אור 22 יקרה!!!

../images/Emo24.gifאור 22 יקרה!!!

אשמח לנסות להקשיב, לתמוך ולעזור!!! את יכולה לספר קצת על עצמך וגם על אחיך? אם את אומרת שהוא במצב של דיכאון אולי כדאי לטפל בו באמת בקרוב, ולא לדחות את זה הרבה. חבל שהוא יסבול. את יכולה לפרט לנו קצת על המקרה? הגיל שלו למשל? האם הדיכאון נובע גם מסיבות אחרות? אולי הוא יעדיף לא לחשוף את עצמו, אבל גם הוא מוזמן בשמחה לפנות לפורום!!! אנחנו כאן כדיי לעזור!!! אם את רוצה לדבר אישית מסנג'ר: [email protected] איי סי קיו: 374351066 אי- מייל: [email protected] אשמח לשמוע אתכם ולנסות בעזרת פרטים נוספים לדבר ולעזור. אני חושב שאם הוא יהיה מוכן להיפתח בפורום אז יש כאן כל כך הרבה אנשים שיכולים לייעץ, גם לו, וגם לך. וגם אם לא לייעץ, תמיד לתמוך, לחבק ולעזור. אולי גם יעשה לו טוב יותר לקרוא על בעייתו ולראות שיש עוד רבים כמוהו ושאפשר לצאת מזה!!! אני ממליץ על הספר "הילד שלא הצליח להפסיק להתרחץ" מאת ד"ר ג'ודית רפופורט, בהוצאת "גפן". וגם על הקישורים שיש בעמוד, למעלה. קישורים מעולים ואפילו כמה טיפים, התחלתיים בלבד, לעזרה עצמית עד שאפשר לקבל טיפול מקצועי כלשהו. המון המון בהצלחה, ולילה רגוע ונפלא!! אוהב, קובי : ) אני נותן את העיצות לו, אבל גם לך, כי את פשוט נשמעת במצב יותר טוב, מטופלת ועוזרת לעצמך להחלים!!! כל הכבוד!!!

בטח שאפשר! כן, אני גם אח לצרה הזאת...

אבל למזלי אני סיפור עם "סוף" יחסית טוב...האו סי די שלי טופל לאחר כמעט 9 שנים של או סי די אלים ומגעיל במיוחד, שמשנה כל הזמן את הדרך בה הוא תקף אותי. ועכשיו, בקושי רב הוא מצליח להשפיע עליי, לעיתים רחוקות, ואני יודע להתמודד איתו כשהוא באמת סוחף אותי לכמה דקות, ולפתור את העניין דיי מהר. זה יכול לקרות לי כמה פעמים ביום במקרה הגרוע, או כמה פעמים בשבוע במקרה הטוב! כך שיש תמיד סיכויי לצאת מההפרעה ההרסנית הזאת!! אני אישית כל כך שמח על איפה שאני היום וכל כך רוצה שכולם יגיעו למצב דומה או אפילו יותר טוב!! אז שתדעי שכאן את תמיד מקובלת ואהובה ואנחנו תמיד כאן בשבילך, לתמוך ולחבק חזק חזק!! את תמיד יכולה להתפרק ולכתוב כאן, או סתם לקרוא או להגיב לאחרים. אשמח לשמוע ממך, ספ"ש מקסים! אוהב, קובי : )

אמא11

New member
אור יקרה

האם הייתם אצל רופא? אשמח אם תכתבי או כאן או במסר מה קורה. שבת שלום תמי

למעלה