דקות של חרדה

Mich28

New member
../images/Emo26.gif דקות של חרדה ../images/Emo5.gif

שלום לכולם. אני עובד על Win XP pro (מקורי). עד אתמול בלילה המחשב עבד נהדר. היום בבוקר הפעלתי אותו, ולפני שהוא הגיע לחלון הראשוני של הווינדוס הוא עשה restart וככה זה המשיך ב-loop. הכנסתי את הדיסק של הווינדוס, וב-restart הבא העליתי את המחשב ב-safe mode. תחת ה-safe mode לא יכולתי להתחבר לאינטרנט אז עשיתי סריקת וירוסים בעזרת הנורטון (2004) והוא לא מצא כלום. אחרי שראיתי ששום תוכנת אבטחה אחרת לא עובדת תחת ה-safe mode עשיתי שוב restart והפעם נתתי לווינדוס לעלות רגיל... והוא עלה בצורה טובה. מייד התחברתי לאינטרנט, עשיתי עדכון לנורטון, למיקרוסופט אנטיספייוור ולווינדוס. סרקתי שוב את המחשב עם הנורטון ועם המיקרוסופט אנטיספייוור והם לא מצאו כלום. מייד פניתי ל-drive של ה-Disk on Key שלי (ששם מאוחסנים הדברים החשובים) ולחרדתי הרבה הווינדוס הקפיץ הודעה: "הדיסק אינו מאותחל. לאתחל כעת?"
(לא איתחלתי כעת...
). לאחר שהעברתי את 2 הדקות הבאות בתסריטים אפוקליפטים שונים ובטקסי אבל של כל הדתות, העברתי את ה-Disk on Key למחשב הנייד שלי ולהפתעתי הרבה המחשב קיבל אותו בזרועות פתוחות. מייד עשיתי גיבוי. מישהו יודע אולי מה יכול היה לגרום לכל הבלגאן הזה, מה אני צריך לבדוק ואיך אני יכול לתקן? תודה רבה מראש!

quiet251

New member
מציע לבצע "בדיקת שגיאות"

לחיצה ימנית על המחיצה של מע' ההפעלה>מאפיינים>כלים>בדיקת שגיאות. לסמן את שתי התבות. תהיה הודעה שהבדיקה תתבצע באתחול הבא. זה כדי לכסות האפשרות שפגם בדיסק הקשיח גרם לקריאה שגויה ממנו.

Mich28

New member
../images/Emo26.gif

תודה רבה על התגובה המהירה... שאלה: 2 התיבות לסימון הן לא תיבות אלא כפתורי רדיו דיכוטומים. כלומר, אי אפשר לסמן את שתיהן, רק אחת בו-זמנית. את מי לסמן?

gingis

New member
נשמע כמו worm תעדכן מערכת

ההפעלה מאתר מיקרוסופט אני לא לגמרי בטוח שאני קולע אבל תנסה חוץ מזה תתקין פייר וול של zone alarm הוא מעולה חינמי ובבעלות צק פוינט אבל שים לב למה שאתה מאפשר ומה שלא אשמח לעזור לך לקנפג אותו

למעלה