פסקול: A Lot Like Love

העכביש2

New member
../images/Emo220.gif../images/Emo58.gif פסקול: A Lot Like Love

אני מביא בש.ח את המלצת הפסקול שהבאתי בקומונה בסוף אוגוסט:
הסרט "A Lot Like Love" או בשמו העברי - "הכי דומה לאהבה" (2005). סרט קליל עם משחק מצויין של שני שחקים טובים - אשטון קוצ'ר ואמנדה פיט המדהימה (ג'ק וג'יל) אותה אני במיוחד מחבב (בלשון המעטה). הסרט מספר על זוג אנשים שנפגש בכל מיני תקופות בחייו אבל תמיד נאלץ להפרד. מה יקרה בסוף? נחמד למי שרוצה סרט שיעלה לו חיוך על הפנים. בכל אופן, מה שכבש אותי בנוסף זה כבומן פסקול הסרט המעולה שמשלב בתוכו כמה מהשירים היותר טובים של ה3 שנים האחרונות. שיר הנושא הוא "Brighter than sunshine" של אקווהלאנג הנהדר - שיר שתמיד כיף לשמוע. חוץ ממנו יש את הקלאסיקה הבלתי נשכחת של שיקגו "If you Leave Me Now", את אנה נאליק עליה אני ממליץ כבר שנה שלמה עם "breathe" (האלבום שלה מומלץ ביותר) ויש כאן גם את ג'ט עם "Look What You've Done" הזכור לטובה מ-2004. סה"כ - יש בפסקול שירים באמת מהנים והוא מפתיע במידת מה - דבר שהוסיף לסרט ללא ספק. הפסקול המלא: 1. Semi-Charmed Life- Third Eye Blind 2. Walkin' On The Sun- Smash Mouth 3. Save Tonight- Eagle-Eye Cherry 4. Mint Car- The Cure 5. Mad About You- Hooverphonic 6. Trouble- Ray Lamontagne 7. Know Nothing- Travis 8. If You Leave Me Now- Chicago 9. Brighter Than Sunshine- Aqualung 10. Hands Of Time- Groove Armada 11. Look What You've Done- Jet 12. Breathe (2 AM)- Anna Nalick 13. Maybe It's Just Me- Butch Walker

Edgar Davids

New member
פסקול מצויין

כל כך הרבה להקות וזמרים טובים ביחד : אקוולנג
, באץ' ווקר, ג'ט, סמאש מאוט, ריי למנוטאג', טראויס, טירד איי בליינד ועוד רבים. הסרט עצמו ואמרתי את זה בעבר קיטשי בטירוף. אבל אני שמח שראיתי אותו כי בגלל הסרט הכרתי את אקוולנג.

למעלה