ברוכים הבאים ל"קורס בניסים"

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo204.gifהתחלה../images/Emo63.gifנפלאה../images/Emo204.gifאלקיס../images/Emo23.gif

0 אור 0

New member
ועוד שאלה - להתכונן לקושי?

שרשרתי בטעות את ההתייחסות לשיעור הראשון לאיזשהו מקום פנימי מוסתר ... שאלה יותר כללית: אני יודעת איפה היה הקושי שלי עם הקורס הזה כשהציעו לי לקחת אותו לפני כמה שנים. דפדפתי בספר ומצאתי שם יום שעוסק בסליחה. קראתי את הדף הזה, ואמרתי - אין סיכוי. מאז עלו גם כמה דיונים מהותיים מאד בנושא הסליחה, גם בפורום שלי ובכלל בחיים. ויש פה משהו מאד מהותי ועמוק - לאיכולה לראות/להאמין/לחוש/לקבל סליחה על מעשים מסויימים. לא רוצה כרגע לפתוח את הדיון המהותי הזה , אלא לשאול, האם יש דרך התמודדות עם נושאים שהם עמוקים יותר, עם קשיים. טכנית - להעלות מראש ? בשבוע שלפני השיעור?

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifעניתי לך על כך../images/Emo77.gif

בודאי
למעשה, את כאילו הקדמת את המאוחר או 'שמת את העגלה לפני הסוסים'. לכן היה לך קושי עם הקורס. תחשבי שהיו נותנים לך ספר מתמטיקה ולפני שלמדת את הכללים שבתחילת ה
הית מעלעלת בו ומוצאת נוסחה מ-א-ד מורכבת ואומרת לעצמך: א-ב-ל אני לא יודעת לפתור את המשוואה הזאת ובחיים לא אצליח לפתור אותה. אז לא כדאי לי להתחיל בכלל. נשמע לך הגיוני
-זה ב-ד-י-ו-ק מה שקרה לך עם הקורס בודאי שמת
שישנו מילון מושגים שאליו גם התיחסתי בשרשור ההסברים על הקורס כך שגם המושגסליחה שונה במשמעותו מן המושג המוכר לנו בחיי היומיום. כאמור הקורס בנוי בשלבים . ולכן כשנגיע לעבוד על משמעות ה
את כבר תהיי בשלה לכך הרבה יותר. אז הסירי דאגה מ
ך עכשיו והתמקדי במה שאת אמורה לתרגל עכשיו
L&L TALYA

0 אור 0

New member
אני לומדת סבלנות והתמסרות

אז אני אחכה ואלמד להסתפק כל יום בשיעור שלו תודה וד"א : מה זה L&L?

Tal_Ya_Tal

New member
LOVE & LIGHT

What else
וגם, אחר כך Light Language מעניין אחרי כל כך הרבה שנים שאני כותבת כך, בדיוק נשאלתי עכשיו את אותה שאלה בפייס בוק
L&L TALYA

פברואר22

New member
שאלה שהלכה לי לאיבוד במסגרת התגובה

ולי עצמי... כשעיניי נופלות על עצמי שבמראה...יש משמעות?

ניריתי 1

New member
לא שירשרת במקום הנכון ולכן טליה לא ראתה

קצת יותר למטה בשירשור טליה שאלה "מהם שאלותיכם"? תשרשרי את השאלה לשם, או לכל תגובה של טליה. ככה היא תדע ששאלת. אחרת היא באמת עלולה לפספס בין כל שפע השאלות וההערות...

פברואר22

New member
אולי זה סוג של תשובה ? ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

כנראה אני לא נראית
כנרא באמת אין לי משמעות
פתאום ראיתי שבשאלה ששירשרתי כעצתך למעלה לכותרת השאלות שכחתי להוסיף סימן שאלה בסוף המשפט כנראה...אני בכל זאת מתעקשת על משמעות עצמית

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo45.gifעניתי לך היכן ששירשרת פברואר 22../images/Emo77.gif

גם לדמותך במראה אין משמעות
בטח במסרים שמו לך קישור לתגובה שלי. היא נמצאת ב'אלכסון הראשון' L&L TALYA

פברואר22

New member
שאלה שהלכה לי לאיבוד במסגרת התגובה

ולי עצמי... כשעיניי נופלות על עצמי שבמראה...יש משמעות?

רות 333

New member
תודה

מצטרפת. הספר שוכב אצלי כבר כמה שנים ומחכה להזדמנות. תודה על היוזמה.

סנדייז

New member
שאלה:כתרגלתי את התרגיל.עמד מולי בני

ולא יכולתי לומר את המשפט,הרגשתי כזאת התנגדות שאני לא יכולתי לומר משפט כזה על הילד שלי אז התרגיל הוא רק לגביי חפצים ועצמים או גם לגביי בני אדם. מודה שלי קשה מאוד לומר משפט כזה על אהוביי. וטל ונירית ישר כח,זה בכלל לא ברור מאליו מה שנעשה כאן שתהייה לכולנו שנה נפלאה מוארת,שנחלוק הרבה אהבה ונתינה אני

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifא-כ-ן../images/Emo45.gifסנדייז../images/Emo13.gifהיישום הוא גם לגבי

בני ה
- כבר עניתי על השאלה הזאת קודם לכן. אני יודעת שזה לא קל. שימי
לחוויה הרגשית שעברת תוך כדי. השיעור הבא יבהיר את השיעור הזה קראי למעלה את תשובתי הקודמת גם כן
L&L TALYA

ניריתי 1

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif תודה רבה לך טליה אהובה ../images/Emo23.gif../images/Emo20.gif

אישה יקרה ואהובה
ההשקעה שלך מרגשת ומעוררת הערצה. את כל כך מדהימה. את מאגר בלתי נדלה של ידע והשראה לנו. תודה על הנתינה והאהבה שאת מעניקה ומרעיפה עלינו
אין לי מילים
את באמת באמת מלכה
תודה תודה תודה תודה לך ותודה על היותך
תודה ממני, מאריאלה (שכרגע התקשרה להגיד לי שהיא נפעמת ממך !!), מכל משפחת עושים שוק ומכל האורחים שהגיעו מרחבי הפרדס. זכינו !!

ניריתי 1

New member
את תוכלי למצוא בשרשור הזה

את תשובתה של טליה לשאלות דומות שנשאלו... התירגול הוא על הכל, לא רק חפצים, גם בני אדם. מחר זה יהיה יותר ברור, בשיעור השני.

למעלה