חיפוש, מסירה ומכירה, כאן ורק כאן.

daniel9977

New member
למכירה: התקליט של דני מסנג - בוב דילן בעברית

שלום לכולם, למכירה: תקליט הסולו הראשון והיחידי של דני מסנג. התקליט במצב מצוין כחדש. העטיפה מנויילנת (למינציה) ובמצב מצוין. כל צד ב' של התקליט מכיל ביצועים בעברית ללהיטים הגדולים של בוב דילן. מה שרואים בתמונות זה מה שמקבלים. המחיר הוא רק 400 ש"ח. ניתן להתקשר אלי לנייד 052-3239388 דניאל.

sensya

New member
מעוניינת באלבומי bob dylan

במצב טוב מאד. נא לשלוח הודעות בפרטי, תודה

רופרט5

New member
מחפשת נואשות

את 'בתאבון' של בתריי זוזיי. אתן מה שתרצו תמורת הדיסק הזה.
אנא פנו אליי במסר.

Noam S

New member
דיסקים למכירה ../images/Emo220.gif../images/Emo220.gif../images/Emo220.gif

מצורפת תמונה

Noam S

New member
ועוד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

וזהו. פרטים והצעות במסרים. תודה.

NatashaInChains

New member
Alice in chains dvd

מוכרת את האנפלאגד ואת המיוסק בנק. המיוזיק בנק זה מיטב הקליפים והופעות וקטעים נדירים של הלהקה. נצפו פעם אחת, במצב מצוין. כל אחד 50 שח יש גם פוסטרים בהמשך

NatashaInChains

New member
פוסטרים נדירים של ALICE IN CHAINS

שניהם במצב מצוין. מעדיפה למכור את שניהם ביחד מכיוון שהם כבר עטופים ביחד בעטיפה מיוחדת ומוכנים לשליחה/מסירה. כל פוסטר ב40 שח

מחפשת את גלעד כהנא / שכחתי איך לאכול

מוכנה להסתובב בכל ארץ ישראל הקדושה עבור הדיסק הנ''ל. מישהו?

Noam S

New member
../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif../images/Emo79.gif תקליטים

40 תקליטים שונים למכירה. בנוסף יש גם מספר תקליטורים ואביזרי איכסון לתקליטורים. כל המעונין - במסרים
תודה

Skyller

New member
מכירת דיסקים

שלום לכולם! יש לי דיסק של The voice of peace שאני מעוניינת למכור. מדוסר באוסף של קלאסיקות ישנות בדיסק כפול. בנוסף - גם הפסקול של הסרט Oh brother where art thou ("אחי, איפה אתה?"). יש לי גם קומפקט דיסק יד שנייה אבל במצב מצוין - אבל אני לא בטוחה שזה אחד הדברים שמוכרים בפורום הזה (אבל שווה לפחות לבדוק). כל מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי הודעה ונדבר משם...

למעלה