גמני קניתי כרטיס!!

liorinka

New member
שאלההההה

אם אני רוצה להזמין 3 כרטיסים כלומר, 2 ממכשיר אחד ועוד כרטיס מהמכשיר השני ואני רוצה שהם יהיו באותו יום, הופעה. איך אני עושה את זה? מזמינה אחד אחרי השני? זה מבטיח לי שזה יהיה באותה הופעה?

s k p

New member
יש לי כרטיסים!

אני הילדה הכי מאושרת בעולם! קלי אני בדרך!!!

OneBiteStand

New member
יש לי כרטיסים!!!

עכשיו הבעיה שלי היא להשיג שחרור מהצבא (יש מצב שזה אפילו יהיה מהטירונות גובניקיות)...
עצות, מישהו?

אני גם בצבא...

אני באותו יום אמור להשתחרר בבוקר... אבל אם לא, אפשר לבקש יום חופש, ואם לא אפשר להוציא גימלים. אם את צריכה עיצות באיך להוציא גימלים, זה כבר משו אחר
אני לא בטוח שמותר לי לרשום את זה בפורום

ליטול B

New member
תגרד את הגב עם חצי שקל

אח שלי עשה את זה וזה הוציא לו אדום כזה בגב והוא קיבלת גמלים או שתכניס סבון לעיניים או שפשוט תשבור ת'יד אורמים שאם שמים קליפות של תפו"א על היד וישנים אם זה זה שובר ת'יד למרות שלא ניסיתי את זה

Good 2b Me

New member
../images/Emo6.gifחחח אחלה עיצות..../images/Emo217.gif

קליפות של תפו"א שוברים ת'יד?
את רצינית? ווירד ...

../images/Emo45.gifזה מה שאמרתי שאסור לי להגיד

אבל אם כבר אמרת... בעיינים אני לא מציע לגעת..אחרי זה אי אפשר יהיה לראות את קלי
כנ"ל לגבי לשבור יד/רגל- שזה אמנם הכי קל, אבל יש לזה המון השלכות
פשוט אפשר לאכול גיר..(זה שכותבים איתו על הלוח
) ואז ישר החום עולה ל-38 וחצי ככה...מה שמבטיח 3-4 גימלים

OneBiteStand

New member
הממ...

חח.. יא אללה אתם יצירתיים... אני לא חושבת שכדאי באמת שאני אשבור ידיים וכאלה (במיוחד לא אם אני תכניתנית), ואני כן רוצה להשאר בחיים בשביל ההופעה (אחרי זה, כבר לא ממש משנה :p)... לאכול גיר באמת עובד??? זה לא יהפוך אותי לנכה לשלושת הימים האלה? איזה זבל שהטירונות יוצאת לי דווקא אז...

OneBiteStand

New member
*מכינה סטאש סודי של גירים*

יש מצב שאני אנצל את הרעיון... למרות שאני בדרך כלל לגמרי אנטי הרעיון של לעבור על הצבא, אבל מה לא נעשה בשביל קלי? :) ידעתי שגירים הם לא לגמרי אאוט - עכשיו שהתחילו להכניס את הטושים המחיקים לכל מקום..

יש לי כרטיסים!!!!!!!!!!!../images/Emo9.gif../images/Emo6.gif

הייתי בלחץ היסטרי בבוקר כי להורים שלי ולי אין פאלפון ואחותי הגדולה היא לומדת באונבריסטה אז כול שנייה אני מתקשרת אליה בסוף היא הזמינה והיא אמרה לי שישר ענו לה איזזזזזזזזההההה כיף הזמנתי גם לחברה והיא תחזיר לי כסף אני מאושרת כול היווווווםםםםםםםםם!!! ולמה זה כזה זול לקלי מגיע הרבה יותר נראה לכם שיעלו את המחיר?

ענת7

New member
פחדתי להיכנס לפה היום..

בגלל כל ההלם וההתרגשות מבואה של המלכה ומהעובדה שאשכרה יש לי כרטיסים להופעה הכי שווה של השנה!!!!!!!היכונו היכונו.... הקטע המעצבן שמשום שאין לי אורנג' נאלצתי להזמין דרך מכשיר של מישהי שאני בקושי מכירה (כי היא היחידה שהיה לה אורנג' באותו רגע) קיצר, לא ידעתי שהכרטיסים יגיעו לכתובת של המנוי שממנו הזמנתי אז כששאלו אותי אם לשלוח לכתובת אחרת אמרתי לא!! אוווףף ועכשיו אי אפשר לשנות את זה... טוב למזלי היא גרה ברעננה (ואני בכ"ס.. ככה שזה קרוב..) אבל זה מעצבן כי אני מפחדת שהיא תשכח או תאבד או משו... אמאלהההההההה

DreamS_HunteR

New member
מחפשת מישהו שיש לו ומזמינה../images/Emo121.gif

אפשר לחייב כרטיס אשראי אחר (לאו דווקא כרטיס של מנוי אורנג'.. רק השיחה צריכה להתבצע מאורנג'). ואפשר גם שישלחו את הכרטיסים לכתובת אחרת (שוב, לאו דווקא לכתובת של אותו מנוי אורנג'..)

למעלה