קבלת שבת

Angelus

New member
ברוך הבא.../images/Emo13.gif

כן, היא דיי לא מוכרת.. מה שהופך אותנו לאקסטרה מיוחדים.
הצטרף.

נעה666

New member
עונה!!!!

משהו טוב שקרה השבוע: פרק סיום עונה של האנטומיה של גריי!! משהו רע שקרה השבוע: פרק סיום עונה של האנטומיה של גריי.... סרט טוב שראיתי השבוע: "נערי הכרך" (אני לא יודעת איך כותבים את השם של הסרט באנגלית) שיר השבוע שלכם: אין תמונה של מה שבא לכם:עדיין לא יודעת לשים

steelwater

New member
חחח

היה פרק סיום טוב? תראי איך שמים תמונה .את נכנסת להוספת הודעה, ולא להוספת הודעה מהירה! את יורדת הכי למטה. יש לך שם כל מיני אופציות והאופציה השלישית זה צירוף קובץ. את לוחצת על זה ושם יש לך עיון ואת שמה משם תמונה מהמחשב.

Angelus

New member
איך באמת הסדרה?

ניסיתי לראות.. אבל דיי השתעממתי באמצע.
הבנתי שהיא נהיית ממש טובה בהמשך..

DivineComedy

New member
האוטונומיה של גריי

הסדרה הזאת חולה בדיוק במחלה שER חלתה בה בעונות האחרונות שלה, כלומר עודף דרמטיזציה, התמכרות לטרגדיות, רגשנות יתר וסיפורי אהבה פתטיים ולא מציאותיים. היום היא קלון של ER בעונותיה האחרונות.

DivineComedy

New member
../images/Emo6.gif

אני יודע, אני לא עד כדי כך טיפש... פשוט יותר כיף אוטונומיה, וזה גם מתאים.

steelwater

New member
ER הייתה סדרה מעולה פעם

מהסדרות שהכי אהבתי בעולם. היא ממש הדרדרה.

Ch3nf3l

New member
שש!

את צועקת את זה בפורום על סדרת בית חולים אחרת! P: ואם כבר דרמות בית חולים אז האוס. ואם כבר דרמות אז ורוניקה מארס.

steelwater

New member
האוס אימפריה!

אחדג הדברים הגאוניים שיש בטלוויזיה. אפילו אם זו לא אחת הסדרות הכי טובות היא עדיין מעולה ועדיין כל הקונספט שלה גאוני ומקורי מאד. יו לורי פשוט כלכ-ך גדול ומוכשר.

נעה666

New member
האנטומיה אמפריה!!!

האוס זה חרא (למרות שבחיים לא ראיתי את זה...)

steelwater

New member
הייי! אז אל תגידי שזה חרא!

חחח, באמת כדי לך לתת לזה צ'אנס. וחס חלילה לא לחהליט שזה חרא לפני שראית!

Ch3nf3l

New member
כן,

זה משודר בערוץ 3, שעד כמה שידוע לי הוא משותף ליס והוט ביחד. (למרות שעכשיו כל מה שיש זה שידורים חוזרים של עונה 2, תצטרכי להשלים) וממש לא יפה להגיד על הסדרה שהיא חרא אם בחיים לא ראית אותה. בחיים לא ראיתי האנטומיה של גריי, אבל קשה לי להאמין שהכתיבה שם מתעלה על הכתיבה בהאוס. הדמות הראשית, האוס, היא הדמות עם האופי הכי מתוסבך בטלוויזיה אני חושב, והיא גם צינית בטירוף מה שהופך את הסדרה לאחת הגאוניות. (היא גם זכתה בעונה ראשונה באמי על תסריט של פרק מסויים, 21, והפעם זה בצדק)

steelwater

New member
דר קוקס ודר האוס

המממ... זה יכול להיות מפגש כל-כך ענקי, טוב ומצחיק!

נעה666

New member
טוב

אולי האוב זה לא חרא אבל מבחנתי אין שום שום שום שום שום דבר שמתעלה על האנטומיה (מצטערת...)

למעלה