סטייל 2

YaeL GirL

New member
מגישה את המשימה הקודמת...

כמו ששמתם לב העיצוב הוא בסגנון עץ כבד ויקר...

funky0girl

New member
אני ממש מצטערצ אבל...

את כבר הודחת.. ההודעה למעלה נרשמה אתמול.. יכולת להגיש עד אתמול בתשע...

funky0girl

New member
נו ו...?

את הגשת אתמול בערב והיית יכולה להגיש עד שלשום בערב נראה לי או שלא הבנתי אותך נכון?

YaeL GirL

New member
טוב תשמיעי

את כתבת את ההודעה ב-09/12/06, אני שלחתי את המשימה ב:19:15 | 09/12/06 עכשיו, אם זה היה בשבת אז לא הייתי יכולה להגיש כי אני שומרת שבת, בקיצור, מה אכפת לך שאני לא אודח?

funky0girl

New member
לא הבנת...

את ההודעה העתקתי בתאריך שציינת אבל היא נכתבה יום לפני ז"א שהגשת יום אחרי תאריך ההגשה שלך אחרי המון אבל המון הארכות. ואאני לא זו שקובעת מי מודח ומי לא אבל באמת את צריכה ללכת כי הגשת אחרי הזמן ובפיגור של 3 ימים ממועד ההגשה המקורי

../images/Emo88.gifסדר

אני פרסמתי את המשימה ב:21:00 08/12/06 מאחר והשירשור עבר עמודים ולא רצה להקפץ קים פירסמה את מה שכתבתי [9/12]. היית צריכה לכתוב שאת שומרת שבת. כמובן שאני לא יכול לבוא ולהגיד לך למה את שומרת שבת,זאת זכותך. יש כמה צדדים:היית אמורה להגיש ממזמן ולא ביקשת הארכה ונתתי לך.+קיבלת עוד הארכה ולא השתמשת בה+לא אמרת כלום,כלומר לא הראת נוכחות.+חוקים זה חוקים. צד שני:את שומרת שבת,יש עומס... תנסי להיות במקומי... ב12:00 אני יגיד לך את התשובה.

מצטער שאני לא פה....חולה..

הייתי במיון עד 5 בבוקר. כלומר מ18:00 ועד 5:00. =////// יש לי כאבי רצח בבטן. לא יכול ללכת,לקחו אותי בכיסא גלגלים. הראש,גרון,אוזנים,בקיצור הכל. לא סבלתי ככה ממש הקפצתי את כל הבית חולים. רצו לאשפז אותיD: ויש הרי הרבה אנשים במיון אז אני הייתי ה3 ה"דחוף". בקיצור יש לי דלקת חמורה בריאות=/. היה טוב
וקים,המשימה שלך מדהימה!!!!!!!!!!111111111111111111111

YoYo1995

New member
../images/Emo187.gifמסכן.....תרגיש טוב ../images/Emo187.gif

ו....איך המשימה שלי? השקעתי מאוד!

MorSims

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo10.gifתרגיש טוב../images/Emo10.gif../images/Emo204.gif../images/Emo183.gif

funky0girl

New member
אוי מאורי.. מסכן שלי ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

זה בסדר אם אתה לא פה... אם תספיק לשים תמשימות אז תשים אם לא פשוט תגיד לי תניקוד והמשימה ואני כבר יעלה אותה...

למעלה