סיכום עונה
- כולם עונים!

../images/Emo221.gif סיכום עונה ../images/Emo221.gif- כולם עונים!

אבל לא לענות לפני שאתם מגיבים על פרק הסיום המעולה (לדעתי). עשינו את זה גם בסוף העונה החמישית, היו אז המון תגובות, אני מצפה גם עכשיו לשיתוף פעולה. ועצה , שיהיה יותר נוח: את התשובות תתנו שורה אחת מתחת לשאלה, ככה יותר קל לקרוא וגם אפשר לנמק קצת. מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? והכי אהוב? מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? והכי שנוא? מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? מיהי דמות העונה שלכם? איזו דמות פחות אהבתם? האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): איך העונה הזו ביחס לקודמות?

* החמישית = השישית. אוקיי, התשובות שלי:

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? 1. הפרק שאחרי הפרק שלפני- סאגת הסיום הכי גדולה שהייתה עד עכשיו. גם עלילתית וגם מבחינת ההומור, שיחקו אותה לגמרי. 2. וולמן- הפרק עם ההומור הכי גבוה בעונה ("הסדרה הזאת ממש מאתגרת את הצופים שלה"), וולמן דמות אדירה, אדי הרס אותי. 3. הכל בכוכבים- פרק עם הרבה עלילות, שכולן טובות. מצחיק מאוד, מאוד "יובל סגלי". יובל סגלי= טוב, אגב. 4. אומנות הפיתוי- אני חולה על ימיתי והיא גם מתגלה בתור כותבת מחוננת. יש בפרק כמה בדיחות שרק בנות יכולות לחשוב עליהן, כמו ה"אתה רוצה שאני אכניס אותך לחדר הלבשה?!"
5. אחד באפריל- בהתחלה חשבתי שהוא יהיה האהוב עליי מהעונה, אבל עגשיו אני מבין שפשוט היו בו את שתי הבדיחות הכי טובות של העונה- יהורם צוברבולר עם "המצב השתנה מחרבנה לבקקט" וימית עם ה"למה לא יכלו לתקוע את זה בסוף פברואר, ממילא חסרים שם ימים", אבל מעבר לזה הוא לא גדול. והכי אהוב? כמו שאמרתי, "הפרק שאחרי הפרק שלפני". מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? לא לפי הסדר, כי באמת כולם גרועים: משהו שקרה בין העונות, ג'ינה, פינג, אגדה יפנית, XO. והכי שנוא? XO, כנראה. פשוט איום ונורא. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? אבי הטחול היה נחמד. מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השישית? כל הקטע של יהורם צוברבולר בפרק "אחד באפריל". צחקתי כמו שלא צחקתי הרבה זמן. מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השישית? לא בדיוק שיר של הפיג'מות, אבל הקטע של "היא חוזרת, מלכה קופרמן" לא יוצא לי מהראש. הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? כנראה התסריטים. הבעיה העיקרית שלי עם העונה הייתה המשחק של גרי ועודד (עודד השתנה לרעה, מתחכם מדי. וגרי? הוא מצחיק, פשוט מעצבן קצת בעונה הזאת וחבל) מיהי דמות העונה שלכם? לראשונה, דמות העונה שלי היא לא גרי. קובי, הוא זה שזוכה בתואר. איזו דמות פחות אהבתם? דנה , אוף קורס. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? ימיתיייי שנהייתה תותחית על, אפילו יותר מבעונה החמישית. האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? כמו שכבר אמרתי, עודד וגרי. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): אני אחלק ציון לכל העונות, בשביל שיהיה יותר קל להבין את הפרופורציה: ראשונה- 8.5 שנייה- 9.5 שלישית- 9 רביעית- 10 חמישית- 9.5 שישית- 8.7 איך העונה הזו ביחס לקודמות? בהתחשב בזה שאני מת על הפיג'מות, מבחינת עונה נטו, זאת עונה טובה מאוד. בהתחשב בעונות האחרות שהיו מעבר לטובות מאוד, זאת עונה נחמדה.

AviShai98

New member
מסכם.!

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? וולמן, ג'ורה, אומנות הפיתוי, אחד באפריל והפרק אחרי הפרק שלפני
והכי אהוב? וולמן
, עודד ויובל עם תסריט גאוני ודמות מצחיקה.:)
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? XO, משהו שקרה בין העונות, אגדה יפנית, פינג, צר עולמי
והכי שנוא? XO, לא זוועתי, אבל הפרק הספיישל הזה לא אהוב עליי כ"כ
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? רותם אבוהב
, היה נחמד לראות את אבי הטחול
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השישית? "רגע... מודיעים לי שהמצב השתנה מחרבנה לבקקט"
, היה גם את כל הבדיחות המעולות ב"ג'ורה" וב"וולמן": "הסדרה הזאת ממש מאתגרת את הצופים שלה, אה?"..
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השישית? השיר מ"תוציא את זה החוצה"... אההה! וכמובן השיר עם השיער לבן
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? כל הדמויות משתתפות כולל נתן הענק רק שאלונה חסרה...
מיהי דמות העונה שלכם? קובי עשה את העונה עם הדמויות הגדולות שלו
וכמובן - יהורם צוברבולר! הערוץ היחיד
איזו דמות פחות אהבתם? דנה, למרות שהמשחק שלה השתפר במקצת בעונה הזאת
האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? ימית
, בעונה הזאת היא ממש מצחיקה וקומית, וכותבת גם פרקים טוביםם..^^.
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? גרי נהיה קצת מעצבן, אבל הוא הרג אותי עם המונולוג ב"אגדה יפנית"..
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8.5
איך העונה הזו ביחס לקודמות? עונה נחמדה, כמובן שאין על 1-4, העונות המעולות והמצחיקות ביותר, אבל יחד עם 5 היא ניצבת על רף הנחמדה, אולי יום אחד אחשוב עליה אחרת. אבל ביחס לעונות הקודמות, את כל הפרקים כתב רובי עם אלי, חלק עם ימית והיה את יובל ועודד, בעונות קודמות היה אפשר לראות ריבוי תסריטאים. הודגש באמצעות מדגישומטיק 2.0

עונה ../images/Emo13.gif

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? 1. ג'ורה
2. פרק 3 עונה 6 קלאסי 3. עולם חכם 4. אגדה יפנית 5. הפרק הלפני אחרון מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? 21. X 22. תעשה לי טובה 23. על פעילויות על טבעיות 24. אדי פולישוק 25. פינג מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? שי גולדשטיין..התפקיד הכי מרכזי
סתם..רותם אבוהב
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השישית? יש המון, אבל כל הפרק ג'ורה בכללי.. מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השישית? הקונספטט מילה נהדרת........ הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? ימיתייייייייייייייי
ולא יודע, אין לי ספק שהעונה הזו התעלתה על כל הקודמות לה. מיהי דמות העונה שלכם? ימיתייייייייייייי
אין ספק שזו העונה שלה. הפרקים שהיא כתבה יוצאים מן הכלל, הדמות שלה קיבלה נפח יותר משמעותי בעונה הזו. וכמובן שגם גרי כמו כל עונה......... איזו דמות פחות אהבתם? אין דמות שלא אהבתי, אבל אני חושב שבחלק מהפרקים יש כמה דמויות מיותרות..בהרבה פרקים דנה הייתה מיותרת (זה לא אישי) וגם נתן ואפילו אילן ועודד היו מיותרים פה ושם..היה נראה שדחפו להם משפטים בכוח..אין מה לעשות, ככה זה כשיש ריבוי בקאסט.. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? כבר אמרתי - ימיתיייייייייי האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? אני רוצה את גברת ברכה!!!!!!!! בכל הפרקים שהיא הופיעה היא הייתה איזה שניה וחצי! אני דורש הרבה ברכה בעונה 7
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 10! (לא רק בגלל שהיום 10.10.10) איך העונה הזו ביחס לקודמות? מתעלה על קודמותיה ללא ספק.

טווול

New member
מסכמת את העונה !!! [:

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? ג'ורה,תוציא את זה החוצה,פרק 3 עונה 6 קלאסי,וולמן,הפרק שאחרי הפרק שלפני הפרק האחרון וווווגם מציאות דמיונית או דמיון מציאותי [: ובמאת שיש עוד מלא כמו אחד באפריל תעשה לי טובה ועולם חכם והכי אהוב? קשה קשה...... אממממ ג'ורה נראה לי...:S מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? אילי שחמט,על פעילויות על טבעיות ,XO ,פינג ווולא יודעת :S והכי שנוא? XO מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? יארמי קפלן XD חיחיחחיחיחחי ורותם אבוהב (למרות שאני חושבת שהפרק ג'ינה יכל להיות כל כך הרבה יותר טובה והביצוע יצא ככה ככה:S) מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? וואי אתם באמת מצפים שיזכור ..... אבל "נתנה" הרג אותיXD אני לא ממש זוכרת אבל בטוח היה משו יותר מצחיק אהההה, וגם הבדיחה הפוליטית עם הקן נמלים של וולמן.! מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? השיר של עודד וולמן יחיחיXD הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? שנתן וימית חזרו לתפקוד מלא!!! מיהי דמות העונה שלכם? תמיד היה ותמיד היה אילן משוש חייי <3 וגם ימית המוווושלמת! איזו דמות פחות אהבתם? דנה האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? שינוייי?? לא ממש היה שינויי האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה?לא ממש היה שינוי זה שנתן כבר לא בוכה כמו פעם אולי ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 9.3 -ונתתי 9 ולא עשר רק בגלל ריבוי הדמויות ,זה שהפחיתו לשחקנים כמו ברכה את התפקיד ,וזה שלגמרה שכחווו מהלהקה:( איך העונה הזו ביחס לקודמות? מייייצויינת!!!!!! ליייייייייייייייייייייייייייק

טווול

New member
++++

השיר הכי יפה- יש גם את היא חוזרת מלכה קופרמן חיחיחיחיח שכחתי ממנווו קורע:) הבדיחה הכי מוצלחת- כל הבדיחות מהפרק ג'ורה חחיחיחי

kuliv

New member
אני עונה אני עונה D:

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? "אגדה יפנית", "וולמן", "תוציא את זה החוצה", "פרק 3 עונה 6 קלאסי" ו"X". "אגדה יפנית" - פרק קלאסי (מה קלאסי?! מה קלאסי מה?!) של הסדרה, מרגיש כמו שיבה לעונות הישנות. כמה עלילות מסודרות היטב, פאנצ'ים נהדרים ("מדינת ישראל מתייבשת", גרי נזכר בפעמים שהוא ניסה לתקן דברים בסדרה) ומחווה לשיריה הישנים של הסדרה. יופי. "וולמן" - פרק מיוחד ומדהים. יובל סגל בדמות שמצליחה לעשות נוסטלגיה מתוקה לכמוני מ"המחסן של כאילו", בדיחות ממש מצחיקות וכימיה מדהימה בין יובל סגל לעודד פז. אהבתי את הרגע הקצרצר בשטיפת כלים שוולמן וארליך מדברים ביניהם, היה נורא מצחיק. בכלל, סצנת המחווה לארליך בה גם שוב ראינו את אלונה (אלונה!) הייתה מצוינת. "תוציא את זה החוצה" - מבחינת כתיבה, זו הייתה לחלוטין העונה של יובל סגל. לא כי הוא כתב המון פרקים, אבל רוב הפרקים שהוא כתב- באמת שהיו מעולים בעיניי. "תוציא את זה החוצה" היה פרק שסופסוף דיבר על הלהקה (והשיר היה אחלה!), וכשנתן אומר בהתחלה לקהל שיהיה להם על מה לחשוב בפרק הזה- זו לא בדיחה. לפרק אשכרה יש מסרים חזקים בנושא הטכנולוגיה בחיים שלנו, והוא מביע אותם דרך הומור מצוין. "פרק 3 עונה 6 קלאסי" - רובי דואניאס במיטבו! פשוט מדהים לראות איך רעיון טוב שזוכה לטיפול טוב מייצר כזה פרק משעשע. החל מגגים חוזרים ("מה קלאסי?"), סיפור ענק ומחווה נפלאה לעונה השנייה (לק-טופ!). "X"- התלבטתי נורא בינו לבין "עולם חכם", כי שניהם היו פרקים מבדרים שהרעיון שלהם התבלגן קצת בפרק, אבל עדיין היו מצחיקים. בסוף בחרתי ב"X" בגלל העלילה של גרי ונתן, והסצנות הקטנות והמשעשעות שבהן כולם נגררים אחרי האקס של דנה. גם את "עולם חכם" מאוד הערכתי (ולו בזכות הנשיקה הפרובוקטיבית של ימית ונתן! וגם סצנות האקשן המבדרות עם גברת ברכה ומר לטין). והכי אהוב? זה קשה נורא, ולכן אני אלך על הבחירה הפשוטה: מה הפרק שהייתי יכול לראות מיליון פעמים וכולו עדיין היה מצחיק אותי: הקרב הזה יהיה בין "פרק 3 עונה 6 קלאסי", "תוציא את זה החוצה" ו"אגדה יפנית"- ואם לא מתאפשר כאן תיקו משולש, אז התיקו יהיה בין "תוציא את זה החוצה" ו"אגדה יפנית". ואם ממש תדחקו לפינה זה יהיה "אגדה יפנית", אבל מאוד מאוד אהבתי את שלושתם וזו שלישיית העונה שלי
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? ובכן: ג'ורה, על פעילויות על טבעיות, צמחוני ו', אילי שחמט, אדי פולישוק. אני כותב את זה בלי שעוד קראתי את שאר הסיכומים כך שלא יזדמן לי לא להיות במחשבה הצלולה של עצמי. ברור לי שאני היחידי כנראה שלא כתב את "XO" כפרק, אבל מיד אסביר מדוע השאר דחופים לי יותר. "אילי שחמט" ו"אדי פולישוק"- שניהם הופיעו בפתיחת העונה והיו פרקים שהרגישו לי ככתובים לחוץ מדי, לא מצחיקים מספיק, לא ברורים מספיק, הופעות אורח סתמיות של שלומי קוריאט ואתי פולישוק, תסריטים שהעלילות בהם לא מאוזנות ותסכול שקצת מלווה את הצפייה בהן. "על פעילויות על טבעיות"- האשם העיקרי בכך שלא אהבתי את הפרק הוא למעשה אורי רוזנברג, המכונה כאן "פסטיגליסט", שהשמיע כאן תיאוריה אדירה על מה יקרה בפרק- גרי בשלל תסבוכיו מייצר את האימה שמזעזעת את הפיג'מות ב"פעילויות על טבעיות", אבל אז מגיע הפרק האמיתי ומסתבר כהחמצה די גדולה לדמות של גרי וגם לרעיון של הפרק עצמו, שיכל להיות נחמד. "צמחוני ו'"- פשוט לא הבנתי למה הפרק הזה התרחש. הוא היה מוזר, ולא ממש מצחיק, וצמחוני בקושי היה בו. ולפרק שכולכם כנראה אהבתם חוץ ממני- "ג'ורה". אני מודה, לא הצלחתי לדקה ה-11 של הפרק הזה. זה כנראה הפרק היחידי של הפיג'מות שלא שרדתי עד סופו. לא כי אני איזה אנין טעם או פלצן, פשוט קובי בלבוש של ג'ורה די הרתיע אותי והומור על עיראקים ממש ממש ממש לא מצחיק אותי. אני מפרגן לפיג'מות על ההצלחה, ופארודיה על דורה זה באמת רעיון גדול, אבל באמת שהפרק הזה היה רחוק ממני. גם לא התלהבתי מ"צר עולמי", "פעילויות על טבעיות", "ג'ינה" ו"פינג". הייתה עונה קצת ככה ככה. והכי לא אהוב? בהתחשב בסיבולת הצפייה שלי, כנראה ש"ג'ורה". רשאים לשלוח מעטפות נפץ לבית שלי, אני מקבל את זה. מיהו השחקן האורח של העונה? איה! אממ... התקלה מזעזעת. אין לי מושג. בהנחה שהדמוית האורחות-הקבועות לא נחשבות (תמיד יש לי פינה חמה בלב בשביל מר לטין), אז... בעצם, בלי הדמויות הקבועות כמעט ואין שחקנים אורחים העונה. אני מאוד אוהב את הגיחות של רובי דואניאס ואת סימון רוזנפלד, הלוא הוא מר לטין. זהו. מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השישית? ואני לחלוטין מעתיק את החתימה של איש תרבות רציני: "מדינת ישראל מתייבשת. אין לנו מים. בקרוב נתחיל לשתות עם פקקים ולהתקלח בזוגות. אני, לדוגמא, נאלצתי להתקלח עם שפרה אשתי. היא מתקלחת עם חומר רעיל להמסת שומנים והיא רצתה שאני אשפשף לה את הגב עם סקוץ' ברייט. חיסכו במים. חיסכו כדי שלא ניאלץ לעבור שוב את החוויה הנוראית של מקלחת בזוגות. וזיכרו- לכל אחד יש את השפרה שלו." בדיחה נהדרת. מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השישית? אלמלא "מלכה קופרמן", זה היה ממש קל לבחור. אבל עדיין הכי אהבתי את השיר שהפיג'מות שרו לאילן ב"תוציא את זה החוצה". הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? הגברים בסדרה טיפה פחות לוזרים, ויש להם קפיצות רומנטיות משעשעות בעלילה. מיהי דמות העונה שלכם? גרי ונתן. שניהם נהדרים. שמחה שנתן שב לסדרה, ואם שמתם לב- בפרקים לאורך העונה, כשלגרי ונתן הייתה עלילה משותפת ("פרק 3 עונה 6 קלאסי", "X", "הפרק שלפני האחרון"+"הפרק שאחרי הפרק שלפני") היה ממש ממש ממש מצחיק. איזו דמות פחות אהבתם? רוני. פשוט מקומה של הדמות בסדרה כבר קצת נעלם, וגם אלי קצת נראית כאילו היא לא בטוחה אם עוד יש לדמות מה לעשות עם עצמה. האם הייתה דמות שהשתנתה ואהבתם את השינוי שלה? אילן. בעונה הזו אילן קצת פחות לוזר מבדרך כלל, וזה היה נחמד לראות אותו מתרענן תסריטאית. כל הרומן עם ימית בין העונות אפילו הוסיף קסם. וגם דנה, שפשוט המשחק שלה השתפר וזה אחלה. האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? קובי קצת נהיה עייף בגרסה הרגילה שלו, וחבל. כאילו שמשבר הזהויות של קובי הוביל לכך שכשהוא לא בדמות- הוא כבר לא ממש קובי. זה חבל. אם נסתכל אחורה בעונות הראשונות, נגלה שקובי גם אחלה בזכות עצמו. ציון לעונה: 7. היא לא הייתה משהו, אבל תמיד טוב שיש "הפיג'מות". זה מרגיש כמו לחזור הביתה קצת. אני חושב שזה לא רע, גם אם הסדרה מתעייפת. איך העונה הזו ביחס לקודמות? עייפה יותר. מדי פעם, כשהסדרה רוצה לשים גז ולהתפרע- זה נחמד שהיא נועזת וזה עושה טוב. אבל היא עושה את זה מעט מדי בעונה הזו, וכשהיא לא פרובוקטיבית ופרועה- היא ישנונית ולא ממוקדת בסיפורים שהיא מספרת. חפרתי על זה לאורך העונה, ואומר זאת שוב: הבעיה של העונה, בעיניי, היא שמעט מדי אנשים כתבו אותה. אני אמנם משבח את הכתיבה של יובל סגל, אבל אני בטוח שאם הוא היה צריך לכתוב מיליון פרקים העונה הרמה של הפרקים שלו גם הייתה יורדת. רובי ואלי מצוינים, אבל צריך יותר כותבים בסדרה, כך שכל הפרקים ממוקדים ומצחיקים יותר. כותבי הסדרה הם אנשים מאוד מוכשרים, וצריך להשפריץ את הכישרון הזה על כמות מסוימת של פרקים לעונה, כך שזה באמת באמת יוצא מאוד מצחיק. וזאת בעייתה של העונה השישית, בגדול.

מסכם

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? וולמן, אגדה יפנית, הפרק שלפני, הכל בכוכבים, ג'ורה. והכי אהוב? ג'ורה(אני בטוח שדורות של ילדים יתחנכו על הפרק הזה, עובדה שאח שלי בן ה-3 לא מבדיל בין ג'ורה למקור
). מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? על פעילות על טבעית, מה שקרה בין העונות או יסורי עודד, אומנות הפיתוי(אולי בגלל שלא הקדישו מספיק זמן לדייט של נתן ועודד, אולי בגלל שפרסמתי תסריט יום לפני שידור הפרק והוא היה קצת דומה בעלילה
), אילי שחמט ואדי-פולישוק(כפי שכתבו פה, הפרקים האלו היו מהודקים מדי לפתיחת עונה). והכי שנוא? מה שקרה בין העונות או יסודי עודד. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? שי גולדשטיין(אולי לא שמתם לב אליו, אשאיר לכם את החידה במה הוא השתתף, בין העונות הוא השתתף בפרוייקט שרובי בין היתר כתב-"15 דקות", מומלץ בחום אגב). מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? לא יודע.עדיין לא עיכלתי את רובן אבל החתימה שלי היא אחת הטובות מהבדיחות בעונה הזו. מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? חתולה שורטת(מיאו מיאו מיאו מיאו) והשיר של עודד וולמן. הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? יובל.המשחק והכתיבה. מיהי דמות העונה שלכם? אילן וימית. איזו דמות פחות אהבתם? בדש.הדמות כבר ממוצה.בעונה הזו והקודמת לא היו צריכים להשתמש בו. מקווה שבעונה השביעית לא ידחפו לי עוד פרק איתו. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 9. איך העונה הזו ביחס לקודמות? עדיין לא יודע.צריך לצפות בפרקים עוד לפחות 1,000 פעמים כדי להבין משהו מהעונה ההזויה הזו

B R A Y E R

New member
מנהל
הסיכום שלי../images/Emo152.gif

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? 1. מלכה קופרמן
2. פרק 3 עונה 6 קלאסי
3. ג'ורה 4. תעשה לי טובה 5. הפרק הלפני אחרון והכי אהוב? מממממ.... קשה... אני חושב שמלכה קופרמן
הפרק פתיחה הכי מגניב ואדיר שהיה אבר! לא רק בפיג'מות, אלא בכל סיטקום שראיתי... ואפי בן ישראל
והשירים שהיו בפרק
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? 1. אילי שח מט 2. אדי פולישוק 3. פינג 4. על פעילויות על טבעיות 5. XO והכי שנוא? זה דווקא קל מאוד.... XO................ מילא פרקים אחרים ניסו להצחיק ולא הצליחו, מילא פרקים אחרים היה נסיון, הייתה השקעה... כאן זה נראה פשוט פרק "חיסכון".. הפרק הזה לא היה מעניין, לא היה כאן שום דבר מצחיק, זה לא פרק שנשב שוב לראות אותו בויאודי או נשב ונזכר בדברים שהיו בו... פשוט מיותר. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? אפי בן ישראל
ה-קאמבק
מצפה לראותה שוב בהמשך! מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? מממממ קשה לי להזכר עכשיו... אחד הדברים שהכי הצחיקו אותי העונה ואני זוכר, זה כשג'ורה ובוצ'אק עמדו להכנס לבית של "עמבה וכורכום", בוצ'אק בטעות אמר "מפה מפה! תגידו מפה!", המנגינה של המפה מתחילה להתנגן, אילן צועק "לא!!!!! למה אמרת את זה!!!!!" ונג'י מתחיל לשיר את שיר המפה
לקח לי זמן להתאפס על עצמי מרוב צחוק
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? ללא שום ספק, השיר של ימית ודנה בפרק "מלכה קופרמן"... איך יכולת לשבת בצד, איך לא פעלת מיד... כשפיטרו את מלכה! פיטרו את מלכה!!!... קופרמן
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? 2 דברים, אם תרשו לי - 1. ימית מקבלת וואחד זמן מסך
2. יובל סגל חזר
מיהי דמות העונה שלכם? ימית
איזו דמות פחות אהבתם? דנה... מ-י-ו-ת-ר-ת!!!! האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? שמתי לב שבמהלך העונה, בעיקר בפרקים שיובל סגל כתב, נתן קיבל לפעמים סוג-של תכונות "אלוהיות" כאלו.. מין ביטחון כזה.. קשה לי ממש להסביר למה אני מתכוון
שימו לב למשל להתנהגות שלו ב"תעשה לי טובה", ההתנהגות הזו לא הייתה לו בעונה 4 למשל.. וזה הוסיף ושינה לגמרי את הדמות לטובה
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? הדמות של עודד מאוד השתנתה, ולדעתי גם נהרסה... בעונה הזו היו כמה פרקים שהוא (עם כל הצער שבדבר) היה פשוט מיותר. הכתיבה של הדמות שלו מאוד השתנתה מאיך שהכתיבה של הדמות שלו הייתה בעונות הקודמות, יש פרקים שהוא אובר-דיביל ויש פרקים שהוא בכלל לא דיביל... ובאופן כללי, הוא 5 עונות היה הדמות שהכי אהבתי בפיג'מות, הוא מאוד מאוד הצחיק אותי.. והעונה זה השתנה
בנוסף לעודד, ברוב הפרקים של העונה קובי נהייה פחות קובי ויותר "זה שעושה הרבה דמויות". העונה פחות התמקדה בקובי ויותר התמקדה בדמויות שהוא עשה. זה גם קצת הרס מהדמות שלו.. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8.5. למרות הכל הייתה אחלה עונה, מאוד נהנתי, שיפור ענק מעונה 5 שלטעמי הייתה העונה הכי פחות טובה.
איך העונה הזו ביחס לקודמות? לא יותר טובה מהעונה הראשונה והרביעית, אבל באותה רמה לדעתי של עונות 2-3. וללא ספק יותר טובה מעונה 5.

עונה~ ../images/Emo223.gif

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? (לא לפי הסדר) 1. ג'ורה 2. בכל הכוכבים 3. הפרק לפני אחרון 4. תוציא את זה החוצה 5. פרק 3 עונה 6 קלאסי והכי אהוב? קשה לבחור.. מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? 1. פעילויות על טבעיות 2. על פעילויות על טבעיות 3. אילי השח-מט 4. XO 5. ג'ינה והכי שנוא? לא מגדירה שנוא אבל לא הכי התלהבתי- XO. אפילו לא סיימתי לצפות בו. מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? ימית, ללא ספק
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? היו המון! אני ממש לא זוכרת עכשיו חח מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? מהפרק 'תוציא את זה החוצה' שהם שרו לאילן
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? ימית ונתן
אני פשוט מתה על שניהם! מיהי דמות העונה שלכם? כנ''ל איזו דמות פחות אהבתם? דנה. סורי, היא פשוט לא נכנסת לי בשום עניין בפיג'מות בכלל. האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? אילן עבר קצת שינוי, לא? בגלל מה שקרה בין העונות
הוא נראה יותר קליל, פחות מיוסר.XD ואת הדמות של נתן.:) האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? אממ.. לא. ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8. אחלה עונה.^^ איך העונה הזו ביחס לקודמות? היא ממש סבבה, בדיחות טובות. למרות שיש בדיחות שכבר חרשו עליהן יותר מדי, כמו השנאה של גרי לחיים ולשפרה [אבל יש גם ממש יציאות טובות כמו בפרק לפני אחרון
] , וקצת מבאס שכל הקונספט של הלהקה כבר ירד... אבל סך הכל נהניתי. ואני מחכה לעונה 7, כמובן.:)

למעלה