LiveBlackCrowes.com

AeroTom

New member
../images/Emo220.gif LiveBlackCrowes.com

עוד לא הגיע כאן קישור לאתר הארכיון הדי טרי של הלהקה: http://www.liveblackcrowes.com/ liveblackcrowes.com יהיה אתר פעיל כל הזמן ויכלול עדכונים של הופעות עכשוויות וישנות יותר מהארכיון. ההופעות שעולות ויעלו ניתנות לרכישה עם הורדה של mp3, הורדה של FLAC, או הזמנה של CD. אפשר לראות שם את הקטלוג בינתיים. האתר יגדל ויגדל...כל ההופעות של אוסטרליה השנה בינתיים עלו כבר. אני ממתין בכליון עיניים שיגיעו גם ההופעות של לונדון ואמסטרדם. ואגב ללכ מי שנרשם חדש הייתה אפשרות להוריד בחינם את ה-Live EP, שזה 2 דיסקים שמלאים בביצועי לייב לשירים מתוך הופעות ה-One Night Only שהלהקה ביצעה בארה"ב בתחילת השנה. יכול להיות שזה עדיין קיים לנרשמים חדשים...יש שם דברים טובים מאוד+הקאברים החדשים שהם מבצעים השנה בינתיים+לשמוע את אדם ובמיוחד את לות'ר בשירי הלהקה.

הכל טוב ויפה

אבל אחרי שנרשמתי אני יכול להוריד משהו בחינם, או רק לקנות? כי את הOne Night Only לא הצלחתי להוריד... דרך אגב היה נהדר לשמוע על החוויות שלך בהופעות! בהחלט סיפקת את הסחורה.... כיף לקרוא ומוריד בפניך את הכובע הוירטואלי שלי.

AeroTom

New member
הופתעתי באמת שלא הגבת בשרשור שם

אחרי שחיכית לסיקור ההופעות
תודה על התגובה, כיף לשמוע כאלה דברים. ואני משער אז שה-One Night Only כבר אזל. רק אותו היה אפשר להוריד בחינם, כמתנה לכל ה10,000 נרשמים הראשונים כזכור לי. את כל השאר וכל מה שיגיע אפשר רק לקנות כמובן, בבחירה של MP3 או FLAC והחדשות גם ב-CD כרגע.

למעלה