מוצ"ש ב"העולם החרדי" - השרשור החברתי

שאלה לעונים אמת בלבד.זיכרו זה וירטו

ואלי!אפחד לא יודע באמת מי אתם!אז ככה.האם אתם/ן.יוצאים/ות.עם בנים/ות.במסגרת לא ``שידוכית``.האם אתם יוצאים למסיבות/מועדונים/בארים/אם כן של דתיים דווקא.או גם לשל חילונים לגמרי.האם אתם יוצאים לקולנוע?אם אתם לא עושים את זה.זה בגלל שאתם מפחדים/מתביישים/חוששים/נלחצים/או בגלל שאתם חשבתם על זה.ופשוט החלטתם.או שזה בכלל לא פונקציה למחשבה.אל תתביישו לענות אמת.כי האמת תמיד מנצחת.ותמיד יהיה מי שיאריך אותה.גם אם היא לא מריחה טוב. .

שבוע טוב ומבורך לכולנו..

איך הבית, מוכן כבר לפסח? שיהיה לכולנו עבודות קלות ונעימות לקראת פסח שמתקרב בצעדי ענק..

מגניבה17

New member
שבועעע טווובבב חבריםם וחברות..

משלומכם?.. איך עברה שבת?? וואאאווו... כמה אכלתייי... אתם לא מבינים כמההה..! חח.. לא חשוב יש עוד שבוע לעשות דיאטה לפסח.. ואז כולם יוצאים עם קרס אחרי פסח צריך לפחות חודשיים שלמים לא לאכול כלוםם... זה שיגעון אטומי... שיווההוו אתם לא קולטים כמה מדליקה אכלה בשבת.. הגעתי אליה בבוקר ראיתי אותה אוכלת.. הגעתי אליה בצהריים ומה עושה? כמובן אוכלת... אחכ כבר ההיתי צריכה לבוא לבקר אותה.. מרוב שהיא אכלה היא כבר הקיאה את האמ אמא של הנשמה.. ועכשיו המסכנטוזה שלנו חולההה..! תאחלו לה רפואה שלימה.. אני בטוחה שהיא עוד מעט תכנס לכאן לאמר שבוע טוב..(בקשה קטנה לי אליכם.. רק אל תגלו לה שסיפרתי לכם שהיא אכלה הרבה...חח..) שיהיה לכולנו שבוע טוב..(ולמדליקה גם שבוע בריא..) והמשך לילה מקסיםםם... אוהבת..

ההיייושש....כדדאי להיכנססס...=)

סססתאאם...!! מהה ניכנססתם??? סתם סתם עזזבו אני מרגייששה עכשיו ``על הפררצוף``...ככממהה אאכלתי!!! איי`ממללהה...אייזה מזל שאנ`לא משממינה אחרת הייתי מזמן בספר ג`ינס...תנחשו בתורר מה?? חח....אקיצצרר עכשיו אני מתחת לחמש שמיכות צמרר לא כולל הפוך והפלייזז...חח והשולחן לידי עמוסס בכוסות תה ו``מיני מגדנות``....טויייב עזבוו אתכם ממני!!! מהה איתכםם בנ`אדםם??? אייך עברהה שבתת???....

הודעה שנייה

אנייע קומנה פאר חסידישע רווקים ורווקות פון אכטצין יאר. וואס הייסט 'רווקים ורווקות חסידיים' .

חחח...חב`ריה שמעוו צצחוק....=)

אותי זה הצחיק...לאדעת מה איתכם...!! ישש לחברהה צ`יליי ילדה בכתה שקוראים לה``נשמה טהורה שירדה לעולם בערב שבת בין השמשות``...(עזבוו שהיא לא כזאת `נשמה טהורה` חח והיאא נולדה ביום רביעי...) אקיצקוצצ היתה להם מורה שקוראת לכולם רק בשמות מלאים...!! צדיקונת!!...אקיצרר הלכו לאיזה טיול ונשמה הזאת הלכה ולא ראתה ת`שלט שמזהיר מפני איזה בור עמוק!! חח אזז המורה קראה לה בשמה המלא כמובן...והיא הספיקה לצנוח בבור ולשבורר כמה חלקים דיי חשובים בגופה...מסכנטוזהה..מה ההורים חשבו לעצמם שקראו לה בשם הזה...!! סוריי אם זה פגע במישו כאן שיש לו שם ``מקורי``...לא התכוונתי...חח...=)

../images/Emo124.gifחברהה...ישלכם דש מ---

מייטלוושש... דש חם..וגעגוע... אבל,תגידו מה שתגידו, הילדונת הזו חזקה יותר מ כו ל נ ו ...! אוהבים אותך מיצי..
שבוע מקסים!

מה אתם אומרים...

לפתוח קבוצה בפיסבוק של הפורום יהיו משתתפים?קבוצה סגורה?יש לחברה פה פיס?

למה הטובים אוכלים אותה?

‏ כאילו מה?כדי שלא נעשה יותר טוב?לא מבינה..כל כך הרבה רצתי והתרוצצתי..ניקיתי,קישטתי,שזרתי,עזרתי בכל מה שרק יכולתי ..וזה מה שמגיע לי?! חבל..אני פגועה..אבל טוב,לא ניראה לי שאפסיק לעשות..

שKקירה

New member
מיין הנכבד!!!

תמהה אני עלייך שהרעיון לפתוח קבוצה בפייס מזעזע אותך ונתפס כרעיון איוולי ו מטופש.. אבל בפורום באדישות ו שאננות (שאינה אופיינית ל מגזר המתלהם שלנו) אתה ולא אחר נותן במה , ו לגיטימציה לאיוולות אינפנטיליות ו טיפשות מוחלטת . . . ! פורום העולם החרדי- שם נוצץ עם אמת קצת חלודה ו מציאות שלא תבייש את הדימוי ארגז חול שבו מתפלשים זבי חוטם , פאקצ`ות צבעוניות, ו קומץ מעודדים עם דגלים של גאים ו סמל של שלום.. הכל למען האחדות המדומה ו המתיקות המתייפה . אכן . . מהירות האור גדולה ממהירות הקול חוק טבע ידוע לא סתם יש כאן ``דמויות`` שנראות מבריקות עד שהן משמיעות קולן. . עם החורף הדועך שמפנה מקומו בכניעה לאביב ו לקיץ אני מצפה ממך מיין היקר לשים קץ לתופעה ולמנוע את התדרדרותו של המקום שהיה בית לגולשים רבים מעניינים ו מלאי תוכן שנדחקו עם הזמן אל מאוחרי הקלעים.. הגיע הזמן לפעול אחרת . . לא בכל מחיר נטפס למקומות הראשונים בפורומים הפעילים.. כי טובה ו עדיפה האיכות מן הכמות.. !.!

ששששש משהווו חשובבב. . .

לילה טוב.לכוווווווולםםםםםם אוהב את כוווווולכםםםםם!!!כן כן את כווווולכככםםםם!

למעלה