מוצ"ש ב"העולם החרדי" - השרשור החברתי

כמה תגובות כבר הם גורפים

אם את החכמה מכולם . . עם עוד כמה חכמים תשרשרו מענין אז זה בהחלט יעוף אחורה ותוך כמה ימים הם גם יבינו את זה לבד.

אני משער שכן

כי הם רק עכשיו חברו לפורום, גם אני בהתחלה הייתי פותח שירשורים מטומטמים כל שתי דקות היום אני פותח כאלה רק כל שעה. ככה זה!

ארטיימר

New member
אמממ

אכתוב מה לדעתי בלי רמה.. 1. דיבורים על גזענות וויכוחים ברמה אישית ברמה ירודה 2. דברים שלא ראוי שיכתבו בפורום של עולם חרדי, בכל זאת אנחנו פה קבוצה של חרדים שנמצאים בנט והמקום הזה לא תמיד משקף עולם חרדי... 3. גסויות ודברים כאלו, סורי שאני כותבת זה אמור להיות מובן מאליו שזה לא המקום.. קיצור איך שהייתי רואה את המקום, זה אמור להיות מקום נחמד ונעים קצת אולי לשוחח או לדון בכל מיני דברים שעולים מדי פעם, בצורה יפה ורגועה עם כבוד אחד לשני.. -תמר- ניסן, התש"ע.

ממש לא..!

כיף לנו בפורום הזה,ואנחנו שמחים בו.. פשוט להביר להן את הסיגנון..ואת הרמה והלך הרוח.. הן אמורות להסיק ולהבין מיזה..מה לכתוב..ובאיזו תדירות..

הילה134

New member
אה..סבבה.דעתי-

שבוע/בוקר/ערב/צהריים-1 כל פעם.אם נפתח יותר מ1 אז לאחד אותם.לא לאפשר תת רמה.משמע-`אני עם פיג`מה הולכת לישון.יו מחר בצפר ואין לי כח וכו`.להרבות בנושאי דיון מעניינים-כשעולה נושא-מציצנים איכותיים משתתפים בו.ו..אולי..להגביל את גיל הכניסה..

למעלה