נאמברס

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gif יש לי אמא שקוראים לה כוכבה! D: ../images/Emo23.gif

ואפילו פגשתי אותה

mafakit

New member
-יש להכניס נושא להודעה-../images/Emo11.gif|אלפקה|../images/Emo218.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - אה..יש לי ליד עין שמאל צלקת קטנה כי כשהייתי בת בערך 3 אז שיחקתי עם אח שלי ורצתי אחריו ואז פיספסתי את המדרגה בבית ונפלתי עליה XDDD 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - אנחל - נאה-לי [הם אחים..] 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד - תות - 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - לא יודעת ><' - - - 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - רועי - יונתן/יהונתן -איתי -וואי..אה.. אני חושבת שליאור [לבת] -ו.. אמ... אולי עדי.. לא יודעת.. ><' לא יוצא לי לחשוב על זה הרבה
-מה? אבלת אמרת 5..
6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: -זיבי -אמא'שך/אמא'שלו..וכל הווריאציות
-DAMN -FUCK -ייתח עליק שיחיית XDDDD במרוקאית.. סבתא שלי לימדה אותי
-אדיוט 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -ואנס
-אולסטאר -גלוב -DC -אה.. לא יודעת מה עוד.. מגפי רכיבה
[על אופנוע
] - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: -יומולדת - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - חסרי חיים XDD - אני - - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - שירים של אבריל - שירים של סימפל - שירים של גאנס - שירים של רד הוט - אה.. זהו
נראה לי - - - - -

c h e n 1 3

New member
../images/Emo220.gifגמאני כמו כל היהודים עסוק במספרים..../images/Emo79.gif

יו זה שיר טוב XD" 1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - הממ במצח בצד שמאל יש לי טיפה כזאתי. כשהייתי בת שנה הסתכלתי איך המנקה במעון מנקה ואז היא הכניסה לי אותו למצח. הגננת המפגרת לא הודיעה להורים לשי וירד לי מלא דם. כשהם הגיעו אז פשוט שמו לי פלסטר כי כבר לא היה אפשר לעשות כלום. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: נממ לא היו.. 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד - שוקולד עוגיות - שוקולד מקופלת ^_______^ 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: אי אפשר לבחור 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: -נועה -נוגה לא יודעת 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - גופאקיורסלף(החולצה
) - דום -אלברן - עקום - כוסעמק -גאדמט 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -וואנס -אולסטאר -טבע נאות, הכפכפים האלו.. -דיאדורה -ניו באלנס - נייק וזהו.. 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: לזכור תאריכים זה קל 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -מחשב -אני - צ'עמם -שיחות תקועות במסנג'ר - אין מה לעשות - השמנת יתר XD - לישון - לא לעשות כלום - להלהלה 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - The Pretender - I Dont want to miss a thing - Wish you were here - Too Old to Rock N' Roll, Too Young to Die - Live And Let DIe - Into the night - Sweet Home Alabama - Romance - Smoke on the Water (גרסתלייב) - A day in a Life

I R i T 94

New member
../images/Emo220.gifוגם זה אני הייתי ><

היא שכחה לצאת מהמשתמש ואני שכחתי להכנס לשלי XD"

עונה../images/Emo3.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - בברך .. נסעתי פעם על אופניים בירידה ענקית .. בשלב מסויים איבדתי שליטה ונפלתי לאורך הירידה .. הברך שלי השתפשפה ממש חזק וירד מלא דם .. ומאז יש לי עיגול כזה על הברך .. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - מייקלאביןXB -כלבXB 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד - בננה - תות 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - אחי - חברה - ידיד - חברה 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - מיכל - אין לי עוד אופציות - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - סססססעמק - לע דעת
- - - - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - נייק - פומה - דיאדורה - אולסטאר -לע דעת מה עוד - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - הומ ימי הולדת של אנשים אחרים .. - פגישות - חגים .. - לע דעת - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - הוממממ
- בצפר - מורים - היסטוריה - אזרחות - תנ"ך - מתמטיקה - ספרים - לע דעת 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - שירים של DOPE - שירים של ניקל - שירים של אבריל - אול אווט אוף לאב - שירים של MCR - עוד כל מיני שירי רוק - סתם שירים באנגלית .. - יובל המבולבלXB חח סתם - -

דנטל

New member
מספרים

1) הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה (אפשר ורצוי לחפור): מוכרת למי? יש לי צלקת שקשה לראות מרוב שהיא דקה ולכן כמעט אף אחד לא מכיר אותה, אבל אני מכירה אותה הכי טוב, כי היא הכי ותיקה שלי והיא גם נגרמה לי משריטה מהחתולה הראשונה שלי, אז אני אוהבת את הצלקת הזו הכי. יש לי צלקת במצח, כי פתחתי את הראש בגלל שנתקעתי פעם בכיור וזו הצלקת שאחרים מכירים ואני שוכחת ממנה, למרות שגם אחרים לא כל כך שמים לב אליה, כי העור שלי מחלים טוב לרוב. 2) שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: לא שמעתי שמות מוזרים בשבוע האחרון. אם מרוה לא היה שם מוכר לי, יכול להיות שהוא היה נבחר. 3) שלושה טעמי גלידה שתמיד ימצאו אצלכם בגביע: קמפרי אשכוליות (הלוואי שתמיד היה אפשר להשיג את הטעם הזה) רום צימוקים שוקולד תפוז 4) ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: יוסי חני ערן סוזי 5) חמישה שמות אופציונליים לילדים שיהיו לכם: אבּי, הוגים EBY, שזה קיצור של אביגיל באנגלית רק שזה היה השם המלא בלי להיות קיצור תמיר נאור אריאל ולא יודעת 6) שש קללות אהובות, בכל שפה שהיא: פאק שיט סעמק תמות חתיכת חרא טמפיט 7) שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: מותגים לא מענינים אותי 8) שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: כל דבר שקשור להיסטוריה כללית 9) תשע מלים אסוציאטיביות למילה "שעמום": תעסוקה פיהוק היסטוריה כדורגל חוסר חיים שביתה להרדם גלישה חברים 10) עשרה שירים שלא ימאס לכם לשמוע אף פעם: האדריכלים - סאבלימינל והצל בית הספר הישן - סאבלימינל זה הגיע עד לכאן - סאבלימינל דיס לאב - פנתרה סמטרי גייטס - פנתרה קילינג אין דה ניים אוף - רייג' אגיינסט דה מאשין פנטזי - לודאקריס לוז יור סלף - א מינם סאמוואן אלס - אלגרו ג'אמפ אראונד - האוס אוף פיין

Rain must fall

New member
יאמפ. ../images/Emo118.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - צלקת קטנטנה, כמו פס כזה ליד העין. היא נגרמה בגיל 3 כשנכנסתי לארגז ונחתכתי ממנו. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - אין. - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - וניל. - אוריאו. - פררה רוז'ה. 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - הוא. - נושי. - הדס. - זאשי. 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - נועה. - אלמוג. - עדן. - שחר. - נועם. - זה כבר שש XD 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - בלאט. - נחוי. - פאק. - סעמק/כוסעמק. - זונה. D: - לכ/י להזדיין XD 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אדידס. - נייק. - אולסטאר. - ואנס. - קרוקס! חח. - דיאדורה. - DC. 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - זה קל. - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - מחשב. - שינה. - אוכל. - השמנה. - טלויזיה. - מחשב עד השעות הקטנות של הלילה. - ללכת למקום הכי מוזר בעולם עם מישהו. - .. - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - מלא שירים של קווין. - - - - - - - - -

Sharvan7

New member
אם הזמן אני אתחמם..

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - נקודה מאבעבעות רוח בצ'קרה השישית בול באמצע המצח. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - שיפרה. - אורלית. 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - קוקוס - שוקו - מוקה 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - חגית - גילי - שריתה - פינצ' 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - אלכסנדרה - מיכאל - יואב - זוהר - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - כוסאמק - קומונינה (קמצן) - בן זונה - זונה - אינעלראבק - ראס בן אמו 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אני לא בקטע של מותגים בכלל !!! - - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - אין לי כזה דבר. - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - סקס - סמים - רוקנרול - אוכל - טלויזיה - מחשב - בן זוג - רעש - מום. 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - פינק פלויד, פרל ג'ם, ניק קייב, ג'ף באקלי, נורה ג'ונס, מתי כספי, אסף אמדורסקי, אביתר בנאי,

אני ../images/Emo183.gif../images/Emo113.gif../images/Emo136.gif../images/Emo13.gif

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - יש אפשר לחפור! חח.. אז יש לי צלקת לבנה מכוערת על היד.. אתם לא תאמינו איך קיבלתי אותה.. אז זה הסיפור: זה היה כשהייתי בכיתה ג.. נראה לי בסוף שנה.. אז היה לנו שיעור חופשי ואני וחברה שלי רבנו והיינו קטנות ומטומטמות אז התחלנו כזה לשרוט את אחת והשנייה יותר נכון היא שרטה אותי.. אני בקושי נגעתי בה! כאילו היא זאת שהתחילה! עזבו לא קשור.. אז היו לה ציפורניים ממש חדות וגדולות והיא התחילה לשרוט אותי ממש חזק ביד באותו מקום כמה פעמים ולא הצלחתי לברוח ממנה.. היא פשוט תפסה אותי.. היא שרטה אותי כל כך חזק עד שראו לי את הבשר! ואני בכיתי שהיא תפסיק וזה ואז כשהצלחתי להשתחרר ממנה אז הלכתי למזכירות בוכה עם יד מלאה דם ואמרתי להם מה שהיא עשתה לי ולכל המורות לא היה אכפת בכלל! הן פשוט הסתכלו עלי כאילו אה עוד ילדה שנסרטה.. נו טוב ניתן לה קרח איזה פלסטר עם חיות מכוערות ושתלך.. ולילדה הזאת לא נתנו שום עונש פשוט כלום! ואני עוד סיפרתי את זה למורה שלי.. טוב הכלבה הזאת חיה כרגע הרחק בסין הרחוקה.. ואני מקווה לה שתישרף.. ואני מצטערת על החפירה.. וואו באמת יצא לי הרבה! 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - מפל - שביט 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - שוקולד - וניל - יוגורט 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - אני - עצמי - אנוכי - החתול שלי 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - אביב - נדב - אלון - לירון - מורן - ליטל 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - פאק - דורה - ביאצ' - ג'יגלו - פרה - כבש 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אדידס - אולסטר - ואנס - נייק - .. -... -.... 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - ימי הולדת של חברות שלי - היום הולדת של אחותי - ושל בת דודה שלי - חגים - תאריכים עבריים - התאריך של היום - אני לא מצליחה כרגע להזכר בעוד תאריך שאני לא מצליחה אף פעם להזכר בו -... 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - לענות - על - שאלונים - מפגרים - כמו - זה - לא - יוצא - 9 מילים 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - Blink 182 - I Miss You - The Great Escape- Boys Like Girls - Thnks Fr Th Mmrs -FOB - This Aint A Scene, Its An Arms Race- FOB - Over My Head (Cable Car)- The Fray - Waldorf Worldwide -GC - Seasons -GC - The River ft. M. Shadows -GC - Dance Floor Anthem-GC - Boulevard of Broken Dreams -GD יש עוד הרבה אבל ביקשת רק 10..

shaylasri

New member
עעעעווווווונננננננננהה :)

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): -אממ יש שתיים :] 1- אחת מתחת לברך . .אני נסעתי באופניים ואז עשיתי סיבוב , החלקתי ואז הברך שלי נתקעה בגלגל שיניים ונתלשה לי חתיכת בשר מהרגל >< 2-במצח למעלה למעלה בצד שמאל,חחחחח נתקעתי בקיר בגיל שלוש ועשו לי שמה ארבעה תפרים :p 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: -מקלאבין D: - אמממ לא שזכור לי :) 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -שוקולד -וניל -לימון? 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: -ליאת -אמא -בן -עדי:] 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: -רייצ'ל :] -ים -שון -תום -אלכס 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: -חחחחחח אמממ מאדהפאקה D: -שיט -פאק -בןזונה -כונפה -מפגר O: 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -ואנס -אולסטאר -אג -אדידס -נייק -פומה וזהו נראהלי 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: לא קשה לזכור תאריכים D: 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -היסטוריה -הרצאות -תנ"ך -סרטי דרמה -מעריב לנוער -זהו :) 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -Pardon me-Incubus -Drive-Incubus -OMG , Dig-Incubus -כל השירים של שון פול למיניהם :) -לא ממש עולה לי לראש כרגע :)

מספרים

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - לא חושבת שיש לי צלקות, אבל עשיתי לאחרים 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - אין - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - ממש לא קבוע - - 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - מאי - יונתן - דנה - שירי 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - אין. - - - - - 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - סעמק - שיט - פאק - דאמט - לעזאזל - ואם זה ליד חניכים אז "בשם אוהים" [סיפור ארוך] ו "חזיז ורעם" 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אין שבעה - - - - - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - לא קשה - - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - עייפות - ריקנות - זהו.. המוח שלי מחוק לחלוטין - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - המון - - - - - - - - -

איזה מעפנה אני דאמ ../images/Emo210.gif../images/Emo28.gif

)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - מעל הפה,מתחת לאף. כשהייתי קטנה ניסיתי להסתכל דרך העינית של הדלת, וכשקפצתי נתקעתי בידית. 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - זיוויתי - 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - איטלקית - איטלקית -איטלקית 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - יותם - יונתן - הילה - יאנה 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - בנות: הילה - מולי - בנים: יותם - איתי -מפרט!!!!!!!!!! (מתוך שיחה עם יותמיק) 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - גיי - כאפה - נכה - עילג - שמן - טולסטיי/טולסטיה 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אולסטאר - ואנס - אולסטאר -אולסטאר -אולסטאר -אולסטאר - אולסטאר 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - לא זוכרת אותם
- - - - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - מסטיק - מחשב -טלויזיה - - - - - - 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - - - - - - - - - -

../images/Emo191.gif אני ואן האב סו מאצ' טו סיי:||:|

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): אממ.. יש לי צלקת ליד האגודל[בלמטה של האגודל] ביד שמאל, כי כשהייתי בת שנתיים אמא שלי הרתיחה בקבוק מים ושמה על השולחן ושיחקתי שם ליד והפלתי את זה >< 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: אפשר בכל הזמנים? -אי ירוק בים -זאת שאוחזת בענף השקד 3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: -פיסטוק! -בגלידה באר שבע: דובדבן -שוקולד פליק\גלידת תות. 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: -אמא -אבא -ערבובי -אח שלי 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: -נועה -יונתן 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: -סעמק -חרא\קקי\שיט -פאק -בן\בת זונה -פאקינג שיטXD 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: -ואנס 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": -באסה -אוף -בצפר -שיעור מדעים -שיעורי בית 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: -Crushcrushcrush- פארמור -Wet sand- רד הוט -Wish you where here- פינק פלויד -Paramore-Brighter וזהו כרגע.

SPIDER PIG

New member
../images/Emo121.gifקשהקשה

1)הצלקת הכי מוכרת לכם בגוף שלכם, והסיבה שממנה היא נגרמה(אפשר ורצוי לחפור): - אין לי צלקות אבל יש לי גומת חן נחמדה בקצה של הזרת ביד שמאל, זה הכי קרוב :) 2)שני השמות הכי מוזרים ששמעתם בשבוע האחרון: - רמון - לא שמעתי שמות מוזרים בכלל
3)שלושה טעמי גלידה שתמיד יימצאו צלכם בגביע: - וניל עוגיות - ואחר כך מה שבא לי כל פעם - אין עוד משהו קבוע 4)ארבעה אנשים שתיקחו אתכם לסיבוב בעולם: - נעמה - רוני - אחותיואמא שלי - אבא נראה לי 5)חמישה שמות אופציונאליים לילדים שיהיו לכם: - יהונתן - תמר [זה יהיה ממש מוזר אם כן כי זו אחותי] - רחל [זה גם יהיה ממש מוזר כי זה השם האמצעי שלי] - נמרוד - ענר - רועי 6)שש קללות אהובתות, בכל שפה שהיא: - לא אוהבת לקלל
- - - - - 7)שבעה מותגי נעליים שאתם אוהבים: - אולסטאר - ואנס - פומה - אדידס - אין עוד - - 8)שמונה תאריכים שקשה לזכור, גם אם רוצים: - יומולדת של סבא - יומולדת של סבתא - יומולדת של איתן ><" - זהו בערך.. לא זוכרת עוד - - - - 9)תשע מילים אסוציאטיביות למילה "שעמום": - מחשב - בית - טלוויזיה - עייפות - אינטרנט - ישראבלוג - שמואל - השאר כבר לא אסוציאטיבי - P: 10)עשרה שירים שלא יימאס לכם לשמוע אף פעם: - here comes the sun - ולא נראה לי שיש עוד כי הכל נמאס לי שהו
- - - - - - - -

../images/Emo45.gif גם אני לא הבנתי ../images/Emo6.gif

ואז פשוט החלטתי שאני קוראת כמו שאני שומעת, אז זה הסתדר מצויין.

למעלה