שרשור יום רביעי

MiDdLe Girl

New member
../images/Emo20.gifנכון שזה הדבר הכי מעצבן בעולם?!../images/Emo69.gif

אני פשוט לא מצליחה לנהוג במכונה הזאת...
היא ממש שונאת אותי!!! המנוע כל הזמן נכבה, וכל הנהגים מסביב צופרים רק כי יש לי ל' על הראש
או שזו רק אני

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gifיום רביעי ><"

אני לא אוהבת את היום הזה, אני מבואסת, וכואב לי בכל מקום אפשרי בגוף. >.< היום קמתי עם כאבי בטן וראש. >.< ואז בבצפר היה שעתיים ערבית *נאנחת* ושעתיים מתמטיקה
~למרות שהיה מצחיק במת'.XD~ ובסוף היום היה שיעור ספורט , ואני - כן כן אני - אשכרה עבדתי שם! O: התחלתי לעשות ~טוב לנסותXD~ גלגלונים, עמידת ידיים, עמידת נר, גילגול...XD והתוצאה = המוווווון התרסקויות
ושרירים תפוסים במקומות שלא ידעתי שקיימים.
ויש לי מחר מבחן בספרות שאני צריכה ללמוד אליו \= והמורה המעצבנת הזאת החליטה להוסיף לנו סעיף למבחן שזה הפתעה, ואינלי מוווושג מה זה אומר!
אווווווווח$#!@#
אווף, אני כ"כ עייפה, שאינלי כוח לזה. |: לגבי השאלה - אני חושבת ( לפחות מקווה ) שהכיוון יהיה יותר רוק ^-^ זה יהיה ממש אדיר אם זה יהיה ככה :) רק שזה לא יהיה R&B כמו שאמרו במעריב לנוער, לא שיש לי בעיה או משהו, פשוט זה ומקפליי? ממש לא מסתדר לי.XD אבל אני בוטחת בבנים, בעיקר אחרי כל הפעמים שטום אומר בטוויטר שזה הולך להיות אלבום טוב וזה, אז אני חושבת שזה יהיה טוב מאוד ^-^ חפרתי O:" יום טוב כולן

DannyMcFly

New member
חח תבואי עוד פעם מתישהו לפה ואני אלמד אותך את

על הגלגלונים, עמידת ידיים, עמידת נר,והגילגולים

RockinKeren

New member
../images/Emo226.gifזה לא ממש יעזור.XD

כי אני יודעת איך לעשות, פשוט לא הולך לי... ><" אבל אני מתקדמת. למרות שכל שריר בגוף שלי כואב :mad:

XxSteFiixX

New member
../images/Emo80.gifיום רביעיייייייייייי D:

אחח אחח אני מתה על היום הזה משום מה OO כי זה תחילת סופ"ש שכזה *-* אממממ היה היום יום נחמד ביותר אחרי תקופת קקי O: לחברה שלי היה יומולדת היום והביאו לה בלונים רכים כאלה גמישים וזה היה ניראה כמו ציצי עם פיטמה באמצע וכל שנייה הבנים מיששו את זה עד שבסוף זה התפוצץ ._. ו..ו...אני והוא חזרנו לדבר..בערך כזה כי חברה שלי צעקה עליו על זה שאנחנו בעל ואישה ושהכנסתי אותו להריון ולא סיפרנו לה כלום והוא התחיל להסמיק כזה oO ווווווו..........ווווווווווו...........היה מצחיק כזה בשעתיים אנגלית ואז בסוף היום אני וידיד שלי הלכנו לתחנת אוטובוס היותר מרוחקת ולא ליד הבצפר והלכנו עם חברה שלי שהפכה להיות זונה כזאת ומימני היא התרחקה ולא דיברנו חודשיים והיינו חברות טובות יחסית, אני מכירה אותה מגיל 3 והיא היתה נחמדה סוף סוף לשם שינוי O: וקנינו נסטי ופרינגלס והוטרדנו על ידי ערבי נהג טרקטור אחד שצעק עליי ועליה שהוא רעב ושאנחנו קמצניות O___O ופיספסנו 4 אוטובוסים וחזרתי ב2 כשסיימתי ב12:30 אבל הו וול D: והייתי אמורה ללכת עכשיו לעיר אבל ישלי קקי של אמא >> וישלי מחשב חדששששששששששששששששש D: רק שבנתיים אני על של אחשלי כי אני עצלנית לעבור אליו OO ובקשר לשאלה.....אינלי מושג ._. ניראלי הם הולכים לאכזב ולעשות אלבום פופי כזה כמו מושן אבל R&B ?!?!?!?!?!??!?! כאילו WTFFFF DUDEEEEEEEEEE

../images/Emo207.gif../images/Emo207.gif מישהיא רואה על טבעי?

היי אמ לאלה שיש להן YES. אתם יודעות אולי איך קוראים לשיר בפרסומת לעל טבעי 5?

Bleed for Me

New member
יש שיר בפרסומת?!

וואי, מזה לא התרכזתי בסאונד
חחח אני אנסה לברר לך..:)

DannyMcFly

New member
חרא יום !!!

כרגיל קמתי ב7 בבוקר במקום ב6 וחצי כמו שאני אמורה לקום כדי להתארגן ורצתי לאמבטיה והיתגרתי שם איזה 10 דקות [כרגיל
] כשיצאתי סידרתי לי שוגי עם חלב בכוס חד פעמי ורצתי לתחנה שלי במחשבה שהאוטו כבר נסע ממזמן! אבל בסוף הוא לא והגעתי בול איתו
בשעה הראשונה חברה שלי שנרשמתי איתה לחדר כושר התחילה לעשות לי ריגשי ולבוא איתה היום לשם במקום לצאת עם חברות לצמח וכמובן שאני ממש מפגרת אז הסכמתי מכיוון שהיא אמרה לי שהפעם היא תבוא ולא תבריז כמו בפעמים הקודמות אז האמנתי לה! בבצפר היו לי שעתיים חופשיות [לא ברציפות] אז הייתי במחשבים מין הסתם - הדבר היחיד שיש לעשות בבצפר הקקה הזה
באמצע היום קיבלתי מאימא שלי סמס שיש לי מחר איבחון דידקטי במקום ביום ראשון ושזה יוצא בול אחרי המבחן המסכם בערבית שאני לא יודעת בו כלום
|
|
אחר כך חזרתי הבייתה המשכתי את דמדומים שתיים וקראתי קצת מאישתו של הנוסע בזמן [סתם כי זה הספר האהוב עליי, הנרייייי
]. התארגנתי לחדר כושר אחרי מלא התלבטויות [ממש רציתי ללכת לצמח!] והלכתי עם טרמפ של שכנה שלי שאחרי כמה דקות גיליתי שהיא שכנה שלי כבר 3 שנים! ולא ידעתי עליה
] כשהגעתי רק חברה ממש טובה שלי הייתה בחדר כושר והשניה שחפרה לי הגיעה רק אחרי כמעט שנה וגם זה היה ל5 דקות ואז היא יצאה אז ממש התעצבנתי עליה ועוד שניה הרבצתי לה:-@ אז התחלתי לרוץ כדי להפיג [מה שממש לא עזר
] אחר כך היא ראתה שאני עצבנית עליה ו"עשתה לי טובה" כשהיא עלתה איתי ועם חברה אחרת שלנו לחוג של אירובי מדרגות וגם שם לא עשתה כלום אלא חפרה לי על למה! אני כועסת עליה וגם ישבה עם עוד חברה שלה והלכה אחרי 5 דקות אז בסוף נשארנו רק 4 בחוג [לא כולל הזקנות שמה] אני חברה שלי עוד חברה שלי וחברה שלה. בסוף היום כבר ממש הייתי עצבנית עליה וחברה ממש טובה שלי הרגיעה אותי [גאד אני מתה על דנהההה
] וחזרתי הבייתה, המשכתי את הפיק שלי ועכשיו אני הולכת לישון כי אמא כבר התחילה לצעוק לי
לילה טוב לכולן

DannyMcFly

New member
וואי סליחה, ממש חפרתי על חברה שלי../images/Emo9.gif אבל היא

ממש עיצבנה אותי והייתי חייבת להוציא

../images/Emo73.gif יום משעמם > <

שעה מתמטיקה , איכס. אחרי זה היה הרצאה על אינטרנט בטוח , ואיי זה משעמם רצח, כאילו שאנחנו לא יודעים לא להיפגש עם אנשים ערבים שרוצים להרוג אותנו
סתם, אבל זה היה משעמם ! ולמרצה קראו עינב.. והוא היה בן :| למדנו שעה אחת ספרות ואחרי זה היה תרגיל ירידה למקלטים.. אני שונאת את זה , אני ממש לא בכושר וצריך לעלות ולרדת מלא מדרגות
אחרי זה היה מבחן באנגלית שהלך לי מעולה D: , רשמתי חיבור על מקפליי
וזהו, סך הכל יום משעמם > < השאלה אני לא ממש בטוחה לגבי האלבום הזה
אבל אני ממש סקרנית לראות מה הם יעשו איתו, כי הם מקפליי והם כבר יודעים מה הם עושים אז אני סומכת עליהם שהם יוציאו מה R&B הזה משהו טוב :] נחייה ונראה :) המשך יום נעים לכולן , טוב היום כמעט נגמר אז לילה טוב שיהיה לכולן

Ruth Fletcher

New member
../images/Emo210.gif גם לנו הייתה הרצאה ../images/Emo6.gif

למורה שלנו קראו גיא
הוא דיבר איתנו על אתרי פורנו - בעיקר עם הבנים XD אני סתם השלמתי חומר בביולגיה באותו זמן

גם לנו הייתה הרצאה! על בטיחות באינטרנט עם

נציג ממיקרו משהוא וגם אנאחנו היינו צריכים לכתוב חיבור על משהוא רשמתי על STAR GIRL IN SPACE

למעלה