אחרי ההדחה של אלעד

dafna78

New member
dafi

רק לא פרידה. הייתי מאד רוצה שהיא תעוף ביום רביעי. ברגע שהיא על המסך אני מעבירה ערוץ. כל כל לא בא לי לשמוע אותה יותר. היא לא מעניינת.

dafi33

New member
dafna תחשבי על הנקמה כשפרידה יוצאת בבוז

במקום שני ר"ע סער עונה שעברה

חני 28

New member
זה עדיין מקום שהיא לא ראויה לו

עצם זה שהיא תגיע לגמר זה יהיה עבורה ניצחון
צורם ומצמרר עבורי לראות נשים כמו פרידה ונופר בגמר אך אין לנו ברירה אנחנו לא מחליטים . אנחנו רק הצופים . בואו לא נשכח את זה . אם יעשו לנו הפתעה ויעשו ערב גלגל הצלה ודנה תחזור ותצליח להדיח את פרידה , וגם נופר תודח , אז משהו בעונה הזו יתחיל להיות מעניין
אבל אף אחד לא יקשיב לי איי שם בצמרת ההפקה .

dafi33

New member
חני אין ברירה זו תכנית טלויזיה שזקוקה לריטינג

אחרת אין לה קיום, פרידה סיפקה העונה הרבה רייטינג, שלילי אמנם, ומגיע לה להגיע לגמר אין ספק אבל רק למקום שני להגיע לבאר ולא לשתות וחבל שאת משווה בינה (אישה בת 50 ) לבין נופר( ילדה בת 22 ) אין מקום להשוואה בכלל נופר אמנם הרימה את קולה , אבל לא היתה לה ברירה אם שמת לב בבית האח הגדול השנה מי שלא ירים את קולו ייעלם שם , בבית האח הגדול השנה קיים טרור של העולם התחתון ומי ששותק יכול להעלם, נופר הבינה אחרי תקופה של חודש ליד פרידה שעדיף לה להתרחק מהדבר הזה ואני מזכירה (עדיף לבד מאשר בחברה רעה) התחילה לצעוק שהמלך עירום ואיש מהצעירים לא דיבר כי פחד והעדיף לה תחנף לעבריינית מאשר להתעמת איתה ובעיקר על כך אני מחזיקה מנופר הילדה, ואגלה לך סוד, כאחת שרואה הכל גם פרידה בכבודה ובעצמה מכבדת את נופר על כך, בכל שאר הילדים היא משתמשת אבל לא מצליח לה עם נופר שהיום פשוט מתעלמת ממנה ומהשרלילה בהפגנתיות, דבר שמשגע אותן כל הכבוד לנ ו פ ר הקטנה

dafna78

New member
dafi

אם פרידה לא תצא קודם, אשמח אם היא תצא כמו סער בעונה הקודמת. אני אשמח לאיד. (לא יפה מצידי) אבל פרידה מוציאה ממני את כל הרוע שאין בי.

dafi33

New member
dafna מכיוון שזה ברור שהיא לא הולכת אז כן

נשמח לאיד (לא יפה מצידי גם חחח) אבל הבוז שישמע מהקהל יפצה על כל מה שעשתה כל העונה תדמייני - אחרונות על הספה בסלון פרידה - נופר ואסי קורא "ובמקום השני והמכובד קבלו את פ ר י ד ה " והקהל ב ו זזזזזזזזזזזזזזזז זה הדבר היחידי שאני מחכה לו

dafna78

New member
dafi

מהפה שלך לאזנים של אלוהים. כמה הייתי רוצה שכך יקרה.

חני-זו האמת. כנסי

קופרמן רוצה את פרידה או ליהיא כזוכות. ומה שהוא עשה בזה שהוא הוציא את אלעד- הוא בעצם מנסה לכבות את נופר, שזה אומר מי שנשאר לנופר כדי שנראה איך היא מבטאת את עצמה בשבועיים שנותרו-זה רק ג'קי. שגם הוא בבלאגן עם עצמו. אלעד שיחק עם נופר כדורגל, דיבר איתה, ונתן לה להוציא איזה פן מצחיק וחמוד מעצמה. עצם זה שאלעד יצא, מחליש עוד! את נופר. ומי שהוא השאיר, כדי שיצחקו, ירקדו, יבטאו את עצמם-אלו ליעוז שרליהיא ופרידה שיש להם אחד את השני. קופרמן-אתה שקוף, מגעיל, שקרן, זייפן, מניפולטיבי. כל הסיבות האלה-נכונות גם כדי להחליש את ג'קי. זו הסיבה היחידה לזה שאלעד עזב

חני 28

New member
אוביקטיבית שאלה לי ../images/Emo140.gif

אם כך מדוע נופר נמצאת שעות על גבי שעות בחדר האח ורמזה לא פעם על אהבתם אליה , ויש שמועות שהיא מתודרכת היטב . ואני מרוב ספקולציות לא יודעת כבר מי נגד מי ומי בעד מי . עייפתי מהכל אני בתהליך גמילה משנאה , מכעס , מהכל בתוכנית הזו . נשאר לי לקוות שאף אחת מהנשים בבית האח הגדול לא תזכה . אה וגם לליעוז לא מגיע .
מצידי שמחר תסתיים העונה ומסטר שף וכוכב נולד יחזרו למרקע

dafi33

New member
חני פרידה היתה אתמול כ שעתיים בחדר האח

ג'קי היה אתמול שעה אצל האח , וזה רק אתמול יש עוד הרבה דוגמאות על אנשים ששוהים שעות אצל האח זוכרת את ליאם , הדיירים בעצמם היו צוחקים על כך שליאם חופרת לאח הגדול במשך שעות, ואיפה ליאם עכשיו אולי גם היא תודרכה? איזה שטויות סביר להניח שאדם שנשאר כמעט לבד בבית שהטרוריסטית מנהלת ולא מעונין להתכופף ונצמד לדרכו הנקיה צריך לדבר עם מישהו שמקשיב לו וזו הסיבה שנופר מוצאת את המקום לרוקן מה שעל ליבה

קאראט

New member
חני קבלי../images/Emo24.gif - מסכימה איתך..... כמעט בכל

אני רואה את הקשר שבין נופר לג'קי אחרת ממך. אני רואה בקשר שביניהם חברות אמת, נאמנות, אחד בשביל השני וטוב להם ביחד.

למעלה