כולם אוהבים את ישראל

../images/Emo24.gifכולם אוהבים את ישראל../images/Emo24.gif

בחתימה שלך מופיעות שתי שורות מהשיר הבא, שיר שאני מאד אוהבת להקשיב לו עד היום, ומדבר בעצם על השימוש בסמים, ועל מה שנהיה מהאדם, בעקבותיו... הנה לך מילות השיר: Hello. Is there anybody in there? Just nod if you can hear me. Is there anyone home? Come on, now. I hear youre feeling down. Well I can ease your pain, Get you on your feet again.
Relax. I need some information first. Just the basic facts: Can you show me where it hurts? There is no pain, you are receding. A distant ships smoke on the horizon. You are only coming through in waves. Your lips move but I cant hear what youre sayin. When I was a child I had a fever. My hands felt just like two balloons. Now I got that feeling once again. I cant explain, you would not understand. This is not how I am. I have become comfortably numb.
Ok. Just a little pinprick. [ping] Therell be no more --aaaaaahhhhh! But you may feel a little sick. Can you stand up? I do believe its working. good. Thatll keep you going for the show. Come on its time to go.
There is no pain, you are receding. A distant ships smoke on the horizon. You are only coming through in waves. Your lips move but I cant hear what youre sayin. When I was a child I caught a fleeting glimpse, Out of the corner of my eye. I turned to look but it was gone. I cannot put my finger on it now. The child is grown, the dream is gone. I have become comfortably numb.
על מה השיר מדבר, בקצרה, מתוך ויקיפדיה: "המילים מתייחסות לגיבור הבדוי פינק (שהאלבום כולו מספר את סיפורו), אשר בשלב זה מאבד את הכרתו בשל מנת יתר של סמים שלקח על מנת שיוכל להמשיך ולהופיע, בזמן שבריאותו הנפשית מתערערת. הבתים הם דברי האיש המנסה לטפל בו, והפזמון מתאר את מחשבות הגיבור עצמו על הילדות ועל מה שהוא הפך מאז. בסרט "החומה", לאחר שיר זה, פינק מאבד את שפיותו והופך לשליט רודן." שם השיר שמדבר בעד עצמו אגב, comfortably - נינוח. numb - רדום. אוהבת

ומשהו לכולם../images/Emo24.gifעל הדרך../images/Emo8.gif

תודה ל"איש הדלי" שהביא לפרסום:
תודה לך אלוהים
אסתי חנסון
תודה גדולה לך שלוחה, אלוהים, על כל הטוב שהינך מעניק לי בחיים. תודה לך אלוהים שהענקת לי עיניים לראות, חיוך ילדים וקסם הזריחות והשקיעות, עיניים שבזכותן אני רואה את כל אהוביי, הפוסעים ומלווים כל נתיב בחיי. עיניים הנותנות לי היכולת לראות, את התקווה מעבר לתהיות והחששות, עיניים המראות לי את האושר והאופק שלי מצפה, עיניים הנותנות לחזות את העתיד הטוב שלי מחכה.
תודה לך אלוהים שהענקת לי אוזניים, לשמוע ציוץ ציפורים, קול צחוקם הענוג של הילדים ומילות אהבה שלוחשים לי האוהבים, שאותי מקיפים וסובבים: הוריי, חבריי, משפחתי וילדיי. אוזניים שיקשיבו לצרות אחרים, ובהקשבתי יפחת מהם נטל החיים.
תודה לך אלוהים שהענקת לי אף, להריח את בושם הפרחים הפורחים, להסניף את ריח ילדיי/בעלי/ חבריי האהובים. להריח ולחוות באפי את קסמי הבריאה, כמו ריח היורה הראשון וריח האדמה.
תודה לך אלוהים שהענקת לי פה ושפתיים, לטעום ולחוות טעמים חדשים ומרגשים, שדרכם אני חווה את העולם בכל החושים, לכסות בנשיקות את כל מי שאני אוהבת, להעניק להם מחמאה ומילה טובה, ובכך כוח ומשמעות להם אני נותנת, במילים הטובות שאבחר ומפי יצאו, כוח ותמריץ אהוביי יקבלו.
תודה לך אלוהים שהענקת לי ידיים, ללטף ולחבק את קרוביי האהובים, להושיט יד לחברים שבדרך נופלים, לסייע למי שלעזרתי זקוקים. ידיים שעושות את המלאכה, ללא תלונה ובהרבה אהבה.
תודה לך אלוהים שהענקת לי לב, להרגיש רגשות ניפלאים של אדם שאוהב, לחוש מגוון רגשות והתרגשות, לב איכפתי המבריח אדישות
תודה לך אלוהים שהענקת לי רגליים, ללכת ולרוץ לקראת מי שאותי אוהב, ולמרות חסרונותיי אותי מקבל. רגליים שלעיתים נופלות, אך מייד הן קמות ותוך כדי שיעור לומדות.
תודה לך אלוהים על פלא הבריאה הקסומה, אני שמחה וגאה להיות שייכת לקיומה. אוהבת

מוזיקה כגורם מרפא

כתבתי את זה לפני יומיים בפורום: יהודה פוליקר אני מסכים איתך לגמרי/מאוד שמוזיקה זה כלי נהדבר לפורקן רגשות ואפילו רגיעה והרגעה אחרי כל מיני אירועים שאנחנו חווים ביחוד שיש משהו כואב במיוחד מוזיקה שמדברת לנו על החיים והקושי שבהם זה כלי ודבר נפלא להתפרק איתו וללכת הלאה בעזרת המוזיקה ללא ספק מוזיקה מרפאת ביחוד שירים של פוליקר/זמרים ששרים על אירועיי החיים בגלל זה אני שומע מדיי פעם כל פעם דיסק אחר של פוליקר,,,, אני מתייחס למוזיקה דבר ראשון ככלי מרפא ולא כלי להעביר זמן שאני עושה ניקיון און משהו כזה שאני שומע אותה את המוזיקה האהובה עליי בין הזמרים פוליקר אני תמיד בהקשבה מלאה אני אף פעם לא ישמע פוליקר ויעשה ספנג'ה בבית אני אוהב כל מיני אלבומים ששים על החיים והקושי שבהם , כמה דוגמאות: אלג'יר מנועים קדימה נועם רותם -עזרה בדרך, אביב גפן-שומקום יהודה פוליקר -הילד שבך ועוןד ועוד ועוד,,,,וזה בעצם הסוג מוזיקה שאני הכי אוהב ומחפש ,,,יש לי משיכה לדברים האלו וגם הפינק פלוייד אחלה להקה למרות שיש לי רק 2 אלבומים שלהם בצד האפל והחומה!

../images/Emo79.gifמוזיקה לדעתי זו אחלה דרך../images/Emo79.gif

להרגיע את הנפש, להרגיע את הנשמה ולהתחבר אליה, במקום לבלגנים שהראש שלנו מייצר ללא הרף. לא פעם, כשאני מרגישה לא טוב בעקבות משהו שקורה, אני מזכירה לעצמי את הכלי הנפלא הזה - מוזיקה.. אני יושבת על כריות בחדר, מקשיבה לשירים ש"מדברים" אלי, שמזכירים לי כמה החיים יפים, אם רק נדע לחיות נכון, ונכון מבחינתי זה ליהנות מכל רגע - בלי שימוש בסמים! תודה ישראל
אוהבים

למעלה