אחרי ההדחה של אלעד

רוננת 88

New member
חחחח..הובכת?? אין צורך.

אשמח להיכנס לפורום שלך בעונה הקרובה של כוכב נולד (או שרק קארט מוזמנת?)

קאראט

New member
חחח אני צופה בכוכב נולד אבל לא פעילה בפורום

כך שההזמנה פתוחה בשבילך, רוננת

יחפה ../images/Emo24.gif ../images/Emo8.gif את מי ולמה חוסמים בפורום?

אני בטוחה שיעניין אותך לדעת. אנו מהמיעוט בפורום הזה שנלחם פה על שפיות הדעת ומתפקד כמו הילד ההוא שמכניס את האצבע לחור שבסכר כדי לעצור את השיטפון של הטרולים הנוראים שהפכו את הפורום ל"בית של פרידה" (וגם של ליהיא). אולי אנחנו נראים כמיעוט לאו דווקא בגלל מיעוט מספרי אמיתי אלא בגלל מצג השווא של תמיכה גורפת בשתיים הנ"ל באמצעים של טרוליזציה פראית העובדת למענן מצד אחד ובגלל סתימת פיות של כוחותינו, כולל אנוכי מצד שני. אני נחסמתי מפורום האח הגדול ע"פ הודעה שקיבלתי בלשון זו (ציטוט מלא): "בעקבות שימוש הנוגד את כללי ההתנהגות בפורום הוגבלת זמנית מהפורום. סיבת ההגבלה: הגולש התנהג בצורה בזויה והשתמש בשפה העוברת על חוקי הפורום כמו: "מי לא החליטה אם היא צריכה להיראות כמו אישה מוכה או כמו חולה סופנית?" "זיווה, תצעקי חזק יותר, אולי מישהו ישמע ויבוא? לחלץ אותך מפח האשפה.." הבהרה: המשפט הראשון נכתב בקשר לתמונה בשרשור הצפה בתמונות של הילה ובקריאות לסמס לה (בניגוד לחוקי הפורום!) בעקבות אסוציאציה שהתעוררה בי למראיה. מה נורא לכתוב כך "באמת"... והמשפט השני נכתב בתגובה על הצקותיה של הטרולית ziva551 שהחליפה כמה וכמה ניקים אך לא את הרגלה להתעלק עליי. משום מה הנהלת הפורום, קרי:סימה, לא אוהבת שעונים לחברים הטובים שלה. בכל דף ודף בפורום האח הגדול יש מצבור אדיר של משפטים בוטים במידה חריגה הכוללים קללות גסות, נאצות, השמצות, הכפשות וטענות הגובלות בלשון הרע כמו גם התקפות אישיות היוצרות 'עליהום' ממוקד על כותבים. על רקע זה תמוה מאוד איך דווקא אני נחסמתי. נכון שהכתיבה שלי עוקצנית, חדה, לפעמים בוטה, אבל מבחינת הניסוח היא מותאמת לגבולות המותר. התכנים זה משהו אחר. ברור שהתכנים שאני כותבת לא מוצאים חן בעיני גולשים מסוימים, שאיכשהו תמיד נמנים עם חסידיה (בעיקר חסידותיה) השוטים של פרידה, כמה מהם גם או מעריצי ליהיא, במיוחד מהסוג הקשה של טרולים מציקנים ומציפים בעלי כישורי כתיבה מוגבלים מאוד אך בעלי מיומנות מפותחת מאוד לקלל, לגדף, להשמיץ, להכפיש, להיטפל לכותבים ברמה האישית ולארגן עליהום ממוקד עליהם באמצעות הניקים השותפים שלהם. כל טרול ועשרת ניקיו לפחות. בדיחה קורעת של הנהלת הפורום: נחסמתי "באופן זמני" עד ל-3.4.11, וכידוע תכנית האח הגדול מסתיימת ב-26.3.11. ככה מנסה הנהלת האח הגדול לסתום לי את הפה כדי שייפסקו התכנים הלא נוחים שאני כותבת (בלשונה: "הודעות פוגעניות"). הנהלת הפורומים תשקול לקצר את זמן החסימה (שהיא פרי שיקול אישי של הנהלת הפורום בעיקר ושל הנהלת הפורומים המשמשת לה חותמת גומי) אם אתחייב לשמור על התקנון. אבל הבעיה היא שעליי להימנע מ"הודעות פוגעניות". ולכתוב פוצי מוצי, סימה מותק, פרידה נשמה וליהיא השמש של שבעת הרקיעים לא בא לי לכתוב. אז מצדי שהניק שלי ימשיך להיות חסום מאשר פי. תמיד אפשר לייצר ניק חדש ומי כמו הטרולים המושבעים של הפורום לדעת זאת. למען הגילוי הנאות: כתבתי לאחר חסימתי תחת הניק 'אורמאי', וזהו הניק החלופי האחד והיחיד ששימש אותי, בניגוד לטרולית מוטרפת שחולמת אותי בכל ניק וניק שלא מוצא חן בעיניה בפורום. מן הסתם גם הניק אורמאי וגם הניק שלי כעת ייחסמו. לא נורא. שתהיה סתימת פיות עד הסוף. אבל סתימה ברורה ונכוחה לעין כול. לחסימתי אחראית המנהלת החדשה סימה. כן, זו שמבלה את מיטב זמנה בפורום בחיבוקים ובנשיקות ובמשלוחי פרחים לכותבים החביבים עליה. זה שחלקם טרולים מהגיהנום שמשתוללים בפורום ומפירים את חוקם בריש גלי זו כנראה לא ממש בעיה. גם לא הדיווחים על העבירות החוזרות ונשנות שלהם. יש להם חסינות חברית ויהי מה. אני משוכנעת לחלוטין כי חסימתי נובעת לא מסגנון הכתיבה שלי אלא מהתכנים שלי. זהו פשוט הפורום של הפקת האח הגדול, תרתי משמע. ההפקה שולטת פה שלטון ללא מיצרים ולא אתפלא אם בהנהלת הפורום יש מושתלים שלה, אני משאירה לקוראים האינטליגנטים להחליט מי. אילו הבעיה הייתה באמת הסגנון שלי כי אז לפחות מחצית הפורום הייתה נחסמת ובכל יום היו נוספים לחסומים עוד עשרות. כאמור, די לרפרף על דפי הפורום ולראות את הטרוליזציה האלימה, משולחת הרסן ומשוחררת מכל חסמי הפה המשתוללת פה כמעט באין מפריע. הכנתי מקבצים של דוגמאות לעבירות קשות על חוקי הפורום ואפרסם אותם כדי שיוכלו כולם לראות מי נחסם ומי לא. המקבצים הועברו להנהלת הפורום ולהנהלת הפורומים. אבל לא ידוע לי על טיפול כלשהו שנעשה בנדון. חלק גדול מהטרולים ממשיכים לחגוג באין מפריע. נתתי דוגמאות בקישור הרצ"ב. אבל מן הסתם הנהלת הפורום תדאג למחוק את העקבות... ואפרופו מחיקת עקבות - מחקו לי שתי הודעות ישנות שבהן הצעתי לעשות משימת תפקידים המבוססת על מעשיית הקוסם מארץ עוץ. רק לאלוהי הנהלת הפורום פתרונים למה.

היתה לי תחושה רעה בנדון

לא ראיתי אותך כמה ימים ותיארתי לעצמי ששוב פעם חסמו אותך. תראי, אני יודעת שמחפשים אותי בכל פינה, והרבה יותר קל היה לי אם הייתי נוטשת את הפורום הזה ועוברת לפורומים אחרים הרבה יותר קטנים וידידותיים, אבל נשבעתי לעצמי שאני לא מוותרת ואני אכתוב כאן את דעתי על פרידה ועל גרורותיה, עד טיפת דמי האחרונה. חוץ מזה שיש פה המון המון אנשים שרוצים לקרוא את מה שיש לי ולך להגיד. אולי להפקה לא נוח לשמוע אותנו. אולי לגואל פינטו ולאלירז שדה לא נעים לקרוא אותנו. זה לא מעניין אותי. אני עברתי את הגיל של ההערצה העיוורת למתמודד של תכנית ריאליטי, להבדיל מכמה כאן שהמחשב שלהם מלא תמונות של מתמודדים. הזוי לגמרי. אני בסך הכל אוהבת להתבונן באח הגדול ולשפוט את הדיירים ואת התנהלותם לפי הבנתי. אני בעיקר מתעניינת בהתנהלותו של האח הגדול באמצעות הדיירים. דרך אגב, במקרה של סימה, דווקא היא המנהלת הסבלנית בפורום. כנראה שיש מנהלים אחרים שיש להם פתיל קצר יותר ובתוספת ההצקות מכמה גולשים נודניקים, הם ממהרים לחסום כדי שלא יהיה להם כאב ראש. הקונץ הוא להמשיך לכתוב בצורה עניינית ולא לתת להם סיבות לחסימה. העיקר שאת כאן עכשיו

הייי נסיכה../images/Emo141.gif

הבנתי שהיית ברלינאית בעברך... הייתי בעיר הזאת כבר ארבע פעמים ואני פשוט מכורה לעיר הזאת. לא יודעת למה, אבל היא נותנת לי לנשום

בעברי כן, אבל אני בסינגפור כבר מספר שנים

אבל יש לנו קשרי עבודה בברלין ומכאן מגיע השם... אכן עיר נחמדה, אבל סינגפור ממכרת יותר... עכשיו יש לנו קצת בלאגן בסינגפור, רועדים מפחד פה מנשורת רדיואקטיבית מכיוון יפן, כל הזמן מדברים על זה.... לא פשוט המצב באזור

brel6

New member
יחפה כרגיל כותבת להפליא מסכימה עם כל מילה שלך

אה אוקיי עכשיו הבנתי

בהתחלה לא הבנתי כי ראינו אתמול בשידור את הקטע הזה, אבל רק בסוף הבנתי שהם לא הראו את פניו הכאובות של אלעד. אבל, כמו שאני אומרת כל הזמן, ההפקה יודעת לערוך את המשדר בצורה כזאת שלא תתעורר מהומה אם היא לא רוצה מהומה. הדבר שיותר מטריד אותי בכל הסיפור הזה, הוא העובדה שעמיר, ויסלחו לי כל אוהביו, לא יצא נגד פרידה בכל הסצינה הזאת. גם ליעוז וגם עמיר עמדו או ישבו כמו שני בוקים וצפו בפרידה מכופפת לאלעד את הגב כאילו היה איזה אמפטי דמפטי או נחום תקום. מה זה צריך להיות? בשלב מסויים ליעוז קם ונעמד אבל עדיין לא העז לעשות דבר. אלעד אמר להם היא מרביצה לי או מכאיבה לי ועדיין הם לא עשו כלום בנדון. מבחינתי שניהם פסולים. לעמיר לא מגיע שום מיליון וזאת מהסיבות שכבר כתבתי בפוסט אחר, ולליעוז לא מגיע שום מיליון ושום גמר, ובשבילו לא צריך שום פוסט בכלל.

קאראט

New member
מחריד לראות איך פרידה כופפה את ראשו של אלעד

ראיתי את זה בלייב - מחזה מפחיד. ריחמתי עליו. גם אם רצה להתנגד - לא יכל המסכן. פרידה היתה שיכורה, אחרי וויסקי ובירות ששתתה ללא אבחנה. כמה אפשר להזכיר שהגברים של העונה חלולים ונטולי ביצי חופש??? אף אחד מהם לא הוכיח שיש להם עמוד שדרה! אף אחד לא התעמת איתה ממש ממש, גם כשהם יודעים שהיא טועה או מנצלת מצבים למיניהם! אפילו אפילו האח הגדול רועד ממנה פחד מוות ומאפשר לה לעשות כרצונה. היחידים שניסו לעמוד מולה הם: יורם ויגאל, אבל אז בא קופרמן
וניקה לפרידה את השטח
ונתן לה במה גדולה ורחבה למימדיה במתנה עטור בסרט

יחפה, שמח לראות שאת פורחת כאן ../images/Emo140.gif

ולענייננו, לדעתי, לאף אחד מאלה שנשארו בבית האח הגדול לא מגיע המיליון. כן, גם לא לנופר, בהחלט לא ! בהתחלה נופר התחמקה כל הזמן מג'קי. במשך הזמן, כשראתה מי נגד מי והתחילה להכיר יותר את הדמויות, התחילה להתנהל יותר טוב, אבל זה לא עושה אותה יותר טובה. במשך הזמן, הבינה שבעצם ג'קי טוב לה להישרדות בבית האח הגדול ודרכו היא יכולה לתת יותר ביטוי לעצמה. יכול להיות שבמשך הזמן התחברה אליו יותר, אבל זה לא חף לגמרי מאינטרסים. פשוט מאוד, דרך ג'קי שלא יודע לעמוד על שלו, נופר יכולה להבליט את עצמה בתכונה זו, כאשר מעמידים אחד מול השניה. ובכלל מבחינתי, לאף אחד לא מגיע בכל העונה, ואם כן מגיע, אז אלה כבר הודחו, כך שאי אפשר כבר לתת להם. בקיצור, עונה מחורבנת מכל הבחינות. שמעתי דעות שהפעם רצו לתת ביטוי לייצוג הנשי. אז אם זו הבחירה לייצוג הנשי, אני הייתי מתבייש בתור אשה.

הייי מכור לצדק../images/Emo183.gif

השאלה היא לא למי מגיע לזכות במיליון, כי כתבנו כאן לא מעט פעמים שהעונה הזאת אין אף אחד שמגיע לו מיליון שקל. מקסימום מיליון כינים
השאלה היא את מי אנחנו יכולים לבלוע ולעכל מבלי להקיא את המעיים. יותר מזה, אני אפילו לא שואלת את עצמי מי שיחק הכי טוב. כבר ראינו שחקנים הרבה יותר טובים. אני פשוט שואלת את עצמי: את מי את רואה ולא גורם לך לסגור מסך. מי גורם לך לחייך פחות או יותר? מי הצחיק אותך יותר מכולם? ומי לא גורם לך לבחילה? מבחינתי יש רק שלושה: נופר, ג'קי ועמיר אשר פחות או יותר עונים על הקריטריונים האלה נכון לרגע זה. אני לא אבכה אם כל אחד מהם ינצח. אני לא אהיה מאושרת בשום מצב כי העונה הזאת הלכה בקקט. אבל זה מה יש.

מרסל53

New member
לפי הסקר בחדשות הבידור זה פרידה הבהמה

שלוקחת את המיליון , אז מי שלא רוצה אותה שיסמס כמה שיותר לפייבוריט שלו ואולי נצליח לשבור את התחזית המחרידה הזו.

חני 28

New member
ומה הכי מדהים באלעד ??? שברגע שהיא כופפה אותו

הוא עם כל הכאבים דאג לה שהיא לא תישרף מהנרגילה , ושחולצתה לא תישרף רק שתבינו כמה הילד הזה רגיש
מראה מצמרר ביותר מה שראינו פה

למעלה