Party Weekend

lilison13

New member
אניתקועה כבר 3 חודשים על העונה

ה5 של האוס XD כיאלו עד שמצאתי אתר מסודר עם תרגום וכאלה ובלי ה72 דקות אין לי כח לראות. אבל דילגתי לעונה ה7 קצת.XD אין לי כח לסיים לראות חחחחחח צריך זמן!! ואי וגם מעניין אם יצאו פרקים חדשים של איך פגשתי את אמא :(

Hadar way

New member
NANANANANANANANANANANANANA

שיר השבוע של MCR? האלבום הראשון! שיר השבוע בכללי? David Bowie- Life on mars? Roxanne-The police So lonely- The police Can't stand losing you- The police אמן/אלבום השבוע? פוליס סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? סאות'פארק
דבר טוב/רע שקרה השבוע? לא זוכרת >< חוץ מזה שאמא קנתה לי דיסק של פוליס ציטוטי השבוע? לא זוכרת... תכנונים לשבוע הבא? אין
חוץ מנוע"ל ביום שלישי תמונת השבוע? הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

QueenCryBaby

New member
../images/Emo207.gif + סיכום

אומגאומג ~ רק עכשיו שמעתי את זה וזה פאקינג מדהייייייייייים
וג'רארד נשמע כל כך אמיתי והוא ריגשי כזה ו
http://www.youtube.com/watch?v=IXCCzriJ8RU&feature=player_embedded#! אם הבנתי נכון מכל מיני דברים שקראתי מחר משחררים גרסת HQ של זה, אבל אני לא בטוחה שזה של זה או שזה יהיה משהו אחר ;_; בכל מקרה אע
שיר השבוע של MCR? דסטרויה והחדש
, כששומעים את דסטרויה באוזניות זה סופר מגניב כי שומעים כל גניחה באוזן אחרתXD שיר השבוע בכללי? אהמ. Oomph! - Labyrinth http://www.youtube.com/watch?v=Jfidvf-nWmE&ob=av2nm red fight inside (acoustic http://www.youtube.com/watch?v=midCfPmbiSA זה מה שאני זוכרת, בכל אופן
אמן/אלבום השבוע? אוהו היו המון. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? הייתי ביום שישי במחזמר הזה שמבוסס על השירים של שלמה ארצי, לילה לא שקט
והופיעו שם אפרת גוש
,אמיר דדון
, מיי פיינגולד
, אקי אבני
, רונה לי שמעון
, עידו מוסרי
, ועוד כמה שאני לא זוכרתXD דבר טוב/רע שקרה השבוע?
ג'וני פאקינג ביטל את הביקור שלו!! גאד כמה שזה מעצבן אותי ;_; ציטוטי השבוע: איף לא זוכרת. תכנונים לשבוע הבא? אולי לראות התייר סוףסוף. תמונת השבוע? X

XoLilMissLolaoX

New member
מחר משחחרים איזשהו בי סייד חדש כנראה

לסינג אבל הגירסה החדשה לדה גוסט אוף יו זה כבר ממזמן עוד לפני שיצא האלבום נראה לי....כי בסביבות היציאה של האלבום....

Ayush Cohen

New member
אבל מה הקטע עם סינג כבר יצא?

שישימו בשיר הבא אוף שיוציאו כבר עוד סינגל וקליפ כמה הם יכולים למתוח אותנו ????

XoLilMissLolaoX

New member
איזה קטע? :O לא הבנתי חחח

לפחות עד פברואר זה מה שאמרו....בפעם האחרונה ששאלו אותם על זה הם אמרו שעוד אין להם רעיון...

Ayush Cohen

New member
אבל הם יכולים לתאפק עם הגרסה הזאת עד אז

כיאילו עד שיהיה להם עוד סינגל בשביל מה להוציא את סינג פעמיים הם סתם סיבכו את עצמם עם המוות הזה אם כבר הם רצו למות שהיו שומרים את זה לסוף כיאילו בתור הקליפ של הסינגל האחרון מהאלבום

Ayush Cohen

New member
כן

בי סייד זה שהם מוציאים את הסינגל בחבילה, אז אי אפשר למכור אותו לבד אז מוספים לו שיר אבל יש גם אלבומים שמוקדשים רק לבייסיידים של האלבום משהו כזה

Ayush Cohen

New member
:)

שיר השבוע של MCR? W DON'T NEED ANOTHER SONG FOR CALIFORNIA, TEENAGERS, I DON'T LOVE YOE שיר השבוע בכללי?HOT N'COLD
אמן/אלבום השבוע?MCR ♥ סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? אין דבר טוב/רע שקרה השבוע? אין ציטוטי השבוע? אין תכנונים לשבוע הבא? .... תמונת השבוע?אין

NoAmItA ChAn

New member
עונה בדיליי

שיר השבוע של MCR? דה קידס פרום יסטרדיי, מאמא, קנסר, סאמרטיים, סינג, פלנטרי גו ועוד הרבה. שיר השבוע בכללי? Waiting For The End - Linkin Park When They Come For Me - Linkin Park
Night Of The Hunter - 30STM Buddha For Mary - 30STM אמן/אלבום השבוע? MCR ולינקין. סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע? סרט - "דרכו של לוחם" - ראיתי בקולנוע, סרט מזעזע XD ספר - "גאון פשוט" של דיוויד בלדאצ'י :) תוכנית - האח הגדול, על טבעי, המורדים והאוס
דבר טוב/רע שקרה השבוע? כל מיני, כבר לא זוכרת. ציטוטי השבוע? X תכנונים לשבוע הבא? היום היה לי טסט ראשון ונכשלתי וזה ממש באסה. והמ.. זהו, כל השבוע נחמד כזה וכרגע אני בבאסה XD תמונת השבוע?

למעלה