ברוכים הבאים ל"קורס בניסים"

MyTaoWay

New member
שאלות

היי טליה ! יש לי שאלות: למה צריך להעביר את הקורס באופן יומיומי ? זאת אומרת נו.. בד''כ אנשים לומדים קורס כמה פעמים בשבוע ובימים שלא לומדים אז הם חוזרים על החומר ומפנימים אותו... שאלה שנייה לפי מה שכתבת: ''בסיום הקורס מקבלים מתנה מדהימה. ניסים יתחילו לקרות בחייכם.'' זה נשמע לי שהקורס בעצם מבוסס על פי עיקרון ''הסוד'' ?

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifהייMyTaoWay../images/Emo77.gif

אתחיל דווקא בשאלה האחרונה, כי היא תעזור לענות על הראשונה. אז ככה: ב. קודם כל את ציטטת את ניריתי ולא אותי. אני טוענת שנסים יקרו לכם מרגע שתתחילו את הקורס, ברגע שתניחו להם לקרות. אז
הקורס אינו מבוסס על פי עקרון ה'סוד' אולי ההיפך הוא הנכון. ה'סוד' מבוסס על פי עקרונות הקורס בנסים עם כל הכבוד שאני רוכשת ל
ול
'הסוד' -הם יצרו שינוי תודעתי ברמה הקולקטיבית, הקורס בנסים היה כאן הררררבבבבההה לפני. הקורס התקבל (אם אינני טועה בשנת 1975 או מעט לפני) ואילו הסרט 'הסוד' יצא לאור לפני לא יותר משלוש שנים. בנוסף, לקורס בנסים יש שיטה מקיפה כדי ב-א-מ-ת לעשות את השינוי בתודעה, שה'סוד' רק מדבר עליה. ה'סוד' מלמד עקרונות, אך השינוי הוא חלקי בלבד, כי הוא אינו מתחיל מבסיס התפישה ולכן, אנשים רבים מתאכזבים ממנו ומאבדים אמון ב'סוד'. א. אז עכשיו, את מבינה, השיטה של הקורס בנסים לשינוי התודעה, עובדת ביסודיות נדבך אחר נדבך. ועל מנת לשנות את כל דרך החשיבה, כדי לאפשר לנסים להתרחש בחייך, יש צורך בתרגול יומיומי. לאכול-את אוכלת כל יום
להתרחץ-את מתרחצת כל יום
לישון- את ישנה כל יום
למה לא פעם ביומיים
למה לא פעמיים בשבוע
- זה גם אפשרי לא
כדי לתרגל חשיבה שונה, עלינו לתרגל יום יום
כדי ליצור הרגל חדש שהשתרש במשך שלוש פעמים, יש ליצור הרגל חדש תחתיו ולהשרישו במשך שלושים ושלוש (33) פעמים
ככה זה, כי לMINDשכל שלנו יש נטייה 'לחזור לסורו' ולהרגליו המוכרים
מעבר לכך, קראי בתחילת הפינה על הלמידה של הקורס בנסים לעומת למידה ארצית. בכלל, כדאי תמיד לקרוא את כל השרשור. וגם את כל השאלות.והתשובות (אני מיחסת את ההמלצה הזאת לכולם) כך תוכלו לקבל יותר מידע ולעתים תקבלו תשובה עוד לפני שתשאלו
L&L TALYA

MyTaoWay

New member
../images/Emo24.gifתודה טליה !

עכשיו הכל מובן לי..
האמת שקראתי את כל השירשור אך הרבה דברים עד לא מובנים לי למשל המושג : ''אמון -בטחון, דביקות. זוהי האמונה בכוח המניע את היקום. בטחון באהבה המוחלטת. "לבטוח בה'". זו אינה אמונה עיוורת. יש כאן חזון. זהו הבטחון, שהשכינה היא לצדנו ויודעת את אשר היא עושה. כשאין אמון, ישנו נסיון להתערב ול"שלוט" לשוא, במה שאינו בר שליטה. נסיונות אלו, יכולים רק להפריע לשכינה, לפעול למען התפתחותנו האבולוציונית. אנו מנסים ל"תקן" כל דבר שבו אנו מנסים לשלוט. אולם למעשה, אין מה לתקן. כי שום דבר אינו "מקולקל", פרט לתפישתנו. רגע, אם כך אז בעצם לרוב האנשים אין אמון, נכון? זאת אומרת בימנו הרבה אנשים מנסים להשליט את דעתם על אחרים... גם המושג הזה לא ברור לי (המשפט שמודגש בהדגשה לא ממש מובן לי) הגוף - הגוף הוא כלי שיצר השכל במטרה לרמות את עצמו. והחטא נותן לגוף עיניים לראות את האשליה. הגוף הוא גדר שבה גידרנו את עצמנו, על מנת להמחיש את מחשבת הפירוד. אנו סבורים שגדר זו מגינה עלינו וכי אנו חיים בתוכה, על מנת למות כאשר היא מתפוררת ונרקבת. וכדי להבינו הלכתי למושג החטא ואותו לא הבנתי בכלל
אני רוצה להגיד לך ולניריתי כל הכבוד לכן שאתן עושות את הקורס האינטרנטי הזה
בנתיים מנסה לתרגל את שיעור הראשון...
מחר ארשם לאתר שנתתן בפורום יש לי יותר מידי מידע חדש ביום אחד

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo45.gifנכון, המון מידע בבת אחת../images/Emo13.gif

השתדלי לקחת זאת לאט לאט. שוואיה, שוואיה. אני בטוחה, שכאשר נגיע למושגים הללו בתוך מבנה השיעורים הם כבר יתבהרו לך, כי אנחנו נדבר עליהם. אי אפשר ללמוד את כל המילון על רגל אחת. אך הוא ניתן לכם כאן לנוחיותכם, על מנת שתוכלו לראות שלקורס ישנה התיחסות ייחודית ושונה למושגים שהתרגלנו לפרשם בדרך מסוימת. לגבי אמון, משמעות המשפט המודגש היא, שאם אנו נותנים אמון בתהליך מסוים, או בכח עליון או באלהים או אפילו בנהג שנוהג במכונית בה אנו נוסעים, איננו מנסים להתערב. נכון
לא ניקח מידי נהג האוטובוס את ההגה פתאום. זה יובן שאיננו סומכים על כך שהוא יביא אותנו בשלום למחוז חפצינו. ואת צודקת. רובינו איננו נותנים אימון בתהליך ולכן אנו מתערבים ומפריעים למהלך התקין של הדברים. לכן הנסים אינם מתרחשים בחיינו. כי אנו מתערבים בתהליך ולוקחים את ההגה ליידיים שלנו. L&L TALYA

ayeletba

New member
עוד שאלה

מסקרן אותי לדעת למה לא יותר מדקה (אם כי ללומד זה בוודאי קל כי הוא לא צריך להשקיע יותר משתי דקות ביום בעצם, אבל האם זה יעיל?)

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifההוראות משתנות משיעור לשיעור איילת

כדאי לעקוב אחר ההוראות. הן לא שרירותיות. גם כשמתחילים ללכת הולכים תחילה רק כמה צעדים ואחר כך אפשר אפילו לרוץ קראי גם את הפסקה שמדברת על למידה אמיתית לעומת למידה ארצית. יש הבדל. L&L TALYA

ניריתי 1

New member
אני בהחלט בעד !!

אפשר לפתוח ביום שישי בבוקר את שירשור השאלות לפינה השבועית, וכשתגיעי בשבת, השאלות כבר תחכנה לך. מתאים ?? סגרנו ?? אם כן, אעלה תכף הודעה כי כך זה יתנהל ! את אלופה ! אלופה מארץ האלופים ! איזה יופי של הסברים !! הלוואי והייתי יכולה לשים כך על הצבע האדום גם נצנצים חחחחחח

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo45.gifבודאי שבטח שמסכימה../images/Emo77.gif

גם את מ-ד-ה-י-מ-ה L&L TALYA

0 אור 0

New member
הרהורים קשיים וחויות

אני בבסיס בן אדם מאד ריאלי, מחוברת לאדמה מצד אחד, הכל מבוסס על חשיבה מצד שני. בשנים האחרונות עם העיסוק ברפואה משלימה ובטנטרה לומדת להיות יותר עם החויה. הקורס הזה מתחילתו ובמהותו נוגע בדיוק בנקודות הקושי שלי, אז אני בטוחה שלא יהיה פשוט, אבל מוכנה לנסות עם לב פתוח. אז כבר בשיעור הראשון (שאגב כל כך מזכיר את העקרון של נון אטצ'מנט בטנטרה), אני נמצאת בחדר השינה שלי, חדר שתוכנן בדיוק לפי כל החלומות, מכיל את הספרים האהובים, פסלים, תמונות - ציור של הילדה, ציור שאני ציירתי פעם, מתנה שקיבלתי, מוביל שיצרתי במשך חודשים תוך איסוף של הפריט המתאים בדיוק, בחוץ מזג אויר סוער אמנם אבל עצים ירוקים וציפורים. לכל דבר משמעות וקשר, ומעורר בי תחושה עמוקה של קרבה, נוחות, זכרון חם - כמה קשה להכריז לכל פריט כזה "אין משמעות", לא מתחבר לרגש הטוב שעולה כשהעיניים נחות עליו. אני מנסה ללמוד שפה חדשה

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo45.gifא-כ-ןNON ATTACHMENT../images/Emo13.gifב-ד-י-ו-ק

כך הגדירה את עצמה גם הלן כהן שאקמן, שקבלה את הקורס בתקשור. היא ראתה את עצמה כאדם רציונלי עם 'רגליים על האדמה' היא ראתה את עצמה כחלק מן הקהיליה המדעית, האקדמית של אוניברסיטת קולומביה שבארצות הברית ודיי 'נבהלה' בהתחלה מן ההכתבה הפנימית ומן החזיונות שהיא 'ראתה'. באחת הפעמים נגלה לה קיר אבנים ועליו כתובת בעברית (היא לא ידעה לקרוא עברית) רק אחרי ש'ציירה' את הכתוב לאחרים נודע לה שעל הקיר היה כתוב באותיות דפוס: א ל ה י ם א-כ-ן
הקורס מוציא אותנו מאיזורי הנוחות שלנו ומאתגר אותנו להתמודד עם ההתניות שלנו ועם הדפוסים שיצרנו באמצעות החשיבה שלנו. L&L TALYA

ayeletba

New member
טליה כמו שאני מבינה

השיעור הראשון הוא תרגול ל ה י ו ם ומחר נתרגל משהו אחר לפי השיעור השני. נכון?

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gif../images/Emo45.gifמחר מתרגלים את השיעור השני../images/Emo77.gif

ניריתי תעלה אותו לפורום ניריתי המקסימה שאין כמותה
L&L TALYA

Tal_Ya_Tal

New member
../images/Emo77.gifאחרי ההסברים תאבונה התשובות../images/Emo140.gif../images/Emo77.gif

Tal_Ya_Tal

New member
למה מכוונת שאלתך../images/Emo20.gifתפו../images/Emo35.gif

האם את מתכוונת למושג | הדגש|שכל
L&L TALYA

למעלה