גמני קניתי כרטיס!!

אוף טיפש...

ועוד סיפרתי לך על החלום שלי...
שכבר לא אקטואלי
ביום ראשון אני בתורנות

אני יכולה לקנות 'כרטיס גם אם אני לא

לקוחה של אורנג'? כאילו אני יכולה לקנות כרטיס מחברה שלי אבל זה לא ייחייב אותה לבוא? כמה עולה כרטיס באמת??

just jenny

New member
גמלי ישש:D

ישלנו 6 כרטיסים.. טוב שלא יצאתי מהשיעור ועבדתי על המורה שלי בשביל זה
אבל זה היה שווה את זה
.

רונה 2000

New member
יש לי כרטיסים!!! ../images/Emo6.gif ו-שאלה חשובה:

הזמנתי הבוקר כרטיסים, דרך אגב התקשרתי כמה פעמים בגלל שהייתי צריכה 4 כרטיסים ולא ידעתי שצריך ת.ז וכאלה והאנשים שם ממש נחמדים! כל פעם ענה או יותר נכון ענתה לי מישהי נחמדה...\ קיצר הזמנתי אבל בהזמנה הראשונה שעשיתי נתתי להם את מספר הישרכארט שלי אבל כשהם ביקשו את השלושה ספרות האחרונות בגב הכרטיס (מתחת לפס המגנטי) אז נתתי להם בטעות שלושה מספרים אחרים!!!! כאילו המספרים שמאחור היו לי קצת מחוקים ולא שמתי לב אליהם אז חשבתי שאולי אצלי הם רשומים מקדימה והבאתי לה מספרים לא נכונים! זה יכול להשפיע באיזשהו אופן על ההזמנה? כאילו למה צריך את המספרים האלה? אה ועוד משהו- מתי בערך יורד התשלום של ההופעות מהישרכארט? כי בדקתי עכשיו ולא ירד לי כלום (הזמנתי בבוקר)...אני צריכה לדעת כדי שאני יראה אם לא הייתה בעיה בזה שהבאתי ספרות לא נכונות והם ביצעו את ההזמנה... סליחה ששיגעתי אתכם! תודה רבה לעונים!

DreamS_HunteR

New member
תשובה..../images/Emo121.gif

סביר להניח שיתקשרו להגיד לך שיש בעיה עם המספר כרטיס.. כי לכל כרטיס יש 3 ספרות אחרות (תלוי בסוג הכרטיס וכו' וכו'). אז צפי לטלפון מהם. אני מניח שהחיוב יירד בשבוע הקרוב. הוא לא יורד באותו יום, כי צריך לקבל אישור של חברת האשראי וזה די סחבת.. 2-3 ימים והוא יופיע לך בחשבון.

../images/Emo27.gif

יש לי אשראי 4 שנים ואף פעם לא הבאתי למישהו את ה-3 ספרות האחרונות, אבל היום גם ממני ביקשו, זה ממש מוזר, לא יודע למה זה... והישראכרד יורד מתי שבחרת שהוא ירד, זה יכול להיות ב-1 לחודש, או ב-10 לחודש....

dalida1988

New member
חחח

בכלל לא ביקשו את זה ממני לא ענה לי נציג..לי היה משיבון אוטומטי.. ושלחו לי שזה אושר..

ענת7

New member
תשובה 2

זה יירד לך מהאשראי בתאריך שתמיד יורד לך מהויזה יש תאריך מסויים בכל חודש שבו יורד כל מה שקנית בויזה כל החודש

DreamS_HunteR

New member
יוהוו! יש לי כרטיס!../images/Emo121.gif

להופעה הראשונה, 26.3 עכשיו אני צריך להופעה השניה ממישהו אחר

אפשר גם מפלאפון שהוא לא אורנג?

ואם זה לוקח 45 דקות משלמים את כל השיחה הזאתי בחשבון טלפון?

otollo

New member
יש לי יש לי יש לי!../images/Emo99.gif

יש לי שלושה כרטיסים ל-27
*אושר*

איציקB

New member
גם לי ישששש חחחחחחחחחחחחחחח

מישהו יודע איפה המקום הזה? זה באותו מקום של פסטיבל האוכל?!

למעלה