סופ"ש בדרכים - סיכום שבועי # 31

../images/Emo221.gif סופ"ש בדרכים - סיכום שבועי # 31 ../images/Emo41.gif

שביתה? לאאאאאאאאא חורף? לאאאאאאאאאא סיכום שבועי?
בואו נשמע מה היה אצלכם בשבוע החולף - מוזמנים לשתף, לספר ולהמליץ. שירים בולטים שכבשו אתכם, אלבום טוב ששמעתם, חדשה מוזיקלית מהשבוע, סיפור מהחיים האישיים. הבמה שלכם!

TomTal

New member
מסכם

השבוע נהניתי קצת מהשביתה למרות שבבית ספר שלי סה"כ לומדים מה שאפשר, מיום שני לא הלכתי
מה שהשאיר לי זמן לשמוע הרבה מוזיקה. האלבום המושמע אצלי כרגע הוא Costello Music של הפראטליז. דווקא לא חדש או משהו, סתם נזכרתי בו. עוד שמעתי הרבה את How Far Weve Come ובכללי את Matchbox Twenty שגיליתי רק לפני כשבועיים. להקה מומלצת. סה"כ אפשר להגיד שזה היה אחד השבועות היותר טובים שלי בתקופה האחרונה...

hilali1

New member
שביתה... ../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

עוד לא החלטתי אם אני מרוצה או מעניין השביתה.. אבל שיהיה. זה לא שמישהו מקשיב לי
בכולופן.. מוזיקה השבוע:
הייתי בהופעה של אריק ברמן. אפשר לקרוא את הסקירה כאן: http://157.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1854&msgid=106928634
קניתי את הסליל של מטרופולין.. ואני ממש מרוצה
היום אני הולכת להופעה של עידן רייכל ומחר להופעה של יהודית רביץ
חוץ מזה הייתי די חולה השבוע. ורוב הזמן צפיתי בסדרות דרמה אמריקאיות
שבוע טוב

האמת שהשבוע לא הייתה הרבה מוזיקה

חזרתי ביום שני מברצלונה - היה פשוט מדהים יום ראשון הייתי במרוץ מכוניות - חנכו את המסלול פורמולה 1 החדש בברצלונה וזו הייתה ממש חוויה (במיוחד התערוכה של הפורשה שהייתה שם) חזרתי לרצף של הרבה מאוד עבודה וקצת מאוד זמן לעשות דברים החלטתי לפנק את עצמי ב-5 דיסקים חדשים: ההופעה של הטריו של ג'ון מאייר הדיסק של בוגי באלאגן אוסף מוזיקה יהודית ממש מגניב הדיסק של אריק קלפטון יחד עם ג'י ג'י קייל ודיסק של בחור מגניב בשם פרי פארל חרשתי בפעם המליון על הדיסק המצויין של ג'ון מקלוגלין התחלתי לראות את העונה הרביעית של האנטומיה של גריי
וכרגיל יש שם מוזיקה מצויינת. השבוע אני אחזור לפעילות מלאה בפורום עם מיקסטייפ חדש והפינות הסמי קבועות שלי.

העכביש2

New member
../images/Emo110.gif חלף עם הרוח....

שירים שעשו לי את השבוע: Patrick Watson - Giver Patrick Watson - Sleeping Beauty Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia Newton Faulkner - I need Something Newton Faulkner - teardrop מטרופולין - אחת,שתיים,שלוש אוהד חיטמן - סתם עוד יום Manic Street Preachers - Indian Summer Ray Lamontagne - hold you in my arms בגזרת האלבומים:
מטרופולין - הסליל
Ray Lamontagne - trouble (קניתי השבוע בירושלים) ומה עוד? בראיין אדאמס ביטל הופעתו. יש לי דבר אחד להגיד על זה---------
משפטון:הכל תלוי בנקודת מבט
ותמונה לסיום: על הבוקר לא צריך כלום חוץ מנשימה עמוקה....

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

עבר רגיל די שגרתי קצת נפגשתי עם חברים היום בילתי עם אמא והיה נחמד מבחינת מוזיקה 3 שנים לזכרו של עוזי חיטמן ז"ל ושמעתי כמה שירים שלו ומאוד מרגש כמו כול השנה זה בין האומנים המובילים של הילדות מוזיקה חדשה לא ממש היה משהו שמאוד אהבתי אהבתי סלין דיון שמזמן לא שמעתי ושירים שאני תמיד אוהבת כמו הגשמה עצמית פיקה עדין המוזיקה בתקופה חלשה רוב השירים די גרועים לצערי. וגם די אכזב שבוטל האירוע בפארק הירקון. ושבוע אני הולכת להשקה של זמר שמוציא אלבום שני בימים אלה בשם איתי פרל(כתב למירי מסיקה את ממי וכתב לאלבום של איה כורם השיר של איתי)לדעתי הוא מצוין ונקווה שיהיה נחמד...

העכביש2

New member
../images/Emo140.gif

היי יעל...ברוכה הבאה
...הודעה ראשונה שלך כאן בפורום כמדומני ותהני באיתי פרל. אני לא כ"כ מכיר אותו אבל ממה שהבנתי הוא טוב

איתי פרל אחלה יוצר

הוא היה בהופעה של הגרובטרון שהייתי בה (הוא ואריק ברמן) ידיד שלי קיפץ עד הגג כשאמרתי לו שזה איתי פרל
בכל מקרה שתהיה הופעה מהנה

just nimi

New member
כן, כן

השבוע היה ממש נחמד, הרבה כושר, הרבה אוכל של סבתא, וזהו
האלבום של מטרופולין מומלץ, גם של פו פייטרז, וגם של (כן, כן) ג'יימס בלאנט.

סינטטית

New member
שגרה זה רע.

שבוע רגיל לחלוטין, בלי שום דבר מיוחד. שירים שעשו לי את השבוע במיוחד:
עניין של זמן - גידי גוב
את לא לבד - בוטן מתוק בקרקס
High - Lighthouse Family
The Reason - Hoobastank ומהחדשים יותר שעשה לי את השבוע : אחת, שתיים, שלוש - מטרופולין. משהו נחמד שקרה השבוע: מסיבת גיוס לחברה שלי. וגם אחותי הביאה לי דיסקית [של צה"ל] בשבילי! וזה נחמד
[אני רוצה להתגייס כבר!!
עוד 54 ימים!] היו גם דברים פחות נחמדים, אבל לא צריך להזכר ברע. שבת שלום, אנשים

Miss Small Talk

New member
../images/Emo79.gif

למרות השביתה ולמרות הכל אני מעט מאוד בבית וגם כשאני בבית אז אני מלאה בשיעורים ועבודות ועוד הלחץ עוד לא אתחיל. אז השבוע לא שמעתי הרבה מוזיקה, אבל! קניתי סוף סוף את Who We Are של לייפהאוס, ומאז רוב הזמן שאני בבית הוא בלופים. כי יש משהו שונה כל כך משהוא סתם במחשב מאשר שהוא על המדף ועם חוברת השירים ביד. עוד אלבום שמעולם לא הפסיק להתנגן אצלי הוא זה של אריק ברמן
. עם כמה שחרשתי עליו הוא מעולם לא מפסיק לאכזב- וזה דבר שהרבה אמנים לא יכולים לעשות. אני מחכה לשבוע הבא כדי לקנות את 'סך הכל' של יונתן רזאל, הוא נשמע אמן מבטיח לפי השירים הספורים שיצא לי לשמוע (מומלץ לשמוע את 'ציון'- שהוא שר ביחד עם אביתר בנאי שהוא אמן מעולה בפני עצמו). טוב אז לסיכום- אמני השבוע - Matt Nathanson Lifehouse Nick Lachey אריק ברמן יונתן רזאל הבנות נחמה (שגם לאלבום שלהן אני מחכה). שירי השבוע - האלבום Beneath These Fireworks של Matt Nathanson האלבום Who We Are של לייפהאוס האלבום Whats Left Of My של ניק לאשי האלבום של אריק ברמן
ציון - אביתר בנאי ויונתן רזאל סך הכל - יונתן רזאל בואי - הבנות נחמה Lies - הבנות נחמה

העכביש2

New member
איזה סיכום מעולה~~~!!

עם זמרים ואומנים מצויינם
שמח שאהבת את לייפהאוס - גם אני קניתי את האלבום חודש שעבר וחרשתי עליו קשות..עכשיו הוא בטיפה הפסקה. ואני שולח לך מסר- תציצי בו

לא מפסיק לאכזב? ../images/Emo6.gif

אחלה סיכום, מאוד נהנתי לקרוא יונתן רזאל אגב עבר אצל אח שלי בחנות (הוא עובד בחנות דיסקים) בדיוק בזמן שהוא מכר למישהי את הדיסק הזה (וסיפר כמה הוא דיסק טוב), מסתבר שיונתן רזאל הוא אחלה של בחור. איזה אלבום של מאט נתנזון שמעת השבוע?

Miss Small Talk

New member
תודה!, תודה!

קראתי את המסר, המון תודה לירן!, קראתי את המסר, המון תודה לירן!

למעלה