The Drive Chart 07|22

העכביש2

New member
../images/Emo221.gif The Drive Chart 07|22 ../images/Emo203.gif

הדרייב צ'ארט חוזר במצעד מספר 22, ואנו מתקרבים במעדי ענק לעבר סיום 2007. והפעם- 9 כניסות חדשות לעומת המצעד הקודם ודווקא יש מוזיקה טובה גם בסוף-שנה. The Drive Chart המצעד החודשי של FM104 תאריך: 18/10/2007 מספר # 22 1. Newton Faulkner - All I Got 2. Manic Street Preachers - Indian Summer
3. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
4. מטרופולין - אחת,שתיים,שלוש
5. Damien Rice - Dogs 6. Jon McLaughlin - Human
7. Travis - My Eyes
8. אוהד חיטמן - סתם עוד יום
9. pat monahan - her eyes 10. Buckcherry - Sorry
איזה תהפוכות יש בעשיריה הראשונה! לא פחות מ-8 כניסות מוצאות עצמם בצמרת אצלי- לא דבר של מה בכך. במקום הראשון ממשיך מצעד שני ברציפות הזמר הטוב של התקופה לדעתי ומעמד וודאי לתואר זמר השנה אצלי - ניוטון פולקנר עם "All I Got" המעולה שלא מרפה. החדש של מאניק סטיריט פיצ'רס עושה דרכו למקום השני (הסינגל הקודם שלהם צעד בראשות המצעד פעם אחת השנה). במקום השלישי - Peter Cincotti, זמר צעיר בן 24 שמגיע מניו-יורק וזה סינגל חדש ויפה שלו. מטרופולין ועופר מאירי נכנסים לרביעי עם השיר הישראלי הכי כובש ועצוב בשטח. תודה לחן אקו' על Jon McLaughlin - זמר שמגיע מארה"ב והסינגל הזה הוא השני מתוך אלבומו האחרון "Indiana" , אלבום רוק/פופ מומלץ מאוד.כניסות חדשות גם לשירים של טראביס (מעולה), אוהד חיטמן ו-Buckcherry (תודה לראסמוס). 11. Manic Street Preachers - Autumnsong 12. Katie Melua - If You Were A Sailboat 13. KT Tunstall - Hold On 14. הפרויקט של עידן רייכל - הביתה, הלוך וחזור
15. Ash - End Of The World 16. Stereophonics - it means nothing 17. Kings Of Leon - Fans 18. Mattafix - Living 19. בית הבובות - אל תדאג 20. Amy Macdonald - L.A. במקום ה-14 נכנס הפרוייקט של רייכל עם סנונית ראשונה מאלבום עתידי. קייטי טונסטל עדיין פה וכך גם סטראופוניקס וקינגס אוף ליון. 21. Wallis Bird - Moodsets 22. Fuel - Wasted Time 23. Ingram Hill - Why Don't You 24. Roisin Murphy - Let Me Know 25. דויד פרץ - עצוב כמו מים 26. Arctic Monkeys - Fluorescent Adolescent 27. הבנות נחמה - so far 28. Jamie Scott & The Town - When Will I See Your Face 29. James Blunt - 1973 30. Missy Higgins - Where I Stood 31. דניאל סלומון - איתך 32. Ryan Adams - Two 33. מורן גמליאל - מקום בלילה 34. John Mayer - Belief 35. Colbie Caillat - Bubbly 36. Damien Leith - 22 Steps 37. Catherine Feeny - Mr. Blue 38. Ben's Brother - Let Me Out 39. Tone damli aaberge - Fever 40. Matt Nathanson - Car Crash

סינטטית

New member
לירן יש לך טעם משובח../images/Emo47.gif

אני מאוד אוהבת את המקום הראשון [והיי, כמה מפתיע, אתה הכרת לי אותו
] גם השיר של מניק סטריט מעולה! את המקום השלישי לא הכרתי, אבל נכנסתי ללינק, שיר חמוד מאוד
ומהשאר הכי אהוב עליי מהמצעד זה "אחת שתיים שלוש" של מטרופולין
[גם אני יודעת לעשות העתק הדבק
]

TomTal

New member
לא מכיר הרבה מאוד

אבל ממה שאני מכיר מטרופולין מעולה
Travis נחמד. גבוה לטעמי. מאניק סטריט כבר ישן ישן, גם קייטי, אש, ארקטיק מאנקיז, הבנות נחמה ועוד ועוד-או שאתה "מגלה" את השירים הרבה זמן אחרי שהם יוצאים או שאתה שומע אותם ממש הרבה זמן... סטראופוניקס-נמאס במהירות האור. אש-אף פעם לא אהבתי. מטאפיקס-לדעתי השיר הכי טוב שלהם. מקום נמוך.

hilali1

New member
אגיב למה שאני מכירה ../images/Emo26.gif

מטרופולין 1,2,3 - שיר מעולה
(למרות שלא אהבתי אותו משמיעה ראשונה..)
אוהד חיטמן - סתם עוד יום - אהבתי. גם הקליפ חמוד
הביתה הלוך חזור - מצויין
קאברה כסאי מצויינת
בית הבובות אל תדאג - דומה מדי לשירים אחרים שלהם
הבנות נחמה - השיר הזה הפך לכל כך מאוס..
איתן דניאל סולומון - חביב
מקום בלילה מורן גמליאל - ישןןן (אבל יפה