ברוכים הבאים ל"קורס בניסים"

לגבי קבלה

אני מבינה מאין נולדה שאלתו של הרבי 101. בינתיים שני השיעורים הראשונים נלמדים גם במסגרת חכמת הקבלה. לא באותה השיטה כמובן, אני מתכוונת למהות, למשמעות בלבד.

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifחמר הלימוד של כל ה'תורות' הרוחיות הוא../images/Emo77.gif

זהה. כי האמת היא אותה אמת בכל מקום ביקום. אין שום סתירה. אך זהו קורסשונה בתכלית. הקורס עצמו מדבר על כך, כשהוא אומר:זהו קורס בנסים, זהו קורס נדרש. רק המועד שבו תלמד אותו תלוי ברצונך. רצון חפשי, אין פירושו שאתה יכול לקבוע את תכנית הלימודים.פירושו הוא רק שבידך לבחור מה אתה רוצה ללמוד בזמן נתון..... מתוך המבוא לקורס בנסים. L&L TALYA

מענין פוגשת שוב את הקורס בוגרת הקורס

משנת 82 עוד שאבי יסעור לימד............ נשמע נחמד לעשות אותו ורטואלית באהבה ריקי ליידיסנו

ניריתי 1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שנת 82 ? זו שנה אנתיקה
אבי יסעור היה גם המורה של טליה טל, המורה שלנו. את מוזמנת להישאר איתנו ולעשות ריענון לקורס. גם אני למדתי בעבר, וכעת מתרעננת. ויש עוד ש"מתרעננים" כאן.

סביר להניח שאני גם מכירה

אותה , זה היה הקורס השלישי או השני שהוא העביר אז ............. אכן אנתיקה . ובשמחה אצטרף לרענון באהבה שלגיה

יש לי בלוג בתפוז

לא חושבת שנפגשנו בגודל טבעי , אבל סביר להניח שאת טל המורה פגשתי בזמנו , ליל מנוחה באהבה משלגיה

את הקורס לניסים הכרתי דרך ריקי, הלא היא ליידי

וסנו. ריקי היא אדם מדהים, מדהים, מדהים !!!! דרכה גם הכרתי את הקלפים האינדיאנים. היא אדם שכולו אור .

12רוניתי

New member
שאלה חשובה מדוע לא ניתן להרשם לאתר

כל הזמן זה זורק אותי ממשתמש ודואר אלקטרוני.. משהו לא בסדר באתר ניסים?

למעלה