פינה חדשה - "רק על עצמי לספר ידעתי"...

KarinDi

New member
עכשיו אני סקרנית!

אשמח מאוד לשמוע איך זה עובד אצלך... מה הופך אותי למעניינת יותר? בעיני אני משעממת מאוד :)

mykal

New member
אתחיל מזה שאת צעירה,

ובעצם, הקטנה שלי גדולה ממך, ואת מיטיבה להגדיר את העשיה שלך, במונחים בהירים ומוגדרים, משהו שאני בגילך, חושבת שלא הייתי יכולה לעשות. סתם לומר לך שרצתי ללמוד רפואה, ובמקום זה למדתי המון המון דברים אחרים. אז הנקודה של קלינאות תקשורת מרתקת אותי. יצירתיות מדויקת זו הגדרה שלי--ופתאום השתמשת בה. אני תופרת, אחרת ומדויק מאוד עם גימור קפדני, אני מנגנת על כמה כלים, ומלחינה בדיוק קפדני. אני עושה תכשיטים ועיטורים בדיוק קפדני וכ"כ שונה מיצירות אחרות. אז את בטוח תוכלי להגיע רחוק. וזה עושה חשק להכיר וללמוד מאנשים כמוך. מקוה שאת מבינה שאני מעריכה אותך מאוד,

KarinDi

New member
ריגשת אותי מאוד

וסיקרנת אותי- לראות את עבודותייך! לצערי במוזיקה אני ממש ממש לא כשרונית...מקנאה במי שמנגן, מי שמלחין בעיני הוא פלא עולם שמיני... את לא הראשונה שאומרת לי שאני "זקנה" לגילי....וגם מאוד מילולית, לא סתם מאוד אוהבת את תחום השפה :) המון תודה על הפרגון ועל החיזוקים, עזרת לי לנסח את התשובה שלי לשאלה "במה אני גאה" שנשאלה כאן היום...

mykal

New member
נצלי את כישוריך, בגרותך,

ועולם השקט המשפחתי שלך כדי לפרוץ קדימה, את יכולה. וגם תעשי. בהצלחה לך.

פברואר22

New member
לא שאלה...רק מילים

אז ככה, עוד כשהועלה ה"בעד ונגד" הפינה... לא השתתפתי כי ידעתי שהדחף שלי הוא נגד כל מה שחשוף או נחשף (זו אני עם השריטה שלי...לא קשור לאמת אובייקטיבית
) וגם נגד להציץ לחיים של מישהו בלי שיידע שאני עושה את זה
(השריטות, השריטות הן שלי) אז לא ניפנפתי בדחף הראשוני (ולא בשני בשלישי וברביעי שהיו גם הם נגד) חיכיתי לפעם הראשונה ...לבדוק עד כמה הדחף שלי ממשיך לצעוק והנה אני קוראת אותך קרין, והנה הדחף שכותב לך עכשיו: כל כך נעים לי להתיידד איתך דרך המילים שלך (אפילו אם אין לי אף שאלה אחת, או שאני לא מעיזה לשאול
) ואת כל כך מופלאה בעיניי: על הנכונות שלך על העשייה שלך על המחשבות שלך על האומץ שלך על המילים שלך על היותך ככה נענית אלינו אין לי שאלה מסויימת...חוץ מתודה על שהעזת ותודה שאיפשרת לי להכיר אותך

KarinDi

New member
תודה

אני מבינה את הדחף הראשוני שלך מאוד...אבל ברשת יש משהו שנוח לי מאוד, מעין ריחוק (לא ממש אנונימיות, כי העולמות מזמן התערבבו לי) ובכלל, המדיום הכתוב נעים לי יותר. אני נמצאת באיזשהו תהליך של חיפוש עצמי, והשאלות הנפלאות שלכן מאוד עזרו לי והאירו לי זוויות חדשות, ולכן אני מודה עליו מאוד! הסמקת אותי עם כל המחמאות שלך....אני לא בטוחה אם הכל נכון במציאות, או שהמקום הנוח של הכתיבה משפר את התדמית שלי, אבל אני אשתדל לחשוב על זה באובייקטיביות... נהניתי מאוד לקרוא ואחרי ההודעה שלך אני שמחה עוד יותר שהשתתפתי בפינה. ממליצה לשקול בחיוב (אבל רק אם את תרגישי שזה נכון לך)

bali

New member
מנהל
היי קרין ../images/Emo140.gif

קראתי בעניין רב את כל השאלות והתשובות שלך ואני מרגישה שאני מכירה אותך קצת יותר טוב עכשיו, והיה מעניין מאד. האמת שאין לי כרגע עוד שאלות בראש... אם יהיו אני אוסיף, אבל אני כותבת פה כדי שתדעי שקראתי אותך ונהניתי
וגלידת לוטוס מחכה לנו ברגע שתגידי

KarinDi

New member
תודה יקירה!

איזה כיף שתיכף ניפגש! נקבע לגלידה בקרוב..

ady18

Well-known member
שאלות

מאכל אהוב? טעם גלידה אהוב? תוספת אהובה על הפיצה? ממתק אהוב חווית ילדות שזכורה במיוחד חוויה שהשפיעה במיוחד- בית קפה\מסעדה אהובה במיוחד טיול אחרון שהיית? מתנה הכי מיוחדת שקבלת?

KarinDi

New member
תשובות

מאכל אהוב- יש הרבה. כבר עניתי קודם. בקיצור נראה לי שמנצחים אצלי אורז, שוקולד וחלה טרייה.
טעם גלידה אהוב- ווניל עם פצפוצי שוקולד. בהחלט!
תוספת על הפיצה- גבינה בולגרית! בלי שום התלבטות...
ממתק אהוב- עד חצות. לו זה לא היה כל כך משמין וכל כך יקר הייתי חיה על זה.
ממממ זה קשה! אני אלך על הזיכרון הראשון שלי- אני עולה במדרגות בבית של ההורים וסבתא שלי ז"ל צועקת על אמא שלי שזה מסוכן והילדה תיפול. כשהייתי בת 3 היא אושפזה ולא נתנו לי לראות אותה עד שנפטרה, שהייתי בת 10ץ
יש כמה כאלו. אני חושבת שבאופן כללי חוויית הצבא השפיעה עליי מאוד. גם מותו של אביו של בעלי השפיע המון, בעיקר על הזוגיות שלנו (נפטר סמוך לחתונה, אחרי מחלה קשה)
מאוד אוהבת את קפה "איתמר" במושב אורה- בית קפה חמוד וטעים. מסעדות ממש- "פסטה מיה" בת"א ו-black בכל הארץ חוץ מאשר בירושלים (כי בירושלים הוא כשר)
טיול אחרון שהייתי- בקטנה היינו בעין עקב, עם חברים (כולל לינה). טיול גדול יותר- בקיץ היינו בהרי הרוקי בקנדה ובניו יורק עם כל המשפחה שלי- הורים, אחי ואשתו, אחותי, בעלי ואני. חוויה מיוחדת.
עוד שאלה קשה! בעלי קונה לי בכלמיני אירועים דיסקים עם משמעות עבורינו. באחד מימי ההולדת שלי הוא הכין לי מחברת טיולים (כי אני לא זוכרת איך מגיעים למקומות) וקישט אותה בעצמו. לרוב אני בצד שנותן מתנות מיוחדות :)

kriz

New member
קרין

האמת שאין לי מה לשאול... רק רוצה להגיד שאת נשמעת לי בן אדם מעניין ונחמד שאת איתנו בפורום

KarinDi

New member
תודה יקירה!

אני חושבת שכל בנאדם שיענה על כל כך הרבה שאלות יהפוך להיות מעניין עבורנו! תודה על הפרגון המקסים

ניריתי 1

New member
../images/Emo124.gif קרין... אני רוצה להודות לך ...

המון תודות לך קרין על האומץ להיות ראשונה
על שנאותת להיפתח ולהכניס אותנו פנימה לעולמך
תודה על הכנות ועל שיתוף הפעולה ועל היותך... את ! כל כך מקסימה ! כייף גדול כי את חלק ממשפחת עושים שוק
נהנתי מאוד להכירך את מעניינת ומיוחדת ופשוט מקסימה !
תודה לך יקירה מצרפת זר פרחים לך... בהערכה ואהבה

KarinDi

New member
תודה לכן!

לך נירית, על הרעיון המקסים לפינה ועל ההענות להתנדבות שלי להיות ראשונה ותודה לכולן על השאלות המקסימות שגרמו לי לעשות הרבה "חושבים" ועל התמיכה והפרגון המדהימים של כולכן!!! היה כיף!

../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif קרין, לא השאירו לי שאלות

טוב מה הפלא, עד שאני מגיעה, כולם משיגים אותי. אחרי שקראתי הכל עליך, את נפלאה ונהדרת.

למעלה