סיכום שבוע!

LoveKills

New member
../images/Emo221.gif../images/Emo221.gifסיכום שבוע!../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

עוד שבוע עבר!
איך עבר השבוע?
מה היה טוב השבוע?
מה עצבן/ביאס את השבוע?
ספר השבוע-
סדרת השבוע-
סרט השבוע-
שיר השבוע-
אלבום השבוע-
קליפ השבוע-
בזבוז\ שופינג השבוע-
תכנונים לשבוע הבא-
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע-
משהו שאתם מחכים לו השבוע-
תמונת השבוע- שתפו!

nini18

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

איך עבר השבוע? סבבה מה היה טוב השבוע? ים מה עצבן/ביאס את השבוע? מבחן ספר השבוע- החדר סדרת השבוע- וואו הרבה דם אמיתי
שניים וחצי גברים
המירוץ למיליון
סרט השבוע- אין שיר השבוע- אין אלבום השבוע- אדל עדיין קליפ השבוע- בזבוז\ שופינג השבוע- בגדים כמו בכל שבוע ונעלים תכנונים לשבוע הבא- אין משהו מיוחד משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע - שתהייה לי מחר משמרת לילה קלה
משהו שאתם מחכים לו השבוע- תמונת השבוע-

shani cohen1

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif../images/Emo26.gif

איך עבר השבוע?נחמד
מה היה טוב השבוע?חופשה בחו"ל
דודה שלי ילדה חח...יש לי בת דודה חדשה
מה עצבן/ביאס את השבוע?חולה ומשתאלת כמו מתה
ספר השבוע-אין סדרת השבוע-מופעה שנות ה70,איך פגשתי את אמא... סרט השבוע-אין שיר השבוע- Duff McKagan's Loaded- Indian Summer אלבום השבוע-הרבה קליפ השבוע-my chemical romance-teenagers בזבוז\שופינג השבוע-בגדים,תיק,ספר... תכנונים לשבוע הבא-להנות מהחופש
משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע-ממ..שומדבר מיוחד... משהו שאתם מחכים לו השבוע-מממ...שוב שומדבר מיוחד... תמונת השבוע-תמונה ממש ישנה אבל ממש מצחיקה כול פעם מחדש... ואל תשאלו אותי מה עבר אליהם כי אני בטח לא ידע...חחחחח

RacheLambert

New member
hey oh!

איך עבר השבוע? הייתי חולה רוב השבוע, לא נעים מה היה טוב השבוע? שלא הייתי בעבודה מה עצבן/ביאס את השבוע? ביאס - שהמנהלת שלי לא טרחה לחזור אליי כשביקשתי ממנה ספר השבוע- סדרת השבוע- חי בלהלה לנד! התחלתי לראות השבוע, זו סדרה פשוט קורעת. הם כולם כ"כ מטומטמים שם שהם לא מבינים שהבדיחה עליהם.. סרט השבוע- the hangover 2 (בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק) הלכתי עם חברות ביום ראשון, נהנתי מאוד! שיר השבוע- one republic - good life למדתי לאהוב אותו אלבום השבוע- קליפ השבוע- בזבוז\ שופינג השבוע- תרופות.חח תכנונים לשבוע הבא- כרגע לא יודעת משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע- משהו שאתם מחכים לו השבוע- תמונת השבוע-

MIDNIGHT SKY

New member
טוב, גם אני ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע?סבבה. מה היה טוב השבוע?עברתי את הבגרות במתמטיקה אז לא אצטרך מועד ב'. מה עצבן/ביאס את השבוע? קיבלתי ציונים נמוכים בבגרויןת של F-G . מועד ב'ת היר איי קאם! ספר השבוע-הארי פוטר סדרת השבוע-טורצ'ווד-יום הנס סרט השבוע-EASY A שיר השבוע- DELPHIC-CLARION CALL אלבום השבוע-האלבום של DELPHIC קליפ השבוע- בזבוז\ שופינג השבוע- עגילים זולים, איילינר וחולצה. תכנונים לשבוע הבא- מועד ב' באנגלית. משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע-שפלאג יגידו שהורטס יופיעו בישראל שוב ): משהו שאתם מחכים לו השבוע- יום הולדת 18, הארי פור והיום פרום :) תמונת השבוע- so stay with me, Evelyn.

:)

איך עבר השבוע? בסדר מה היה טוב השבוע? מה עצבן/ביאס את השבוע? שהייתי חולה ולא סיימתי מחוייבות אישית אז אני צריכה לעשות כל שבוע הבא :| ספר השבוע- סדרת השבוע- דם אמיתי ועמוק באדמה (הפר האחרון היה כל כך עצוב זה היה פשוט נורא :( חח..) סרט השבוע- בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק היה ממש מצחיקXD שיר השבוע- Schibe - Lady Gaga אלבום השבוע- קליפ השבוע- בזבוז\ שופינג השבוע- כלום :| תכנונים לשבוע הבא- לראות הארי פוטר D: משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע- משהו שאתם מחכים לו השבוע- לראות הארי פוטר D: תמונת השבוע-

mayarel

New member
מרגיע אותי שאתם חצי מגילי..

אבל כולנו מחכים להארי פוטר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה