הפינה החמה - תודות, פירגונים והמלצות

דנה A

New member
תודה גדולה מאוד לאטי יעקבסון../images/Emo140.gif

רוצה להודות לאטי יעקבסון שבזכות הפורום הזה הגעתי אליה, הייתי זקוקה להמון הכוונה, עזרה ותמיכה ואטי הציעה לי אות כל העזרה ויותר מכך בחמימות רבה ומכל הלב, תודה לך אטי על הכל!! דנה אהרון

דנה A

New member
פירגון והמלצה חמים - גל זיו פזנעה

גל היתה חברה במעגל פ"ת, מאמנת ומומחית בניתוח השם עפי' "תורת השם" (שונה מנומרולוגיה) נפגשנו השבוע למטרת ניתוח השם ותאריך הלידה - וזו היתה חוויה מאלפת!! נדהמתי ברמת העומק שבניתוח זה, הדיוק וההפתעה - השיקוף של התקופות השונות - כ'כ חשוב לדעת זאת!! קיבלתי המון תשובות ותובנות לתחושות, מצבים, חוויות והתנהלות בחיים ובקריירה חוויה מדהימה!!! גל- 052-2756729 אם יש לכן שאלות בנושא זה אשמח לענות, דנה

דנה A ../images/Emo51.gifעל הפרגון

היום הייתה אצלי גולשת ,קול גה תופרת בגדי כלה וערב מת"א שחיפשה ירחוני אופנה "חתן כלה " משנים עברו באחד הפורומים ואני בשמחה יצרתי קשר איתה נתתי לה זו'רנלים , ללא תמורה והיא הייתה המומה . לא כל דבר צריך לבקש כסף עבורו כל האושר שבעולם נוצר מן השאיפה לגרום אושר לזולת ואם הצלחתי אשרי וטוב לי .

תודה לרחלי רוזט ממכון ביוטי מאם מודיעין

שהעניקה לי שעה של פינו קלרגליי וכפות ידיי בטיפולי פדיקור ומניקור.. בטוח שאחזור..

rנוית

New member
תודה לכולכן

תודה לכולכן על התמיכה, על האס.אמ.אסים בוקר צהרים וערב עם טלפונים של דירות להשכרה ומילה טובה. על המיילים המצחיקים לשיפור מצב הרוח ובכלל גיליתי פה קבוצה תומכת ואוהבת וזה מקסים. עידכון: לצערי כרגע השינוי היחיד במצב הוא שבעל הדירה ירד במחיר מ-4400 ש"ח לחודש ל-4000 ש"ח "בלבד". אני לא רואה איך אנחנו מסתדרים אם סכום כזה אלא אם כל בנות המעגל העיסקי בארץ יעשו לי עשרות הפניות כל חודש...רמז, רמז.. אנחנו עדיין בחיפוסים וצריכים לפנות את הדירה בראשון לאוגוסט. אופטימיות, אופטימיות נוית

למעלה