אחרי ההדחה של אלעד

חני 28

New member
לסיכום תודה לכולם על ההבנה למרות שלא הסכמתם

חלק כן וחלק לא , וזה בהחלט מובן ומקובל . אהבתי את הגישה שלכם , הרוב כאן לא יצא נגדי בצורה חריפה אלא הסביר את דעתו בצורה נינוחה .
מה שאומר שניתן להתווכח על דיעותינו בצורה נעימה

חני - תודה רבה לך גם ממני../images/Emo140.gif

ותודה רבה לכל אלה שאהבו והסכימו וכמובן גם חיבוק לכל מי שלא הסכים, כי בסופו של דבר זהו מהותו של פורום. פורום שבו כולם מסכימים עם כולם הופך להיות לקומונת סגידה ולא לפורום פתוח, נועז ובועט. לא נותר לי אלא לקוות שבשבועיים שנותרו, האח הגדול יהיה הוגן ויראה את התמונה האמיתית של כל המשחק הזה, כדי שהצופים באמת יוכלו אחת ולתמיד לשפוט את הנפשות הפועלות באמת ובתמים ולא כמו שהאח הגדול רוצה שנקלוט אותם. יום טוב לכולם ותודה רבה רבה

חני 28

New member
יחפה את כלכך צודקת ואני מוסיפה

שאני תמיד נהנית לקרא אותך למרות שדיעותינו לפעמים חלוקות את עושה זאת בצורה רהוטה וענינית , ונעימה לקריאה , תענוג לקרא אותך
... ... ... ... ... (יש מספיק אסונות וצער בעולם ובארץ שהכל מתגמד , וכל השנאה ומריבות כאן מיותרות )

balbala5

New member
אח גדול רצחת את המשחק !

בהדחה של אלעד הנחת את המסמר האחרון בארון הקבורה של משחק האח הגדול . העדפת להסתיר מעיניי הצופים את מעלליהן של ג'יפהפרידה ושרליליהיא - ולהמשיך להאכיל את הצופים בגועל נפש שמעוררת התנהגותן הדורסנית ובהמית ום זה גרמת בכוונה תחילה להדחתם של דנה, מרב, שהעזו להתנגד לבהמה הגסה הזו ולחיילת שלרליליהיא - במחיר פגיעה באינטלגנציה של הצופים ואיבוד האמון שהיה לנו בך ובכוונותיך - זה הזמן אח גדול להוריד את המסך ולהכריז על מותה בטרם על של התוכנית !!!

חני 28

New member
כמה את צודקת בלבלה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

לא נשאר כלום יותר אחרי ההדחה של אלעד
וידוי הריגה של התוכנית אחרי הדחה כזו .

למעלה