תוכנית גלגל ההצלה

Silver Fox

New member
אני היחידה שלא אהבה את אדיר? ../images/Emo112.gif../images/Emo82.gif

לא מתחברת לכל הפצלטים האלה. נכון, הוא שולט בקול שלו בצורה טובה מאוד, אבל הוא ממש הגזים עם הפלצטים - זה כמעט כל השיר! זה עשה לי צמרמורת, ולא במובן הטוב. הביצוע של חן היה בינוני יחסית, הוא יכול הרבה יותר - וחבל, אני ממש בעדו. אני חושבת שנדב קדמון היה הכי טוב הערב, אבל אני נורא אוהבת את חן... אולי שניהם יחזרו?

boolbool16

New member
אדיר צריך לחזור

עם כל הכבוד לשאר המתמודדים הוא פשוט משהו מיוחד הוא לא מהמתמודדים האחרים והרגליים הוא באמת משהו מיוחד... הוא מביא משהוא אחר יש ל וסגון שונה והוא גם יוצר אני מאוד אוהב זמרים כמוהו בהצלחה לו !! אם לא אז נדב קדמון =]

יאללה, איזה ביצועים יפים לחן ונדב!

הצבעתי להם! ויפה שאדיר עשה שיר שלו, צריך אומץ. וגם למרים ועדן היו ביצועים טובים. אבל אין על נדב וחן
!

o pie

New member
לא אכפת לי שאדיר לא יעלה...

הביצוע הזה היה שווה את הכול.

SilviC

New member
הוא כזה אמן איכותי ואמיתי

לא רק ראש מזמר (לא שזה רע להיות זמר מעולה שלא יוצר). העניין הוא שלו יש גם את יכולת השירה וגם את היצירה. אני כל כך רוצה אותו בגמר, כל כך מגיע לו

SpongeGil

New member
דירוג להיום

1. אדיר 2. חן
3. נדב 4. עדן 5. מרים וואי שלחתי לאיזה 30 איש עכשיו שיצביעו לא חח

יובלוש26

New member
אדיר כזה מלך!

ראיתם מזה? איזה שיר מדהים, כ"כ אהבתי. בכלל הוא יוצר מוכשר בטירוף. לפני התוכנית התלבטתי בין אדיר לחן, אבל אחרי השיר של אדיר נעלמה לי ההתלבטות. כ"כ מגיע לאדיר!

n u t e l l a

New member
נדב קדמון לגמרררררררר

רק שנצליח להתגבר על כל הקולות של הילדות שיצביעו לחן אהרוני!! נדב חייב לחזור- ביצוע מעולה!!!!! כמו תמיד ואף טוב יותר מתמיד ומה זה לעזאזל השטויות האלה שהוא נלחם יותר מכולם??? הוא פשוט הרבה יותר מלא בפוזה .....איפה הפשטות איפה???

השיר של אדיר כ"כ הזכיר את הסגנון של מיוז

תמיד אמרו "מיוז מיוז" אבל רק היום באמת שמתי לב לזה. הוא היה ממש טוב, למרוץ שאני לא מתה עליו. עדן היתה טובה, נדב היה טוב, רק שאני לא אוהבת את השיר שהוא שר. חן היה טוב וגם מרים טובה. אדיר היה הכי טוב הערב

omrimayo

New member
שוב, להצביע...

האיכותיים כמונו חושבים שהוא הכי טוב והם רוב כאן אבל נגד תרבות ה-SMSים אבל מה נעשה... בגלל זה חן יחזור, כל הפרחות האלו :{{{

omrimayo

New member
אכן, והם הלהקה הטובה ביותר אי פעם,

זה אומר הרבה. להצביע :{{{ אוף אני יודע שהוא לא יעלה הוא כזה אלוהים אבל וכולם מסכימים שהוא היה מספר 1 היום אז למה אנחנו לא חיים בעולם מאוד ברור... סעמק.

למעלה