות בישוב טבעוני בגליל, למען הנפש. 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם?
בשביל זה צריך להגדיר את הפורום הזה ל21+ 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים?
מכיוון שבריאות , כסף ואהבה זה ברור מאליו, אני אבקש דברים אחרים : 1. שעד יום מותי , מתי שלא יהיה , אני אספיק להיות בכל מקום בעולם ( שארצה... ) . 2. כרטיס אשראי , ליום קניות אחד , שאני לא אחויב ממנו , ואני אוכל לקנות באותו היום כמה שאני ארצה . 3. שכמה שאני לא אוכל ולא אעשה ספורט , אני לא אשמין. לעולם.

אז זהו.

שכאן אני נופלת. אני למטבח לא נכנסת , אלא אם כן זה לאכול. אבל אם בא לך קפה מארומה, אז אני מזמינה ...

ק ד ו ש

New member
רגע

אם אני אציע לך לבוא אליי למטבח, לקבל עוגה ולשבת לי על השטרונגול את תסרבי להכנס ?

ק ד ו ש

New member
תשובות או יאהההההההההה

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? לדעתי הם יקבלו סרטן, וימותו אחד אחד. אם לא, אני באמת מקווה שכל היצורים מסדירים, אלה שכל הודעה שנייה שלהם היא על גימלים לא יגיעו לכאן. 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? פירולו, כי זה הכי מזכיר לי שטרונגול. סתם תכלס שוקו בננה, או הארטיק של פסק זמן. 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה? לשבת על זין ולאכול זין. 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? ברור, ולא כי הייתי רוצה לעשות את הצבא שוב, אלא כי מיליון שקל זה הרבה מאוד כסף. עכשיו אני עובד שנה שלמה וחוסך 50, אז לעשות 3 שנים תיכון שזה זנות + 3 שנים צבא בשביל מיליון? ברור..... רק אם יש הבטחה שאני לא מת בצבא 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? תותח, ברור. 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? אני זוכר רק שיר, לא שירים, והוא בהחלט היה משעשע 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? חננה יושב עם מחשבון ומאונן על תרגילים בטריגו. 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? נראה לי שהסיבה שבגללה הייתי בכלא בצבא, ואני לא מתכוון לספר אותה נכון לעכשיו. 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? 1. אישה כוסית שיודעת לשחק פרו אבולושן 2. פלייסטיישן 3 + מקרן 4X4 3. וילה עם בריכה בכפר שמריהו, ששם יבוצעו המשחקים.

מאטפיקס

New member
ל

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? אורגיית ענק 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? מה ההבדל בין ארטיק לקרטיב?בכל אופן- ארטיק אני חושבת.. 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה?לשבת על פוף ולאכול אננס 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? בלי לחשוב פעמיים. בית ספר זה בית זונות. 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? תותח 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? לא מכירה 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? אכלתי בונזו 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? 1. לאכול מההה שבא לי ולא להשמין 2. לקום מחר בבוקר ולדעת לנגן על גיטרה ופסנתר 3. כסף- להגשים עוד כמה משאלות\חלומות

JamicaniT

New member
הסוקרות של הבוקר הן הזונות של הלילה. ../images/Emo6.gif

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? וואלה. יגמר טוב. 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? ארטיק. 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה? לאכול עוגה ולשבת על זין. 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? בטח. 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? תותח על :) 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? די משעשעים. 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? טוחן לימודים. 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? בואו לא נדבר על זה :) 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? סקס סמים וטל מוסרי.

עוגייה

New member
עדיין לא נפטרתי

1. איך לדעתכם יגמר משבר יבגני והיצורים בפורום? הוא יתחיל ללמוד באולפן ולא יהיה לו זמן אלינו :( 2. מה אתם מעדיפים? קרטיב,ארטיק או טילון? פרוזן יוגורט 3. מה עדיף? לאכול עוגה ולשבת על זין או לאכול זין ולשבת על עוגה? ברור שהראשון אם כי אני לא מתה על עוגות 4. אם היו מציאים לכם תמורת מיליון שקל לחזור ל3 שנות התיכון שלכם,האם הייתם מסכימים? ברורררררררררררר מה היה לי רע בחיים אז? בגרויות? חהחהח... 5. בנסיעה - תותח על או בחור עם מזל? נראה לי חתיך אש.. יש מצב בנסיעה? 6. השירים של אייריש - מצחיקים או לא? לא יצא לי לראות 7. מה לדעתכם קרה לרייקו? - סיכול ממוקד ע"י יבגני או טביעה בשיכורי בית ע"י המכללה? ניתקו לו את החשמל 8. מה הדבר הכי ביזארי שעשיתם אי פעם? that's for me to know and for you fuck off 9. יום אחד הייתם מקבלים את עצתו של ג'אן ומתחילים גם לדוג,ובחכתכם היה עולה דג זהב שהיה משחד אתכם ב3 משאלות תמורת זה שהוא לא יהפוך לגפילטע פיש או חריימה - מה הייתם מבקשים? עוד מיליון משאלות חהחהחה איזה מתוחכמת אני כה ניינטיז.. סתם אאעעה..

למעלה